Vaše Recenze

Velmi nás potěší, když nám pošlete hodnocení:


18.dubna 2024

Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat paní primářce Blance Vraspírové a celému týmu za velice upřímný a vlídný přístup a úžasně odvedenou práci. Jela jsem přes 700 km na první konzultaci a byla jsem velice spokojená a ihned rozhodnuta , že zákrok zvětšení prsou, zde podstoupím. Zákrok se velice podařil a jsem velice spokojená. Jste úžasný tým a velice mockrát děkuji za příjemný přístup a hlavně výsledek. Vřele doporučuji

13.dubna 2024

Děkuji kosmetičce Kamilce za profesionální péči.

13.dubna 2024

Podstoupil jsem Frenulectomii, pochopitelně mě paní primářka uklidnila, nic nebolelo a jsem šťastný, že můj problém je vyřešen až do smrti, děkuji děvčatům z kliniky, jste všechna užásná a paní primářka je profík!

24.března 2024

V polovině února 2024 jsem absolvovala u paní primářky MUDr.Vraspírové facelifting obličeje. Výsledek předčil moje očekávání. Paní doktorka odvedla naprosto dokonalou práci a tvář je omlazená a přesto přirozená. Setkala jsem se s naprosto skvělým přístupem paní doktorky a celého jejího týmu. Všem tuto kliniku vřele doporučuji. Helena Hejmová

17.března 2024

Děkuji p.primářce za její skvělou,profesionálni práci a vlídné jednání!.Na každou návštěvu jsem se těšila na příjemnou p.primářku a kolektiv.S výsledky práce jsem nadšena! Vřele doporučuji.M.K.

17.března 2024

Děkuji p.primářce za její skvělou,profesionálni práci a vlídné jednání!.Na každou návštěvu jsem se těšila na příjemnou p.primářku a kolektiv.S výsledky práce jsem nadšena! Vřele doporučuji.M.K.

15.března 2024

Tuto kliniku jsem poprvé navštívila v době kdy byla založena. Několikrát jsem zde podstoupila různé zákroky ze zdravotních i estetických důvodů. Paní primářka je skvělá po odborné i lidské stránce. Stejně tak působí i celý její tým - vstřícně, srdečně, s perfektni znalostí odvedené práce. Přeji mnoho úspěchů a spokojenych klientů.

15.března 2024

Tuto kliniku jsem poprvé navštívila v době kdy byla založena. Několikrát jsem zde podstoupila různé zákroky ze zdravotních i estetických důvodů. Paní primářka je skvělá po odborné i lidské stránce. Stejně tak působí i celý její tým - vstřícně, srdečně, s perfektní znalostí odvedené práce. Přeji mnoho úspěchů a spokojenych klientů.

29.února 2024

Již podruhé jsem navštívila tuto kliniku, kde jsem podstoupila augmentaci s modelací. Jsem velmi spokojená jak s paní primářkou, tak s jejím týmem, všichni jsou milý, vstřícný a svoji práci dělají na jedničku. Mohu jen doporučit.

15.února 2024

Musím pochválit kliniku prim.Blanky Vraspirové ❤️za jakýkoliv zákrok který jsem postoupila

15.února 2024

Mockrát děkuji paní primářce Vraspírové za operaci bŕicha, jsem neskonale šťastná. Děkuji báječnému anesteziologovi za narkosu a všem sestřičkám andílkům, které se o mě staraly. Kliniku mohu jen doporučit, slušné jednání, profesionalita, úsměvy, prostě se cítíte jako doma. Moc a moc děkuji♥

12.prosince 2023

Paní doktorko jste můj anděl, psychoterapeut, člověk, který vás dovede vyslechnout, poradit, dodat energii a v neposledním i krásu! Odcházím vždy od Vás neskonale šťastná a spokojená! Děkuji za Vás❤️

12.prosince 2023

Děkuji všemu persoválu Esteticusti, od milých děvčat v recepci, ochotných a úsměvavých asistentek, šikovného anesteziologa a moc milou a empatickou paní doktorku Vraspírovou!, která má zlaté ruce❤️

12.prosince 2023

Pokud chcete udělat precisní práci na horních s doních víčkách , doporučuji milou s šikovnou paní doktorku Vraspírovou. Uklidní Vás, zbaví strachu , mluvi s Vámi a výkon trvá cca 2o minut!!! Děkuji paní doktorko a budu Vás dále doporučovat. Nejen , že jste moc milá, ale i moc šikovná a operace, které jsem se bál byla hračka.

1.prosince 2023

Dobrý den, včera 30. listopadu 2023 jsem byl já se svojí paní objednán na vaší kliniku. Již na recepci jsme se ocitli v milém prostředí. Ujala se nás k odstranění nežádoucích projevů na kůži po těle odborná asistentka Renata Staňová. Rádi bychom ji touto cestou poděkovali a pochválili. Její jednání s námi bylo velmi přátelské, sympatické a odstraňování mnoha vad na kůži naprosto bezbolestné. Vyřiďte jí prosím naše poděkování, návštěva u vás byla celkově velmi příjemná. Rádi se k vám zase v případě potřeby vrátíme.

28.října 2023

Již při první konzultaci s paní primářkou Vraspírovou, jsem se rozhodla pro zákrok u ní, termín u konkurence jsem zrušila a bylo to správné rozhodnutí. Moc a moc děkuji celému jejímu týmu za skvělou práci a péči, konečně mám krásná prsa ze kterých jsem opravdu nadšená.

26.října 2023

Po dvaceti letech mám konečně normální a krásný nos. Jsem ráda, že jsem si vybrala paní doktorku, má cit pro estetiku a zlaté ruce. Na klinice vždy všichni s úsměvem, milí a profesionální. Hodný pan anesteziolog. Na sál jsem šla naprosto s klidem,natěšená na krásný výsledek.Po narkóze žádná nevolnost ani bolest. Dopručuji H.S.

24.října 2023

Mnohokrát děkuji za fantastickou atmosféru na klinice při reoperaci dolních víček, smích, dobrá nálada a naprostá profesionalita! V dnešní době zázrak. Děkuji a doporučuji!

16.října 2023

Jsem po několika zpackaných operací prsů. Vyhlášená pražská klinika se ke mě chovala arogantně a posléze vůbec se mnou přestala komunikovat. Utratila jsem spoustu peněz, prožila si úplné zoufalství z výsledku , chtěla jsem pěkná prsa a místo toho jsem měla 2 zjizvené brambory. Kamarádka mi poradika paní doktorku Vraspírovou. Konzultovaly jsme můj problém asi hodinu. Paní doktorka je velice milý a lidský člověk, na rovinu mi řekla, že když se u ní rozhodnu pro reoperaci, nebude to jednoduché a že mi po předchozích operacíích nemůže zaručit 100% efekt. Rozhodla jsem se dobře!!!! Operace dopadla výborně, na klinice jsem se cítila úžasně, paní doktorka usměvavá a laskavá, pan doktor Svoboda , který mě uspával a budil velice šetrný, sestřičky a veškerý personàl milý a vstřícný. Moc vám všem děkuji a jsem šťastná, že konečně jste mě splnili můj sen a vrátili zpět do života. Jsem vám neskonale vděčná!!!

