Klinika

Klinika | Tým lékařů | Asistentky kliniky | Recenze klientů

Klinika plastické chirurgie v Ústí nad Labem byla založena v roce 1993 původně v jiném objektu, nyní od roku 2001 sídlí v nové budově v centru města, kde bylo celé podlaží komponováno a vybudováno jako originální zdravotnické pracoviště dle nejmodernějších světových trendů.

Zařízení má tři části. V pvní části je moderně vybavená recepce, odborné a laserové ambulance.

Ve druhé části je operační trakt se superaseptickým operačním sálem, sálovými prostory a dva nadstandartně vybavené pokoje s vlastní koupelnou, WC, plazmovou TV a klimatizací, sloužící k jednodennímu dospávání klientů po menších výkonech, ale i k delšímu pobytu po rozsáhlejších a náročných operacích nebo na na přání klienta zůstat na klinici v péči delší čas. K tomuto účelu byly zřízeny ve druhém patře klininy 2 plně vybavené hotelové pokoje (vlastní koupelna, WC, TV a klimatizace).

Ve třetí části kliniky je Beauty centrum a kancelářské prostory. Zde se nachází kosmetický salon, kde pracuje vyškolený personál s kosmetikou GERnetic. Vlastníme nejmodernější přístrojové vybavení pro radiofrekvenci a kavitaci, Starvac SP2 - obličejová a celotělová žehlička, diamantová mikrodermabraze.

Samozřejmostí je kvalitní ošetřovatelská péče, jež je zajištěna vyškolenými zdravotními sestrami – asistentkami.

V současné době můžeme klientům nabídnout široký sortiment služeb.

Z chirurgické oblasti je to odstraňování esteticky vadících projevů kůže, estetické operace obličeje, krku, víček, nosu a odstávajících boltců, veškeré operace prsů /zvětšení, zmenšení modelace/ a převis břicha, operace křečových žil progresivní metodou, liposukce nejmodernějším oscilačně vibračním přístrojem a operace ženských i mužských intimních míst.

Dále byla na klinice zavedena nechirurgická léčba vrásek a projevů stárnutí nástřikovými materiály pod vrásky a injekční vyhlazování vrásek mimických preparátem botulotoxin.

Laser centrum kliniky má k dispozici dnes nejmodernější a nejšetrnější lasery k řešení problematiky pigmentací, nadměrného ochlupení, žilek, bradavic, akné, angiomů, haemangiomů u udětí i dospělých, jizev a také v neposlední řadě i omlazení pleti.

Na klinice je k dispozici biostimulační laser poslední generace se skenerem k regeneraci, myorelaxaci a imunomodulaci, využíván především k vyhlazování povrchových vrásek pomocí laser gel masky, léčení akné, k podpoře hojení a další kosmetické problematiky.

Gentle peel je další přístroj k mikrodermabrazi pleti obličeje, dekoltu krku a rukou, zlepšující kvalitu a eleminaci drobných vrásek a jizev.

BlueBeam je přístroj k léčbě akné.

Vbeam laser - velmi účinný laser řešící problematiku žilek a všech cévních projevů

CO2 frakční laser - chirurgický laser, který odstraňuje vrásky, povadlou pleť i pigmentové skvrny, jizvičky po akné nebo rozšířené póry a lze s ním provést rejuvenaci pleti.

Na klinice se řeší vlasová problematika včetně transplantací vlastních vlasů.

ORL oddělení navštěvují klienti, které trápí chronická rýma, krvácení z nosu a hlavně chrápání, které klinika velmi úspěšně léčí laserovým zákrokem.

Urologické oddělení řeší problematiku močopohlavního ústrojí a nejvíce žádanou operační metodou je řešení vaektomie.

Pro pohodlí našich klientů provádíme interní předoperační vyšetření přímo na klinice, včetně odběrů krve, laboratoře a EKG.

Klinika plastické chirurgie Ústí nad Labem s.r.o. je největší zařízení svého druhu na severu Čech s největším rozsahem operační péče v oblasti plastické a estetické chirurgie s největšími zkušenostmi. Klinika je vybavena nejmodernějšími přístroji a nejlépe vybaveným laserovým centrem se širokou škálou nejkvalitnějších laserů.

Navštivte nás! Budete spokojeni a poznáte změnu!

MUDr. Blanka Vraspírová
primář a zdravotní ředitel kliniky