Recenze klientů - rok 2011

Moc chci poděkovat za skvělý, úžasný , profesionální a zároveň překvapivě lidský přístup celého personálu v čele s paní primářkou Vraspírovou. Nejsem zde poprvé jako klientka a jsem přesvědčena, že pokud budu potřebovat ještě tyto estetické služby , 100% vím, na koho se s radostí a nesmírnou důvěrou opět obrátím. Nemohu nic jiného říci než děkuji, děkuji a děkuji.

Děkuji za vynikající péči, jste tu moc hodní a příjemní.

Tímto bych ráda poděkovala celému personálu a paní Vraspírové. Vážím si jejich milého přístupu. Nic podobného jsem nikde nezažila. Moc děkuji.

Velmi děkuji za krásný přístup k pacientovi. Bylo velmi milé, jak se ke mě všichni chovali. Děkuji.

Tímto bych chtěla poděkovat celému kolektivu za milý a profesionální přístup. Moc díky.

Byla to má první narkosa v životě, stejně jako první operační zákrok v mém těle. Oboje proběhlo naprosto v pořádku. To provedli odborníci, kterým touto cestou velmi děkuji. Ještě více mě překvapil citlivý, milý, ochotný přístup ke mně. Jim patří obrovský dík = sestřičkám stále usměvavým a opakovaně vysvětlujícím nám pacientům cokoliv. Paní primářko, jste skvělá, ale Vás tým je taky na vysoké úrovni.

Dobrý den, já jsem s paní primářkou komunikovala zatím jen po mejlu, byla jsem příjemně překvapená, že odpověděla osobně, rychle a nebylo ji za těžko se mnou prodiskutovat po mejlu situaci a posoudit vhodnost zákroku z fotek, které jsem poslala. Už mám objednaný termín zákroku a paní doktorce důvěřuji.

Dobrý den, nedávno jsem na této klinice podstoupila zvětšení prsou a byla jsem velice spokojena nejen s přístupem personálu. Operace proběhla hladce a s výsledkem jsem naprosto spokojená. Chtěla bych touto cestou velmi poděkovat prim. MUDr. Blance Vraspírové a jejímu týmu, jelikož odvedli naprosto skvělou práci. Mohu tuto kliniku bez váhání doporučit všem! Moc děkuji.

Dobrý den, před dvěma lety jsem se rozhodla podstoupit zákrok - zvětšení prsou pomocí implantátů. Na doporučení několika známých z mého okolí jsem navštívila kliniku v Ústí nad Labem. Nikdy nezapomenu na první setkání s paní primářkou její slova zněla:,, vy máte ale krásná malá prsa" Pokud se rozhodnete podstoupit zákrok, tak Vaše prsa budou LUXUSNÍ a všichni kolem včetně Vás z nich budou unešený ;) JEJÍ SLOVA SE OPRAVDU VYPLNILA! Přestože jsem netrpěla žádným komplexem, moje malá prsa mi nedělala žádné problémy v žádné oblasti mého životak, nepotřebovala jsem větší prsa krz práci......šla jsem do toho a bylo to - Jedno z mých nejlepších rozhodnutí v životě :)). Samozřejmě, že první týden po operaci to člověk ,, cítí" ale je to bolest, která se dá v pohodě zvládnout i bez analgetik... dva roky uběhly bez problémů... po dvou letech se mi bohužel v levém prsu vytvořila kapsula, což jak jsem se dočetla na internetu je celkem častá komplikace u těchto operací, tělo zkrátka zaprotestovalo. Léčba antibiotiky nezabrala, tudíž jsem podstoupila reoperaci. Nyní jsem dva měsíce po zákroku a prsa jsou v pořádku, i přes tuto komplikaci jsem svého rozhodnutí nikdy nelitovala. Děkuji tímto paní primářce za super skvělý přístup, šikovné ruce a stejně tak děkuji celému personálu této kliniky za to, že se u nich každý cítí jako VIP.