2.července 2023

Mnohokrát děkuji za lidský přístup a laskavost paní doktorce Vraspírové, dala mi naději po 2 zpackaných operacích, kde mě hrubě odmítli a ještě vyhrožovali.Paní doktorka je zkušená, lidská, řekne vše narovinu co a jak, jaká jsou rizika a co pro mě může udělat. Reoperace mých prsou dopadla výborně, i když vím, že to byl komplikový zákrok šla jsem domů po mnoha letech konečne spokojená! Paní doktorko velké díky Vám, máte zlaté ruce i srdce, vaše sestřičky jsou úsměvavý andělé a děvčata v recepci poklad! Máte skvělý tým a to se dneska jen tak nevidí! Nevím, jak bych ám všem vyjádřila svojí vděčnost, že díky recenzím od jiných klientů jsem se k vám dostala❤️

3.května 2023

Vynikající přístup paní primářky spokojenost s výsledkem skvělý personál všem doporučuji

3.května 2023

Vynikající přístup paní primářky spokojenost s výsledkem skvělý personál všem doporučuji

29.dubna 2023

Děvčata nebojte se horních víček , není to hrůza, běžte do toho omládnete, nebudou Vám slzet oči. Paní doktorka Vraspírová je nejen moc milá dáma, ale velmi zkušená. u ní jste ooravdu v nejlepších rukách,budeme rádi, když nám vaše výsledky pošlete před a po pro porovnání❣️

28.dubna 2023

Velice pěkně děkuji za operaci očních víček. Výkon probíhal v lokální anestezii, celou dobu mi bylo říkáno , co se bude dělat, mezitím jsme si povídali a ani jsem nepostřehla, že už je konec!!!! Strašně jsem se bála, ale bylo to opravdu fajn! Paní primářka její tým jsou opravdový profesionálové! Mohu vřele a s čistým svědomím pouze a jen doporučit❤️❤️❤️děkuji Vám všem, cítila jsem se s vámi jako doma.

28.dubna 2023

Paní primářko, jsem Vám neskonale vděčná, jak jste mi vylepšila obličej, je mě sice 89 let, ale chci se na sebe koukat do zrcadla a být spokojená, Vy jste anděl, vy jste můj psychoterapeut, vy jste žena a chápete mě. S výsledkem face a neck liftu jsem neskonale spokojená a šťastná, moc děkuji. A přeji Vám ve vašim životě jen to nejlepší!!!! Jste vyjímečná a velmi talentovaná žena od Boha. Všichni mi říkají , že jsem byla v lázních nebo na dovolené, že mě už takhle tak spokojenou a rozzářenou dlouho neviděli;))) všechny díky patří Vám!!! Jste můj Anděl! Děkuji❤️

23.února 2023

V září 2022 jsem podstoupila augmentaci prsou.Paní primářka a její celý tým je úžasný.

22.února 2023

Jsem po operaci obličeje a omládla jsem minimálně o 20 let!!!! Nemohu se na sebe vynadívat! Paní primářka má nejenom zlaté ruce, ale i zlaté srdce! Moc děkuji všem na klinice❤️

22.února 2023

Velice děkuji a chválím paní doktorku Vraspírovou za provedenou reoperaci a úžasný výsledek. Jsem konečně šťastná a spokojená.

14.února 2023

Už po druhé jsem absolvovala sklerotizaci žil na této klinice a musím přiznat, že jsem velice spokojená. Jak při prvním zákroku, tak i při druhém mi krásně mizely jak vystouplé žilky, tak i červené metličky. Zákrok je nebolestivý, člověk cítí při vpichu jen malé štípnutí a výsledek je úžasný. Chtěla bych touto cestou poděkovat přímo asistence paní Liškové, která mě v obou případech ošetřovala.

13.ledna 2023

Kliniku jsem navštívila , už několikrát a jsem nadmíru spokojená s výsledkem i s celkovým přístupem veškerého personálu. Přístup byl velice vstřícný a jednání profesionální. Při samotném pobytu na klinice jsem se cítila jako v bavlnce. Krásné prostředí a po zákroku neustálá péče od milé sestřičky. Moc děkuji za krásná prsa a víčka ,které teď mám,jako když mi bylo patnáct.

30.prosince 2022

Chci moc poděkovat paní primářce a celému jejímu týmu za krásnou práci a příjemnou péči. Podstoupila jsem augmentaci zvětšení prsou. Čekala jsem od toho hodně, ale že výsledek bude tak krásný, to jsem nečekala. Jsem maximálně spokojená a všem tuto kliniku doporučuji !

16.prosince 2022

Jsem moc spokojen s operací horních a dolních víček. Paní doktorka je nejen moc milá, ale je to machr!

16.prosince 2022

Moc děkuji paní primářce za opravu mých prsů, které mi zkazily na jiném pracovišti a nechtěli mi je opravit. Byla jsem z toho opravdu nešťastná . Paní doktorka mi všechno dokonale vysvětlila, neslibovala zázraky , řekla všechno pro a proti. Jsem ráda, že jsem se rozhodla do reoperace jít! Teď mám krásná prsa, krásné jizvičky a jsem strašně sťastná a spokojená. Moc vám všem na klinice děkuji❤️

16.prosince 2022

Velice děkuji celému týmu, jste příjemní, vstřícní a sehraní profesionálové! Jsem velice ráda, že jsem zvolila vaši kliniku. Zákrok byl náročný, ale veškerou vaší péčí dobře zvládnutelný. Jsem maximálně spokojená a jistě se na vás v budoucnu opět obrátím. Děkuji

7.prosince 2022

Chtěla bych Vám touto cestou poděkovat, paní primářko Vraspírová a také celému kolektivu sestřiček za profesionální a milý přístup. V říjnu 2022 jsem podstoupila operaci horních víček. Dnes, s odstupem dvou měsíců, musím konstatovat, že výsledek je vynikající. Jsem ráda, že jsem si vybrala Vaší kliniku. Vřele doporučuji všem, co zvažují nějaký výkon.

6.listopadu 2022

Jsem šťastná a děkuji Bohu, že Vás paní primářko mám… ani nevíte jak moc ráda k vám jezdím♥ a vždy odjíždím tak šťastná a spokojená!!! Tisíckrát děkuji. Rozdáváte radost a zvyšujete lidem sebevědomí

29.října 2022

Děkuji paní primářce Blance Vraspírové a sestřičkám . Podstoupila jsem zde operaci horních víček a lipolýzu podbradku.Výsledek je naprosto úžasný ❤️ Milý a profesionální přístup celého týmu, mohu jen doporučit

29.října 2022

Děkuji paní primářce Blance Vraspírové a sestřičkám. Podstoupila jsem zde operaci horních víček a lipolýzu podbradku.Výsledek je naprosto úžasný ❤️ Milý a profesionální přístup celého týmu,mohu jen doporučit.

26.října 2022

Děkuji bohu za den,kdy jsem ,,potkala"p.primářku Blanku Vraspírovou♥tak milého,empatického a vstřícného člověka se zlatýma ručičkama a profesionála na svém místě,snad ani neznám.!....Navšívila jsem kliniku a byla jako v ,,Jiříkově vidění"♥usměvavé sestřičky a celý kolektiv sehraný jako jedna rodina♥...Od té doby jsem šťastnější♥♥....protože jsem našla ANDĚLA....má můj obdiv za práci,kterou odvádí na 100% za úsměv na tváři,vstřícnost a pokoru /která leckde/ chybí...vážím si jí a smekám nad jejím uměním♥♥♥.........Moc děkuji Blance Vraspírové♥ za tvou obětavost a profesionální přístup ke svým klientům!!!.........

