Bělení zubů

Úsměv je Vaše cesta k lepší budoucnosti! Skvělý úsměv je jednou z nejdůležitějších předností. 90 % lidí říká, že Váš úsměv je první věcí, které si na Vás lidé všimnou. Zdravý úsměv zlepší Vaše sebevědomí, pomůže najít přátelé a pomůže uspět ve Vaší kariéře. Zářivější, zdravý úsměv může změnit Váš život!

WhiteScience je patentovaná technologie, která Vaše zuby vrátí tam, kde byly předtím než si všechny ty kávy, červené víno a nikotin vybraly svou daň. Náš proces je bezpečný a efektivní, ale co je nejdůležitější, dodá Vám přirozený vzhled okamžitě. Váš zářivější úsměv Vám změní život k lepšímu. Smějte se s jistotou.

Bělení zubů? Co byste měli vědět

Co způsobuje skvrny?

Kyselé a silně pigmentové jídlo, nápoje, tabák stejně jako normální stárnutí způsobuje skvrny, které mají za následek, že Vaše zuby změní barvu. Ošetření WhiteScience odstraňuje skvrny tím, že proniká do zubní struktury, maže skvrny a obnovuje barvu Vašich zubů.

Je bělení zubů bezpečné?

Ano. FDA klasifikovala peroxid vodíku jako kosmetický produkt, který je aktivní složkou v bělení zubů a již několik století se bezpečně používá. Exkluzivní WhiteScience má neuvěřitelné výsledky ve velmi krátké době.

Jak bílé budou mé zuby?

Ve většině případů může SpaWhite vydržet až rok při dodržování dobré dentální hygieny. SpaWhite je kosmetický produkt, který potírá účinky skvrny způsobujících potravin jako je víno, káva a tabákové výrobky. Většina klientů zjišťuje, že opakování procesu 2 až 4 krát ročně, v závislosti na osobních zvycích, udržuje jejich zuby stále bílé a jejich úsměv jasný. Užívání udržujících produktů WhiteScience zachová Vaše zuby bílé i mezi jednotlivými ošetřeními.

Bude to fungovat na zuby opatřené výplněmi a korunkami?

SpaWhite odstraňuje skvrny i z korunek, ale nezmění jejich původní barvu. Nezesvětlí však barvu umělého chrupu, korunek a výplní, faset, porcelánu, výplní a dalších umělých materiálů. Barva zůstane taková, jaká byla při jejich instalaci.

Kontraindikace

  • umělé zuby, výplně, korunky a jiné protetické práce
  • těhotenství i kojení
  • zvýšená fotocitlivost nebo chemoterapie
  • počínající paradentóza