Plné, smyslné rty jsou snem snad každé ženy.

Modelování a zvětšování rtů patří v estetické medicíně k nejčastějším požadavkům ze strany klientů. Permanentní či semipermanentní výplně byly vždy spojené s poměrně vysokým stupněm nežádoucích účinků a rizik pro pacienty. PermaLip nabízí trvalé a vysoce bezpečné řešení zvětšení rtů s velmi přirozeným efektem. Výhodou je jeho plná reverzibilita.

PermaLip je jediný implantát, který je určen výhradně k vyplňování rtů. Je vyrobený z měkkého, solidního silikonového elastomeru. Implantát PermaLip prošel rozsáhlými klinickými studiemi, aby byla zajištěna jeho bezpečnost a účinnost. PermaLip je patentovaný výrobek, certifikovaný FDA a CE.

PermaLip byl navržen a vytvarován podle fyziologického tvaru rtů, a proto je vzhled rtů po implantaci velmi přirozený. Díky jedinečné technologii výroby je přípravek velmi bezpečný, neprorůstá do okolní tkáně a po implantaci není porušena funkce rtů.

PermaLip je k dispozici v různých velikostech pro uspokojení individuálních potřeb klientů, od mírného zvětšení rtů až po plné, smyslné rty.

Aplikace implantátu PermaLip je relativně jednoduchá. Zákrok se může uskutečnit v běžné ordinaci. Po místním znecitlivění se v obou koutcích horního rtu vytvoří malé řezy. Implantát PermaLip se vtáhne tunelem do rtu a umístí se do středu rtu. Celý proces se opakuje na dolním rtu a nakonec se řezy uzavřou vstřebatelným stehem. Celý zákrok trvá přibližně 30 minut.

Reverzibilita je velkou výhodou výkonu. PermaLip je sice trvalý implantát, ale v případě, že se ošetřená osoba přeje svůj původní vzhled rtů, může být jednoduše odstraněn. Odstranění implantátu trvá asi 10 minut.

PermaLip - vychutnejte si dlouhodobě plnější, mladistvější rty.

  • Účelem operace je zvětšení objemu rtů. Nejprve lékař provede malý řez v každém ústním koutku. Poté vytvoří tunel vetrtu, do kterého se vloží implantát. Implantát je sterilní, měkký, flexibilní, silikonový zdravotnický přípravek, který je vytvořený speciálně prozvětšení rtů.
  • Nežádoucí či neuspokojivé výsledky u tohoto typu operace nejsou běžné, ale mohou se vyskytnout. Je možné, že operace nesplní očekávání a nezlepší vzhled. Také je možné, že vzhled bude po operaci méně příznivý než doposud. Z těchto důvodů nelze zaručit, že k dosažení uspokojivého výsledku nebude nutná ještě další operace.
  • Oblast rtů bude po operaci oteklá. Otok zmizí do 2-3 týdnů, zbytky otoku mohou někdy přetrvávat i několik měsíců.
  • Pooperační modřiny různého rozsahu mohou přetrvávat 1-2 týdny.
  • V souvislosti s operací se mohou vyskytovat oblasti snížené citlivosti, které mohou přetrvávat různě dlouhou dobu.
  • Možné komplikace operace: infekce, krvácení, hematomy, změněné obrysy rtů, poškození nervů, což způsobí sníženou citlivost ve rtu; omezení funkce rtů, napětí ve rtu, problémy s použitím brčka, viditelné okraje implantátu ve rtu, posunutí implantátu k jedné straně, pooperační změny osobnosti (deprese), které se někdy vyskytují i přesto, že operace byla úspěšná;a alergické či jiné nežádoucí reakce na jednu či více látek použitých během operace.
  • Je doporučeno, přestat kouřit 1 týden před operací a 2 týdny po operaci, kvůli možným komplikacím
  • Není možné zaručit výsledek operace!

Permalip - nejčastější otázky a odpovědi:

Je PermaLip přípravek, který se aplikuje injekční stříkačkou?
Není. PermaLip je implantát, který je vyroben z měkkého, solidního silikonu, a je možné ho kdykoliv odstranit.
Čím je PermaLip vyjímečný?
PermaLip je jediný přípravek, který je určen pouze k vyplňování rtů. Je navržený a vytvarovaný podle fyziologického tvaru rtů, a proto je vzhled rtů po implantaci velmi přirozený. Díky jedinečné technologii výroby je přípravek velmi bezpečný, neprorůstá do okolní tkáně a po implantaci není porušena funkce rtů.
Podle čeho si vyberu správnou velikost implantátu?
PermaLip je dostupný v různých délkách a šířkách. Během konzultace s Vaším lékařem Vám lékař vybere tu správnou velikost právě pro Vaše rty.
Jaký je rozdíl mezi vstřebatelným výplňovým materiálem a implantátem PermaLip?
V současné době jsou na trhu velmi kvalitní výplňové materiály na bázi kyseliny hyaluronové (Esthélis, Fortélis), jejichž účinky přetrvávají 1 rok. PermaLip je bezpečné alternativní řešení pro ty, kteří se rozhodnou zvětšit svoje rty natrvalo.
A co když budu chtít svoje přirozené rty zpět? Je možné PermaLip odstranit bez následků?
PermaLip je sice trvalý implantát, ale pokud se rozhodnete vrátit se ke svým původním rtům, je možné PermaLip odstranit. Zákrok trvá asi 10 minut. Rty tak získají svůj původní tvar.
Jak zákrok probíhá? Je bolestivý?
Zvětšování rtů pomocí implantátu je relativně jednoduché. Zákrok se může uskutečnit v běžné ordinaci lékaře. Po místním znecitlivění se v obou koutcích horního rtu vytvoří malé řezy. Implantát PermaLip se vtáhne tunelem do rtu a umístí se do středu rtu. Celý proces se opakuje i na dolním rtu a řezy se uzavřou vstřebatelným stehem. Celý zákrok trvá přibližně 30 minut.
Co mám očekávat po zákroku?
V prvních dnech po implantaci budou rty oteklé. Můžou se objevit i drobné hematomy (modřinky). Tyto vedlejší účinky postupně v průběhu 3-8 dní odezní. V případě potřeby Vám lékař může předepsat léky na zmírnění těchto potíží.
Jsou nějaké nežádoucí účinky implantátu PermaLip?
Implantát PermaLip je velmi bezpečný a byl prověřen mnoha klinickými studiemi. Ve velmi vzácných případech, tak jako po každém chirurgickém zákroku, se může po implantaci vyskytnout infekce (méně než u 1% případů). V takovém připadě Vám lékař předepíše antibiotika.
Může implantát ve rtu prasknout?
Ne. Implantát PermaLip je vyrobený ze solidního silikonu, proto nemůže prasknout ani splasknout.
Mohl by můj partner cítit implantát při líbání či doteku?
Ne, pokud bude vybraná správná velikost implantátu. Proto je velmi důležité poradit se s Vaším lékařem o výběru správné velikosti implantátu.

Průběh zákroku - implantace PermaLipu

Vyměření a předoperační nákres:

Permalip

Anestezie před výkonem:

Permalip

Zarouškování:

Permalip

Tunelizace rtu pro vložení implantátu:

Permalip

Implantát PermaLip:

Permalip

Vkládání implantátu do rtu:

Permalip

Dolní ret po implantaci:

Permalip

Implantace rtu bezprostředně po zákroku (s otokem):

Permalip

Rty před implantací:

Permalip

Rty po implantaci:

Permalip