26.října 2022

Chtěla bych touto cestou poděkovat paní primářce Vraspírové. V červnu 2022 jsem na klinice byla na operaci horních i dolních víček. I po čtyřech měsících si v zrcadle prohlížím své „staronové“ oči a jsem to pořád já, akorát o několik let mladší. Mohu zase používat tužky, stíny, řasenku, přestaly mně slzet očí a na PC už nepotřebuji brýle. Děkuji za Váš empatický, trpělivý a profesionální přístup, stejně tak děkuji celému kolektivu kliniky. Jsem ráda, že jsem si vybrala právě Vás.

19.října 2022

Děkuji za provedenou a bezbolestnou intimní plastiku.Výkon byl proveden naprosto profesionálně a rychle, že jsem se ani nestačil bát! Vřele doporučuji!!!

19.října 2022

Blanko jsi anděl. Jezdím k tobě z Německa už mnoho let a nikomu jinému bych se nesvěřila, vždycky umíš potěšit a já jsem opravdu šťastná že tě mám.

23.září 2022

Dneska jsem podstoupila zvětšení rtů, výkon byl zcela bezbolestný a výsledek krásný!!!! Jsem šťastná a doporučuji.

23.září 2022

Moje intimní plastika dopadla nad očekávání! Milá a zkušená paní doktorka Vraspírová, milý kolektiv, milý anesteziog dr.Svoboda a úžasná pooperační péče. Jsem velmi spokojen.

23.září 2022

Moje prsa po 23 letech dopadla na jedničku.Dle dr. Vraspírové to nebyla zrovna jednoduchá operace, ale s výsledkem jsem nadmíru spokojená. !!! Všem doporučuji.

23.září 2022

Jsem moc spokojená s přístupem zkušené paní doktorky Vraspírové jak s přístupem, tak vysvětlenou problematikou operace labii, které mě roky trápí a operačnim zákrokem a péčí, Jsem moc spokojená i s veškerým milým personálem.Esteticustí byla pro mě velmi dobrá volba a já jsem skutečně velmi spokojena.

18.července 2022

Holky, jestli chcete kvalitní radu a péči, objednejte se k paní primářce Vraspírové! Opravdu profesionálně poradí, vysvětlí, nic nevnucuje a výsledek je dechberoucí!!!! Moc děkuji a jsem šťastná, že jsem si Vás našla❤️❤️❤️

18.července 2022

Jsem moc spokojená s výplněmi vrásek a rtů, paní doktorka je milá, trpělivá a velmi pečlivá!! Péče na klinice Esteticústí je nadstandartní. Budu doporučovat a ráda se vracet!

18.července 2022

Velice děkuji milé a profesionální paní primářce Vraspírové za provedený výkon!!! Jsem nadmíru spokojen a budu dále doporučovat!!!! V dnešní době je paní doktorko Vaše klinika jako balzám na duši❤️

7.července 2022

Vy jste ta nejlepší doktorka pod sluncem. Šikovná, empatická, profesionální, lidská, vzdělaná a hlavně v dnešní době s velmi rozumnými názory na svět!!! A těchto lidí si neskonale vážím ❤️❤️❤️

28.června 2022

Po niťovém liftingu jsem týden a vůbec bych nevěřila výsledku, který mě paní doktorka garantovala. Cítím se krásně, obličej omládnul a bolest při výkonu byla minimální!!! Děkuji paní doktorko, jste můj poklad❤️

28.června 2022

Děkuji za moje krásné nové rty. Dostala jsem pouze 1 ml látky, ale jsem naprosto spokojená. Aplikace byla bezbolestná a výsledek super!!! Moc děkuji❤️

28.června 2022

Super botox party, sešlo se nás tam asi padesát, po dlouhé době jsme si mohli pokecat, nechat se ošetřit, poradit, udělat plán na další cenově dostupné ošetření, ktreré zlepší naši pleť a nezrujnuje nás to. Paní primářko jste zkušená ženská a za to si vás všechny moc vážíme. Jste vtipná, zkušenà a lidskà, moc vám důveřujene a zatím jste me nikdy nezklamala❤️

28.června 2022

Paní primářko s velým P, chodím k Vám 20 let a ještě nikdy jste mě nezklamala, je vidět, že máte mnoho zkušeností a doporučíte klientovi jen to, o čemž jste sama přesvědčená, že to funguje a nikdy jsem neměla pocit, že výkony děláte jenom pro peníze a záleží Vám na tom aby klient byl spokojen. Prošla jsem mnoho klinik, ale jejich agresivní způsob mě naporosto odradil!!! Bohužel v dnešní době jsou obrovské klamavé reklamy na všechno, necháte si udělat výkon, zaplatíte a potom v případe komplikací už je jen obtežujete a nikdo se s Vámi nechce bavit! Řeknou Vám, že jste oodepssla nějaký papír a to je vše…. A hledej si někoho jiného!

28.června 2022

Děkuji za super rady ohledně mého obličeje! Líbí se mi , že poradíte, nic nevnucujete, řeknete vše narovinu a člověk Vám opravdu důvěřuje, což je v dnešní době dost neobvyklé!!! Všude Vám nutí zázraky na počkání za spousty poněz a skutek utek. Tím, Vám chci moc poděkovat.

28.června 2022

Děkuji za hezký den a zase vaší obnovenou po šílených letech botoxparty!!!!! Zase jsem se cítila jako ve starých dobrých časech.

24.června 2022

Podstoupil jsem cirkumcizi v analgosedaci a byla to bomba❣️. Nic nebolelo, s paní doktorkou jsem mluvil během výkonu, bolest žádná a výsledek úchvatný! Moc děkuji a klaním se paní primářce za skvělou profesionální práci.

24.června 2022

Děkuji paní primářce za konzultaci a provedení výkonu v obličeji, jsem moc spokojená. Paní primářka je velice milá, profesionální a empatická. Jsem ráda, že Vás mám.

24.června 2022

Děkuji za báječný den a obnovenou spolupráci, moc mi už chyběla…. Dobrá nálada, chlazené Prosecco a spousty dobrot. Udělali jste mi krásný den❤️❤️

24.června 2022

Paní doktorko jste poklad s velkým srdcem. Nejenže jste neobyčejně šikovná, ale i lidská, a to se v dnešní šílené době cení! Ani nevíte jak ráda Vás mám❤️

24.června 2022

Mockrát děkuji moc milé a šikovné Dr.Vraspírové za perfektně provedený výkon!!! Jsem nadšená a moc spokojená❤️

12.května 2022

Jsem moc spokojená s liposukcí podbradku, který mě dlouhou dobu obtěžoval a trápil. Teď jsem konečne spokojená❤️

12.května 2022

Mnohokrát děkuji milé paní doktorce Vraspírové a jejímu báječnému týmu za opravu temporálního liftingu po jiném pracovišti, kde výsledek byl nulový a zbyly mi pouze velké nevzhledné jizvy! Teď jsem konečně spokojená a vám za to patří velký dík.

27.dubna 2022

Velke diky pani doktorce a celemu kolektivu.Maximalni spokojenost,mohu vsem doporucit.Prsicka delaji radost 111111111111111111111111111111111111111

23.dubna 2022

Jsem po reoperaci prsů a jsem velmi spokojená jak s výsledkem, tak s veškerou péčí na klinice. Paní primářka je úžasná a všechna děvčata milá a ochotná. Mohu vřele doporučit!

23.dubna 2022

Velice doporučuji paní doktorku Vraspírovou, je nesmírně empatická, slušná a šikovná, jedná úplně na rovinu a má zlaté ruce a srdce. Velice mi pomohla a vrátila mi smysl mého života.

