Informace o klinice

obrázek 1 Dobré středeční ráno. Dnes pár slov o naší klinice - jsme největší a nejzkušenější zařízení svého druhu na severu Čech s nejširším rozsahem operační péče v oblasti plastické a estetické chirurgie. Klientům nabízíme široký sortiment služeb. Z chirurgické oblasti jsou to estetické operace obličeje, krku, víček, nosu, odstávajících boltců, zarostlých nehtů, operace prsů, převis břicha ,operace křečových žil, liposukce velkých i malých partií nejmodernějším oscilačně vibračním přístrojem ,operace ženských i mužských intimních partií, gynekomastie, plastická operace stehen nebo modelace zadečku. Klinika disponuje laser centrem , kde má k dispozici velký výběr nejmodernějších a nejšetrnějších laserů k řešení problematiky pigmentací, nadměrného ochlupení, žilek, bradavic, akné, angiomů, haemangiomů, jizev, odstranění tetování a používá je také v neposlední řadě i k omlazení pleti. Té především se věnuje Beauty centrum, kde nabízíme širokou škálu ošetření obličeje i celého těla za pomocí nejrůznějších přístrojů a nejnovějších produktů světové kosmetiky, včetně ošetření celulitidy či bělení zubů. Dále na klinice provádíme nechirurgickou léčbu vrásek a projevů stárnutí výplňovými materiály na bázi kyseliny hyaluronové a injekční vyhlazování vrásek mimických preparátem botulotoxin. Dále pak plazmaterapii, mezoterapii, nefertiti lifting a níťový lifting. V nabídce je též infuzní podání vitaminu C k regeneraci celého organismu.
Pro pohodlí našich klientů provádíme interní předoperační vyšetření přímo na klinice, včetně odběrů krve, laboratoře a EKG.
U nás na klinice si můžete také zakoupit řadu kvalitních osvědčených kosmetických produktů k ošetření pleti či vlasů od různých výrobců určených pro domácí použití.
Naše klinika nabízí nejmodernější metody, solidní jednání, individuální přístup, diskrétnost, příjemné prostředí a kvalitní péči.
Jsme tu pro Vás již od roku 1993! Bližší informace podáváme na tel. 775 122 031 či na www.esteticusti.eu.
Vaše Lenka