Infuze s vitamínem C a Glutathionem

obrázek 1 Krásnou středu všem! Stále tu nemáme jarní počasí a objevují se příznaky chřipky a nachlazení. Předcházíme těmto nemocem z nachlazení podáváním infuzí s vitamínem C . Vitamín C podaný nitrožilně dosáhne vysokých koncentrací v krvi a jeho dostupnost do všech tkání a orgánů v těle je optimální. Věděli jste, že jeho vstřebatelnost je 15x vyšší než u potravin? Vitamin C posiluje imunitní systém, působí proti vzniku infekcí, alergií a autoimunitních onemocnění. Vitamín C jako nejúčinnější antioxidant ochrání naše buňky před zhoubným bujením, chrání i cévy a srdce .
Dále jak už jste mohli u nás slyšet..nabízíme infuzní terapii s přidaným gluthationem. Glutathion se řadí k nejsilnějším antioxidantům. Je to látka tělu vlastní a je obsažen v každé jeho buňce. Glutathion významně pomáhá tělo detoxikovat a zbavovat jej toxinů a karcinogenů. Spolu s vitamínem C výrazně podporuje imunitní systém, zpomaluje stárnutí organismu a neutralizuje nežádoucí oxidační stres. Vitamin C a glutathion tedy mají antioxidační, imunomodulační, protizánětlivé a hojivé účinky. Terapie trvá cca 1 - 1,5 hodiny a může se po týdnu opakovat dle potřeby. Opakované infuze pomáhají předcházet nemocem z nachlazení, detoxikují játra, pomáhají stabilizovat hormonální činnost.
Cítíte se unavení, bez energie, trpíte bolestmi kloubů a svalů či máte sedavé zaměstnání a jste dlouhodobě ve stresu? Máme pro Vás řešení!
Objednávat se můžete na recepci kliniky na tel. 775 122 031.
Cena jedné terapie s vitamínem C je 1500,- Kč.
Cena jedné terapie s přidaným Gluthationem je 2100,- Kč.
Vaše klinika Esteticusti s.r.o.