23.dubna 2022

Moc děkuji velice milému a vstřícnému kolektivu Esteticústí a milé a šikovné paní primářce Vraspírové za provedení téžké a komplikované reoperace prsů. Jsem zahojená, šťastná a spokojená. Děkuji za vše!

26.března 2022

Mockrát děkuji skvělé a milé paní primářce Vraspírové za mojí operaci horních víček! Nebudu říkat, ze jsem se nebál, bál jsem se moc a krevní tlak mi vyskočil, dostal jsem pilulku na uklidnění a paní primářka a její asistentky semnou velmi vlídně mluvily a uklidnily mě natolik, že jsem nemohl uvěřit, že mám vše za sebou! Také jsem byl velmi překvapen, že v den mojí operace jsme byli všichni muži, nikdy jsem si nepomyslel, že tolik mužů absolvuje tento zákrok. Ještě jednou mockrát děkuji celému skvělému týmu Esteticustí!!!!

14.března 2022

U Dr.Vraspírové jsem podstoupil obřízku v blokové anestezii. Výkon byl zcela bezbolestný, v ten samý den jsem odcházel domů! Paní primářka je velmi zkušený a milý ptofesionál. Moc děkuji i sestřičkám Janě, Renatě a Lucce za péči a také milým dámám v recepci! Byl jsem moc spokojen.

14.března 2022

Jsem nesmírně spokojená po mé intimní plastice. Paní primářka podrobně vysvětlí a poradí, od prvního okamžiku jsem v ní měla velkou důveru, ničeho jsem se nebála a jsem velmi spokojená.

14.března 2022

Chtěl bych moc poděkovat šikovné a laskavé paní doktorce Vraspírové za pochopení a vyřešení mého choulostivého problému! Konečně jsem po letech zklamání spokojen. Paní doktorka je zkušená, řekne vše na rovinu, nic přehnaného neslibuje a jak řekne, tak udělá. Naprostá profesionalita, která se v dnešní době jen tak nenajde! Moc doporučuji❤️

25.února 2022

Po skvělých zkušenostech a spokojeností s předcházejícími zákroky - zvětšení prsou a laserová depilace následovala operace křečových žil. Bez přehánění, chci vyslovit opravdový a velký dík paní primářce Blance Vraspírové, která má zlaté ruce a prostě skvělý přístup k pacientovi. Vše mi ochotně vysvětlila a zákrok proběhl v naprostém pořádku. Chci také poděkovat sestřičkám Janě, Renatce a Lucce, naprosto profesionální a milé jednání. Pooperační péče v režii sestřičky Lucky byla na jedničku. Moc Vám děkuji!!!!!

20.února 2022

Děkuji paní doktorce Vraspírové za vyřešení mého intimního problému, který mě léta trápil. Děkuji i ostatnímu milému týmu za péči.

11.února 2022

Tady na klinice panuje dobrá nálada, úsměvy, slušnost od dam v recepci, po odborné asistentky a jedinečnou paní primářku Vraspírovou!!!! Tak to má být všude! Udělali jste mi hezký den.

11.února 2022

Velice děkuji milé paní doktorce Vraspírové a jejím asistentkám za úžasné a bezbolestné omlazení!!!! Jsem moc spokojená a budu jen doporučovat!

8.února 2022

Velice děkuji paní doktorce Vraspírové za opravu po zpackané operaci horních víček, bylo to velmi rychlé a bezbolestné, paní doktorka je velice milá, šikovná, má zlaté ruce a srdce a všechny děvčata na kinice jsou skvělý tým. Strašně jsem se bála, ale bylo to naprosto super!!! Moc všem děkuji❤️

2.února 2022

Jsem velice spokojen, milí a profesionální přístup personálu. Zákroky, ošetření velice profesionální. Určitě všem doporučuji.

31.ledna 2022

Dobrý den, chtěla bych poděkovat paní doktorce Vraspírové za její přístup ke klientovi. Objektivně poradí co je pro klienta dobré a co zbytečné. A hlavně přístup celého personálu je úžasný, všichni jsou milí, usměvaví a vstřícní a to i v této poněkud "divné" době. Moc děkuji.

21.ledna 2022

Paní doktorko, byla jsem u Vás dneska na konzultaci a hrozně jste mě potěšila, ani nevíte jak. Prošla jsem několik klinik, všude mi doporučili nějaké zákroky, za které jsem zaplatila nemalé peníze a výsledek nula. Vy jste mi řekla uplně narovinu co by se dalo dělat a co nemá žádný smysl, pouze vyhozené peníze a zklamání! Děkuji za Váš velmi seriosní přístup k pacientovi, který bohužel je v dnešní době ojedinělý. Moc děkuji.

18.ledna 2022

Paní doktorko, Vy jste anděl!!!! Milá, vstřícná, pozitivní, dovedete poradit a vyslechnout a máte zlaté ruce a srdce!!!! Mnohokrát Vám děkuji za pomoc a krásu.

12.ledna 2022

Jsem u vás opakovaně a jsem moc spokojená!!! Nálada na klinice je nádherná, pozitivní, samé úsměvy a korektní jednání. Výsledek vaší práce vždy předčí moje očekávání! Jste všichni super a jsem ráda, že vás mám❤️

12.ledna 2022

Děvčata, jestli zvažujete operaci očních víček, obraťte se na paní primářku Vraspírovou, má zlaté šikovné ruce a vřelé srdce❤️. Mohu jen doporučit! Všichni mě chválí! Zákrok byl rychlý, zcela bezbolestný, rekonvalescence krátká a bezproblémová.

12.ledna 2022

Mnohokrát děkuji milé paní doktorce Vraspírové a jejímu vyškolenému, usměvavému a ochotnému týmu za zbavení stresu a strachu z mojí operace, na kterou jsem se chystala více než 20 let!!! Když bych věděla, že to bude tak rychlé a příjemné, byla bych u vás již mnohem dříve!!!! Jste všichni velcí profesionálové, za což vám patří můj velký dík❤️

12.prosince 2021

Mnohokrát děkuji za krásná nová horní víčka celému sympatickému týmu asistentek, v čele paní primářkou Vraspirovou. Příjemné prostředí, rodinná atmosféra a super přístup. Těším se na další omlazení a všem doporučuji, jste super.

10.prosince 2021

Kluci, dneska jsem byl konečně na konzultaci se svým oenisem, trápí mě dlouho moje úzká předkožka a dělá mi problémy při sexu, který je bolestivý a někdy se stane, že předkožka praskne a dlouho se hojí. Měl jsem obavy jít za ženou doktorkou. Ale už při počátečním rozhovoru-konzultaci na mě paní doktorka Vraspírová zapůsobila velmi dobrým dojmem, je zcela normální, profesionální, vše vysvětlila, ukázala výsledky svých předchozích zákroků, poradila jaký typ obřízky by doporučila. Musím říct, že mě to moc uklidnidnilo a myslím, že paní doktorka je zkušený a seriozní odborník!

10.prosince 2021

Děkuji za provedenou labioplastku, tanto problém mě trápil dlouho a styděla jsem se někam jít. Při konzultaci paní doktorka rozptýlila všechny moje obavy, všechno podrobně vysvětlila a já k ní získala velkou důvěru. Teď už jsem po zákroku, nic mě nebolelo a cítím se konečně super!!!!! Doporučuji!!!!

