Povánoční slevy

obrázek 1 Dobré středeční ráno. V tomto týdnu od 6. 1. -10. 1. 2020 jsme pro Vás připravili POVÁNOČNÍ SLEVY! Potřebujete omladit pleť , odstranit akné či stopy po akné a vyrovnat povrch pokožky? Objednejte se do našeho Beauty centra na ošetření laserovým přístrojem . Jsme jediné pracoviště, kde si můžete nechat ošetřit pleť metodou CARBONPEEL. Ošetření sestává z namazání pleti carbonovou mastí, nasadí se ochrana očí a laserovým přístrojem se celý obličej ošetří. Poté následuje zapracování séra. Pleť se oživí, stáhnou se póry, vyhladí drobné vrásky i drobná pigmentace, pleť celkově působí mladistvějším dojmem. Zákrok trvá cca 1,5 hodiny. Lze použít i pro citlivé typy pleti. Cena za jedno ošetření je v akci 1500,- Kč, běžná cena za ošetření obličeje je 2500,- Kč.
Super cenu nabízíme také na ošetření celulitidy celotělovou žehličkou - STARVAC SE ZÁBALEM NA CELÉ TĚLO za 590,- Kč. Ošetření odbourává podkožní tuk, stimuluje lymfatický systém a krevní oběh, tvaruje a zpevňuje postavu, detoxikuje organismus, vypíná pokožku a omlazuje ji.
Dále se můžete nechat ošetřit s 20% SLEVOU laserovým přístrojem, který se používá na odstranění bradavic virového původu, červených teček, žilek v obličeji, hemangiomů a dalších vad na pokožce a také nabízíme 20% SLEVU na depilace všech partií.
Objednávat se můžete na tel 775 122 031. Pracujeme celý týden od 8,00-16,00 hodin.
Krásný den.
Vaše Lenka
obrázek 2 obrázek 3