Dobrý den, s klidným svědomím 100% doporučuji kliniku paní primářky Blanky Vraspírové, která prostě UMÍ zdokonalit. Nedávno jsem u ní podstoupila zákrok zvětšení poprsí a musím konstatovat, že výsledek dokonce předčil, a to velmi kladně, mé očekávání. Vyplatilo se mi paní primářce důvěřovat a ponechat na ní např. výběr implantátů. Ona mě prostě svým perfektním lidským přístupem ,,donutila" jí věřit, že prsa budou krásná. A jsou nádherná, já jen ted lituji, že jsem u ní tuhle změnu nepodstoupila dříve. Tuto kliniku jsem si vybrala na základě doporučení od několika spokojených klientek. Ale zároveň jsem byla i od některých žen odrazována. Vesměs to byly ženy, které na této klinice nikdy nic nepodstoupily, pouze z doslechu mi líčily jakési příběhy o nepovedených zákrocích. A k tomu mé vyjádření: Každou operací podstupujeme jisté riziko, ale každý operatér jde operovat s nasazením, že odvede nejlepší práci, sám netouží po komplikacích a sám určitě není nadšen, pokud nastanou. Nicméně, nezdary se sem tam stávají všem, ale věřím, že ve většině případech na tom nemá podíl právě operatér. Musíme si uvědomit, že každý výsledek, a je toho mnohem víc jako třeba zdatnosti jedince, ale i to jak se po operaci chováme, myslím tím dodržování pokynů lékaře. Např. na dopručení kliniky jsem přestala pár týdnů před operací kouřit a kouřit by se němlo samozřejmě po celou dobu rekonvalescence, co dodržuji. Vše u mě probíhá bez komplikací, od operace až doposud. Paní doktorka Vraspírová má nesčetné zkušenosti ve svém oboru, kliniku úspěšně vede od počátku 90. let, a to mě také utvrdilo v tom se svěřit do její péče. Tímto milé paní primářce Blance Vraspírové a jejímu týmu velmi děkuji a přeji jim mnoho dalších spokojených klientek a klientů.

Dobrý den, před 5 lety jsem u paní primářky podstoupila zákrok plastiku horních očních víček. Jsem velice spokojená, jak se zákrokem tak i s milým přístupem paní primářky a ostatního personálu. Tento týden navštívím kliniku v Ústí nad Labem opět a paní primářka mi odstraňovat vrásky. Věřím, že budu opět spokojená.

Vřele doporučuji navštívit tuto kliniku. Před dvěma měsíci jsem zde podstoupila plasitku prsou - zvětšení a jsem velice spokojena. Pracuje zde opravdu tým specialistů, na které se člověk může s důvěrou obrátit. Ještě jednou bych touto cestou chtěla poděkovat paní primářce a celému jejímu týmu za milý přístup a skvěle odvedenou práci. Jsem opravdu velice spokojená a pyšná na svá nová prsa.

Na této klinice jsem absolvovala nedávno augmentaci prsů a rhinoplastiku. Vše dopadlo skvěle a to díky velmi profesionálnímu přístupu paní primářky MUDr. Blance Vraspírové, které bych touto cestou moc poděkovat. Paní primářko moc Vám děkuji, jsem velice spokojena, máte zlaté ručičky. Vřele všem doporučuji.

Jsem tu již po třetí a vždy jsem se tu cítila báječně. Paní primářko, velice Vám děkuji za Vaše čarování a samozřejmě trpělivost, kterou jste se mnou vždy měla. Všem ostatním veliké díky, nikdy jsem nezažila, tak báječný personál. Všem Vám skláním velikou poklonu a přeji mnoho úspěchů ve Vaší profesi.

Dnes jsem podstoupila operacii horních očních víček: Děkuji paní primářce a celému kolektivu za příjemný a lidský přístup. Budu Vás všude chválit a doporučovat. Ještě jednou díky.

Velice chválím přístup celého personálu ke klientům. Všichni jsou velice vstřícní a lidsští. Moc za vše děkuji a přeji hodně úspěchů všem a hodně práce.

Tolik jsem se bála, ale sestřičky a hlavně paní primářka, super - až si našetřím další peníze, chci další zákrok.

Děkujeme celému lékařskému kolektivu za vzorný přístup k pacientům i dobře provedenou operaci.