10.prosince 2021

Velmi pěkně děkuji paní doktorce Vraspírové za moje nové oči, všichni mě chválí a já mám z toho velkou radost! Zákroku jsem se velmi bála, ale bylo to rychlé a v úplné pohodě, paní doktorka mi během zákroku všechno říkala a vysvětlovala, má zlaté ruce a srdce. Nic mě nebolelo a než jsem se nadála, bylo vše hotovo. Po operaci mě nic nebolelo, ledovala jsem oči a za týden mi byly odstraněny stehy. Děkuji mockrát všem na klinice, všichni jdou milí a vstřícní!!!!! Mohu vřele doporučit!!!!

7.prosince 2021

Děkuji paní doktorko za provedení lip liftu, jsem moc spokojená, jste velký odborník a zlatý člověk!!!! Děkuji❤️

7.prosince 2021

Mnohokrát děkuji paní doktorce Vraspírové a jejímu skvělému týmu sestřiček Janě a Renatce, asistentek v recepci Lence a Betty za skvělý a vstřícný přístup k pacientovi, úsmevy a dobrou náladu! Na klinice se člověk cítí jako v ráji, péče úžasná a výsledek mého zákroku předčil moje očekáváni a všichni mě chválí. Mám velkou radost a vřele kliniku všem doporučuji!!!!

3.prosince 2021

Velice děkuji paní doktorce Vraspírové a jejímu týmu, který mi opravil zpackanou opraci mých paží po jiném pracovišti!!! Konečně jsem šťastná a spokojená. Paní doktorka je velice slušná a zkušená a je to velký odborník a človek ze srdcem na správném místě. Ještě jednou děkuji a jsem Vám velmi vděčná a budu Vás všem vřele doporučovat!!! S tak milým a profesionálním jednáním jsem se nikde jinde nesetkala❤️

23.listopadu 2021

Děkuji celému týmu Esteticustí, milým a diskrétním dámám v recepci, usměvavým sestřičkám a hlavně profesionální paní primářce Vraspírové za milé a vstřícné jednání a provedení mého zákroku.Jsem šťastný, že jsem si vás našel!!!!

23.listopadu 2021

Mnohokrát děkuji paní primářce Vraspírové za úžasnou péči a profesionalitu a provedení mého zákroku na horních víčkách, se kterým jsem moc spokojen. Všichni mě chválí, jak jsem omládl a já se cítím báječně!!!! Mnohokrát děkuji a jsem vám všem vděčný a budu vás dále doporučovat!!!

7.listopadu 2021

Děvčata z kliniky Esteticustí děkuji, že jste! Vždycky se těším na další návštěvu u vás, na milou, laskavou a šikovnou paní primářku Vraspírovou a na vaše úsměvy a milé chování!!! Ať se vám všem daří a zase se na vás budu těšit a děkuji, že jste tak skvělý tým.

5.listopadu 2021

Upřímně doporučuji kliniku Dr.Vraspírové Esteticustí. Je to místo, kde se cítíte v dnešní době jako v jiném světe:) milé zacházení, úsměvy, péče, laskavá a milá paní doktorka Vraspírová, milé sestřičky, usměvěvavé a milé dámy v recepci. Ošetření v tomto zařízení je skvělý zážitek, který Vám dá krásnou náladu a velkou spokojenost! Moc Vám všem za dnešek děkuji a budu vás jen a jen doporučovat❤️

30.října 2021

Jsem maximálně spokojená s péčí paní primářky Vraspirové a jejich sestřiček Jany, Renatky a Lucky za jejich profesionální práci, úsmèvy, empatii a vlídné chování. Cítím se tady vždy moc dobře a budu se vždy vracet. Děkuji devčata❤️

22.října 2021

Dozvěděla jsem se o vás od mojí známé. Ale už po kontultaci se rozptýlily moje obavy a stud. Paní primářka moc milá a svědomitá, vše mi podrobně vysvětlila, sestřičky milé a usměvavé a dámy v recepci moc milé a vstřícné. Po návštěvě kliniky jsem měla opravdu velmi dobrý pocit a náladu. Jsou tam opravdu lidé na svém místě. Moc vám děkuji, že jste❤️

22.října 2021

Moc děkuji paní doktorce Vraspírové za moje nová krásná prsa! Vše proběhlo hladce a výsledek předčil moje očekávání.Paní doktorka je moc milá, empatická, vyslechne, poradí, má zlaté ruce a srdce a je velký profesionál. Esteticustí mohu vřele všem doporučit!!!!

16.října 2021

Moc si vážím paní dokrorky Vraspírové za její profesionalitu, zlaté ručičky a vřelý a milý přístup, který se dneska jen tak nenajde!

13.října 2021

Moc děkuji všem na klinice, slušné a milé zacházení, ochotné dámy v recepci, milé a usměvavé sestřičky a strašně šikovná, milá , vstřícná paní doktorka Vraspírová, která mi vše podrobně vysvětlila, udělala a já jsem moc spokojená! Prošla jsem několik pražských klinik, ale co jsem poznala tady v Ústi, nedá se srovnat! Všem doporučuji a moc děkuji❤️

12.října 2021

Vážená paní primářko, mnohokrát děkuji za mojí operaci obličeje, která dopadla nad moje očekávání, jsem moc spokojená a šťastná.U vás na klinice je svět ještě v pořádku!!! Profesionalita, úsměvy, dokonalá péče a starost o pacienta a slušnost.Přeji vám všem na klinice jen to nejlepší a hodně spokojených pacientů❤️

8.října 2021

Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat paní primářce MUDr. Vraspírové i celému jejímu kolektivu za úžasný přístup, ochotu a skvěle odvedenou práci. Podstoupila jsem labioplastiku a jsem moc spokojená. Ještě jednou moc děkuji :-)

5.října 2021

Vážení, děkuji vám za profesionální konzultaci a práci a vyřešení mého intimního problému, který mě trápil léta a dlouho jsem hledal pracoviště, kde by mě porozuměli a problém vyřešili. Paní primářka je nejen skvělý chirurg odborník, ale i člověk se zlatým srdcem. Tisíceré díky.

3.října 2021

Dobrý den, chci moc poděkovat paní primářce i sestřičkám za úžasně odvedenou práci.Citila jsem se u vás neskutečně příjemně. Výsledek operace mě vyrazil dech! Nádherná práce která mi změnila život

30.září 2021

Velké díky za provedenou labioplastiku, jsem moc spokojená.Paní primářka je úžasně milá a šikovná a všechna děvčata na klinice také.Cítila jsem se jako doma.

30.září 2021

Jsem moc šťastná, že jsem si vybrala paní doktorku Vraspírovou, která mi udělala luxusní nový nos! O operaci jsem přemýšlela 10 let, když bych věděla, že vše proběhne tak hladce a krásně, šla bych určitě již dříve!Moc děkuji paní primářko ❤️

20.července 2021

Ráda bych poděkovala celému personálu a paní MUDr. Vraspírové za krásně odvedenou práci bez bolesti a stresu. Děkuji krásným a příjemným sestřičkám za jejich péči a také recepčním za pomoc s vybráním ideálního termínu operace. Mnoho štěstí a úspěchů Lucka

20.července 2021

Mnohokrát děkuji za milý přístup a ochotu. Sestřičky byly zlaté a milé. Všude budu doporučovat. Paní doktorka je 1. děkuji moc moc

20.července 2021

Chtěla bych z celého srdce poděkovat celému týmu MUDr. Vraspírové za úžasnou předoperační, ale i pooperační péči. Podstoupila jsem zde augmentaci prsů a operaci víček a jsem v životě zase o trochu šťastnější. Ještě jednou velké Dík paní doktorko.

20.července 2021

Děkuji všem za profesionální přístup. Paní doktorce,sestřičkám a recepčním za skvělý přístup. Jsem moc spokojená,vše 100% Ok!!! Ještě jednou velké dík. Ráda se vrátím k dalším zákrokům. Super!!!

16.července 2021

Ráda bych veřejně poděkovala paní primářce za její lidský a profesionální přístup. Nikdy jsem se necítila lépe a určitě se k Vám vrátím. Budu Vás všude doporučovat !!

6.července 2021

Děkuji celému týmu za krásné poprsí a profesionální přístup. Teď už se cítím jako žena

19.května 2021

Chtěla bych moc poděkovat za Vaší ochotu a milé jednání.I když jsem si popletla datum,přesto jste mě přijaly.Tak hezký přístup se jen tak nevidí.Jsem Vaše klientka a pořád se k Vám ráda vracím.Všem Vás budu doporučovat.

8.května 2021

Moc vám všem děkuji, že jste!!!!! Jsem vaše stálá klientka a pořád se ráda vracím! U Vás to totiž všechno funguje, jste miké, usměvavé, seriosní a profesionální. U vás je “ svět” ještě v pořádku!!!

8.května 2021

Pokud máte problém s intimními partiemi, obraťte se na paní primářku Vraspírovou. Již při první konzultaci Vás zbaví studu a trémy, je moc milá a všechno Vám řekne na rovinu.Můj zákrok mám za sebou a jsem šťastná!!!! A měla jsem jit dříve, když bych věděla, že je to tak snadné!

8.května 2021

Milá paní doktorko, dneska jsem byla u Vás na poslední kontrole se svým břichem po operaci.Jsem neskonale šťastná, bylo to moje nejlepší rozhodnutí v životě a Vy jste mi ten život změnila.Klaním se před Vámi, Vaší prací, péčí a lisdkou laslavostí!!! Jste Anděl a všechna Vaše děvčata také!!!! Moc Vám všem děkuji a budu Yvás vždy a všem doporučovat❤️❤️❤️

7.května 2021

Strašně moc děkuji celému týmu za splnění mého snu. Podstoupila jsem liposukci s abdominoplastikou a jsem šťastná. Klobouk dolů ,co p.primářka dokazala. Vaše práce ,dělá lidí šťastné . Děkuji.

30.dubna 2021

Po zkažené ooeraci obřízky jsem šel na konzultaci k paní doktorce vraspírové, co by se s tím dalo orovést.Překvapila mi svojí pozitivní náladou a profesionalitou, všechno vysvětlila, řekla, co může provést a jaký bude výsledek. Jak řekla, tak se přesně stalo a já jsem po 14 dnech téměř zahojen a moc spokojen! Jste třída, bufu dàl doporučovat. váš oddaný pacient

30.dubna 2021

U paní primářky se lze poradit o všem, co se krásy a zdraví týče, doporučí, řekne názor, do ničeho Vás netlačí, poradí a posoudí a hlavně všechno dopodrobna vysvetlí.Po první návštěvě, kdy jsem byla opravdu hodně nervozní, ze mě spadl stud a cítila jsem se tady jako mezi svými! Jsem ráda, že v dnešní bláznivé době jsem našla pracoviště s tolika pozitivními a slušnými lidmi

30.dubna 2021

Chtěl bych pochválit paní primářku Vraspírovou, která odvedla rychlou a profesionální práci na mém penisu k mojí nadměrné spokojenosti! Jste třída! Děkuji

30.dubna 2021

Po labioplastice jsem velmi spokojená.Rychlá domluva, perfektní práce, profesionální služby, rychlé hojení! Děkuji a budu doporučovat dále!

30.dubna 2021

Mockrát děkuji paní promářce Vraspírové a celému jejímu týmu báječných děvčat za zmenšení mých obřích prsů, které mi nikde nechtěli udělat.Ani nevíte, jak jste mi pomohly a jak se mi ulevilo.Dodaly jste mi štěstí a radost do dalšího života!!!! Tisíceré díky!

30.dubna 2021

Mockrát děkuji milé a profesionální a lidské paní doktorce Vraspírové za vyřešení mého choulostivého problému.Jsem Vám velmi vděčný a spokojený, trpěl jsem hodně dlouho a až Vy jste mi dokázala pomoci.Budu Vám na věky vděčný!!!

22.února 2021

Děkuji celému milému a pofesionálnímu týmu v čele s paní primářkou, která velmi hravě a bezbolestně vyřešila múj intimní problém/ labioplastiku, Děkuji mnohokrát, jsem moc spokojená.

10.února 2021

Podstoupila jsem u vás abdominoplastiku, a tím to bych chtěla poděkovat paní doktorce a jejímu týmu za úžasnou práci. Jsem naprosto spokojená z výsledkem a to už týden po operaci. Cítím se úžasně. Děkuji moc Lavičkova

9.února 2021

Moc Vám všem děkuji za provedený zákrok, jsem moc spokojená a šťastná. Z operace jsem měla veliký strach, ale milé zacházení a lidský přístup paní primářky a všech děvčat na klinice mi rozptýlil všechny moje obavy, cítila jsem se jako doma, vše proběhlo krásně a bez komplikací a výsledek práce předčil moje očekávání!!! Moc Vám všem děkuji a budu Vás všude doporučovat❤️

4.února 2021

Děkuji za nádherné rty, které mi neudělali na žádném pracovišti, které jsem navštívila. Jste jednička v oboru a budu Vás jen chválit. Je vidět, že svoji práci rozumíte a děláte ji sláskou❤️

4.února 2021

Po operaci horních a dolníchvíček jsem velmi spokojen, nejen s jedinečnou paní primářkou a jejími jemnými zlatÿmi ručičkami a velmi milým a profesionálním přístupem, ale všem hodným a objetavými setřičkami, které se o mě starali jako o vlastního. Cítil jsem se u Vás jako doma a jsem moc spokojen.

4.února 2021

Moc děkuji úžasné paní primářce za operaci obličeje a krku, sice jsem se velmi bála, ale milé a vlídné zacházení, jemný a profesionálmí přístup při operaci rozptýlit moje obavy a já jsem teď neskonale šťastná, že jsem to zvládla a jsem o 20 let mladší!!!!! Moje děvčata, moc Vám děkuji za vše❤️

4.února 2021

Děkuji úžasné a šikovné paní primářce za splnění mého snu krásných prsů. Děkuji jejímu úžasnému personálu za milý přístup a podporu! V Esteticusti je svět ještě v nejlepším pořádku!

4.února 2021

Přeji Vám hodně zdraví a štěstí!!! Moc děkuji celému personálu za profesionální jednání. Paní primářce, panu doktorovi, sestřičce Kátě – všem, všem, všem !!! Věřím že se nevidíme naposled :) Děkuji moc !!!

3.prosince 2020

Z reoperacejsem měĺ opravdu strach, ale přístup paní doktorky AC sestřiček obavy rozpustilý a já vás všechny děvčata budu už jen chválit,,!a doporučovat ,!

3.prosince 2020

Chtěla bych poděkovat veškerému personálu Esteticustí a bàječné paní promářce za provedený výkon, byla a jsem velmi spokojenná❤️

3.prosince 2020

Mnohokrát děkuji za úžasnou péči a provedenou operaci horních víček naprosto skvělou,hodnou a zručnou paní doktorkou Vraspírovou. Byl jsem překvapen rychlostí zákroku a naprostou bezbolestností. Vše šlapalo jako švýcarské hodinky. Děkuji všem

24.listopadu 2020

Mnohokrát děkuji paní primářce za provedenou reoperaci po pražském pracovišti. Myslela jsem si, když jedu do Prahy , že budu mít to nejlepší.... ale to zkamání, výsledek žalostný a po operaci jsem už nikoho nezajímala a ani se mnou už nechtěl řešit špatný výsledný efekt:) Jsem Vám opravdu vděčná za lidský přístup, profesionální jednání , vstřícnost a laskavost a hlavně provedenou reoperaci mého zkaženého břicha. Konečně jsem spokojená a budu vás všechny doporučovat. Děkuji i všem sestřičkám, které jsou velmi milé a ochotné. Cítila jsem se u Vás jako doma

18.listopadu 2020

Děkuji za perfektně odvedenou pràci po moji zkažené cirkumcisi. Teprve teď se cítím jako pravÿ muž a nemusím se za nic stydét, Zvýšila jste mi sebevědomí,,,,,! Moc děkuji❤️

18.listopadu 2020

Mnohokrát děkuji za profesionàlní operací mojich prsů. jsem nadšená, dovedete uklidnit, a výsledek je nádhherný a pŕedčil moje očekávání , Moc a moc děkuji, udělala jste mě moc šťastnou a spokojenou.

18.listopadu 2020

Mnohokrát děkuji drvraspirově za naprosto progesionalni a zcela bezpečnÿ přístup doc Blanky Vraspirově k liftingu mého obličeje,,který je od 20 let mladší, vyhlazenější a jà se cítím nedokonale lépe. Bàĺjsem se,ale vše díky pí doktorce Vraspítovébproběhls hladce,dobŕe a jà jsem moc spokojen,,!děmkuji paní primářko za trpělivosti zručnost a fantastický výslednÿ defekt, Jsem moc spokojen a šťastný , že jsem si Vás našeĺ. Váš oddaný klientt❤️

25.srpna 2020

Chtěl bych poděkovat paní primářce a celému týmu za perfektní a přátelský přístup, Trápil mě prázdný šourek, který byl často nateklý a protože umělé varlata jsem nechtěl, domluvil jsem na konzultaci na jeho úplné odstranění. Operace proběhla bez problémů vše se pěkně zhojilo jizvy nejsou skoro vidět, vše vypadá přirozeně tak jako bych šourek nikdy neměl, se zákrokem jsem velmi spokojený a kdo má podobný problém doporučuji navštívit tuto kliniku. Ještě jednou děkuji byl jsem mile překvapen.

3.srpna 2020

Chtěl bych poděkovat paní primářce a celému týmu za perfektní a přátelský přístup, Trápil mě prázdný šourek, který byl často nateklý a protože umělé varlata jsem nechtěl, domluvil jsem na konzultaci na jeho úplné odstranění. Operace proběhla bez problémů vše se pěkně zhojilo jizvy nejsou skoro vidět, vše vypadá přirozeně tak jako bych šourek nikdy neměl, se zákrokem jsem velmi spokojený a kdo má podobný problém doporučuji navštívit tuto kliniku. Ještě jednou děkuji byl jsem mile překvapen.

24.července 2020

Jsem moc ráda, že jsem si vybrala EsteticÚstí. Paní primářka odvedla skvělou práci a sestřičky jsou moc milé. Prodělala jsem 3 zákroky. Oční víčka, liposukci podbradku a modelaci prsou a se vším jsem moc spokojená. Nemohla jsem ani uvěřit fotkám před operací. Mnohokrát za vše děkuji a budu se ráda vracet. :)

24.července 2020

Jsem moc ráda, že jsem si vybrala EsteticÚstí. Paní primářka odvedla skvělou práci a sestřičky jsou moc milé. Prodělala jsem 3 zákroky. Oční víčka, liposukci podbradku a modelaci prsou a se vším jsem moc spokojená. Nemohla jsem ani uvěřit fotkám před operací. Mnohokrát za vše děkuji a budu se ráda vracet. :)

15.července 2020

Dobrý den, moc děkuji paní prim. MUDr. Blance Vraspírové za skvělé nové bříško(-7kg dole ihned po operaci,)

2.července 2020

Jsem šťastná, že jsem si vybrala paní primářku. Nádherná práce, příjemné prostředí, moc milé sestřičky. Po operaci bolesti minimální až jsem sama nedokázala věřit, že dokážu tak rychle začít opět fungovat. Mnohokrát děkuji!

29.června 2020

Dnes jsou to dva měsíce, co jsem podstoupila augmentaci poprsí. Jsem naprosto spokojená s celým průběhem na Vaší klinice a ještě více jsem spokojená s celkovým výsledkem. Mám nádherné přirozené poprsí (implantáty Motiva) a za to Vám a celému týmu velice děkuji a každému doporučuji. Neváhejte a běžte do toho ❤️

22.června 2020

Jsem naprosto spokojená a nadšená. Operace očních víček mi pomohla vypadat lépe, obličej se prozářil a omladil. Víčka mě přestala tlačit na oči a nemusím se neustále mračit, nebo mhouřit oči, abych lépe viděla. Doporučuji všem, kteří mají strach ze zákroku, nebo pochybnosti. Lituji jen toho, že jsem nešla dřív. Personál v čele s Prim. Mudr. Vraspírovou jsou velice laskaví a profesionální ještě jednou velmi pěkně děkuji.

14.května 2020

Dnes, třetí den po labioplastice, jsem opravdu neskutečně šťastná, že jsem si vybrala tuto kliniku prim. Blanky Vraspírové. K zákroku jsem se odhodlávala nejméně 3 roky a vědět to, co vím dnes, ani minutu bych neváhala. Velice milý a uklidňující přístup p. doktorky i sestřiček od konzultace, přes interní vyšetření až k operaci, přátelské, domácí prostředí /člověk se tu cítí jako doma a to já nemocnice fakt nesnáším, možná i proto jsem se tak dlouho k operaci přemlouvala/. Upřímné poděkování patří celé klinice. Všem těm, kteří se rozhodují jakou kliniku plastické chirurgie zvolit, radím: vůbec neváhejte, Ústí je ta správná volba!

19.dubna 2020

Velké díky za omladnuti paní prim. Vraspirove za mě sestřičky milé vysvětlí vše přístup top holky těším se na vás Husakova

16.dubna 2020

V únoru 2020 jsem na této klinice podstoupila přišití ušních boltců (otoplastiku). Jsem maximálně spokojená a z výsledku naprosto nadšená! Celý personál v čele s paní primářkou se skládá ze skvělých lidí, kterým mockrát děkuji za veškerou péči. Jsem opravdu moc ráda, že jsem si vybrala právě tuto kliniku.

26.března 2020

Liposukce podbradku současně s horními víčky. Děkuji paní primářce a celému týmu za vše, co tu už je napsáno. Nějaké zákroky už jsem zde prodělala asi před 20ti lety, takže jsem věděla do čeho jdu.....děkuji děvčátka, všem :-))))

4.března 2020

Moc chválím kliniku v čele s prim. Blankou Vraspírovou,která je 100% profesionálka. Velké díky za mé omládnutí.

28.února 2020

Prošla jsem mnoho klinik, ale az tady u Vás jsem se cítila jako doma

28.února 2020

Konečne mám krásné uši!!! Mnoho let jsem je schovávala pod vlasy a teď nosím konečně culik!!! Strašne moc a moc Vám všem na klinice děkuji a jsem šťastná, že jsem si Vás našla!!!!!!

28.února 2020

Po dnešní konzultaci jste mi paní primářko rozptýlila moje obavy ze zákroku , o kterém přemýšlim 10 let a moc se těším,až se svěřím do Vašich zlatých ručiček!

28.února 2020

Děkujeme úžasné paní primářce za omlazení obličeje, přístup byl nadstandartní, práce pečlivá a profesionální! Jsme moc s přítelem spokojeni a vřele kliniku doporučujeme!

20.února 2020

Děkuji, že jste mi vrátila chuť do života. Moc jsem se tràpila se svým velkým ošklivým břichem a teď jsem jiný člověk,!Moc a moc děkuji Vám všem,,,,!Všude Vás budu chváliť a dávat kontakty!

20.února 2020

Děkuji paní primářce za super operaci očních víček, konečně jsem prokouknul a divím se, že jsem nešel dříve .Zákrok byl rychlý, bezbolestný , paní primářka přesná a rychlá a pooperační péče milých sestřiček nadstandartní, Kéž by to bylo takhke všude ve zdravotnictví. Paní primářko, moc si toho vážím, že Vás máme,,!

20.února 2020

Velké poděkování milé a šikovné paní primářce a celému jejímu týmu za skvěle provedenou operaci prsů a za příkladné a starostlivé chování, které jen tak někde v dnešní době nenajdete

14.února 2020

Dekuji paní primářce Vraspīrove a jejimu týmu za výbornou práci operaci hor, a dol.vīček .Mohu všem doporučit operace ani dny poté jsou bez bolestí a neměla jsem žádné modřiny v oblasti oči.Oči se mi rozjasnily tlaky jsou pryč a s výsledkem jsem velmi spokojenæ, Štastná.Cením si profes.a velmi přátelského přīstupu všech.Naďa

11.února 2020

Využívám služeb této kliniky již cca 15 let …. dnes je mi téměř 56 let a jsem se sebou velmi spokojená díky šikovné paní primářce … milý a zodpovědný přístup a příjemný personál,který se o mne staral po náročnějších operacích … Poslední zákrok - modelace prsou - ze kterého jsem měla trochu strach - se povedl na výbornou …. moc děkuji paní primářce i celému týmu

11.února 2020

Dobrý den Paní primářko, moc bych Vám chtěla poděkovat za krásná nová prsa.

10.února 2020

Tímto děkuji paní primářce, tak velké oči jsem neměla ani za mlada a samozřejmě nemůžu opomenout sestřičky, všichni jste úžasní

1.února 2020

Moc děkuji p.primářce Vraspírové a celému kolektivu za krásnou praci operaci hornich víček a za krásný přístup. Děkuji

22.ledna 2020

Přesně a precizně provedená operace víček. Jsem se zákrokem velmi spokojená. Paní doktorka je rychlá, přesná. Moc jí děkuji...

20.ledna 2020

Já je mám také a jsou krásné a velká spokojenost.Ještě jednou moc děkuji.

20.ledna 2020

Veliká spokojenost, vše super. Moc děkuji p.primářce Vraspírové a celému personálu za krásná prsa. Ještě jednou moooc díky.

19.ledna 2020

Odjakživa mě trápila velice výrazná asymetrie prsou, proto jsem plánovala dříve či později podstoupit augmentaci. Výběr kliniky a implantátů mi velmi ulehčila kamarádka, která práci a přístup paní primářky Vraspírové vychválila až do nebes. Po konzultaci jsem byla přesvědčena o tom, že tato klinika je to pravé ořechové a když to teď hodnotím zpětně při pohledu na můj hrudník, tak musím jen říct, že to předčilo všechna má očekávání. Operaci jsem podstoupila 8. října 2019, s paní primářkou jsme se shodly na implantátech Motiva ergonomix. Nyní je to tři měsíce od operace a prsa jsou každým dnem krásnější, konečně se cítím žensky a atraktivně. Paní doktorka je jedna z nejlepších ve svém oboru a je vidět, že svou práci má opravdu ráda. Personál hodnotím na jedničku s hvězdičkou, všechny sestry, společně s paní doktorkou, jsou zlatíčka, postarají se o vás úplně úžasně, ať už během pobytu na klinice nebo při následných kontrolách. Pokud uvažujete o podstoupení augmentace nebo jakéhokoliv jiného zákroku, tak Vám doporučuji, ať se svěříte do rukou paní doktorky Vraspírové a jejího šikovného týmu, protože se Vám dostane velmi vlídného přístupu a nádherného výsledku. Já tímto paní doktorce děkuji za nádherná, přirozená prsa.

10.ledna 2020

Podstoupila jsem na klinice liposukci břicha s abdominoplastikou. Vysledek je skvělý a nejen to... Paní primářka je velice příjemná,milá a sestřičky jsou hotoví andělé. Usměvavé, milé, vstřícné. Kliniku mohu jen doporučit a dekuji!

8.ledna 2020

V říjnu 2019 jsem podstoupila operaci horních očních víček. Vysoká profesionalita provedení paní primářkou i její asistentkou i příjemné prostředí a ochota všech zaměstnanců si zaslouží velké poděkování. Doporučuji.

17.prosince 2019

Skvělá klinika a velice přátelský přístup moc děkuji paní primářce a celému kolektivu a opět veliká spokojenost.Moc děkuji všem.Věra

16.prosince 2019

Již delší dobu jsem se rozmýšlela kde podstoupit zvětšení prsou implantáty. Na základě recenzí jsem si smluvila termín konzultace u paní primářky Vraspírové. Hned od začátku jsem se cítila velmi dobře a věděla jsem že budu v dobrých rukách. Společně jsme vybrali ergonomické implantáty Motiva 400 ml. Oceňuji velmi lidský a milý přístup nejen paní primářky, ale i celého personálu. Zákrok proběhl hladce bez komplikací a k mému překvapení s minimálníma bolestma. Prsa se moc povedla

29.listopadu 2019

Také chválím paní primářku a celému týmu děkuji

29.listopadu 2019

Byla jsem před pár lety a naprostá spokojenost . Paní primářka je úžasná a svou práci dělá opravdu s citem, mohu jen doporučit.

27.listopadu 2019

Dnes jsem byla vyndat stehy. Horní, Dolní víčka. Těším se na úplný výsledek. Úžasná práce paní primářko.

21.listopadu 2019

Děkujeme naší milované Blance Vraspírové a celému týmu kliniky za včerejší příjemně strávené dopoledne .. ❤️☺️

20.listopadu 2019

Skvělá plastická lékařka! Super, super, super. Paní doktorka mě dělala před 5 lety horní víčka a stále jsou krásná

4.listopadu 2019

Skvělá klinika, a celý kolektiv pod vedením primářky paní doktorky Vraspírové. Všem vřele doporučuji.

30.října 2019

Moc děkuji prim. MUDr. Blance Vraspírové za úžasný přístup a krásný nový nosík. Paní doktorka odvedla skvělou práci a už ted, měsíc od operace jsem velice spokojená. Operace proběhla v pořádku, byla bezbolestná a měla jsem minimální otoky. Paní doktorku a celý její tým mohu vřele doporučit.

25.října 2019

Vážená paní primářko, moc děkuji děvčatům za dnešní krásné odpoledne. Bylo to jako vždy příjemné a budeme se těšit opět k Vám.

23.října 2019

Mám super nový nos a jsem šťastná.Paní primářka je báječná a strašně šikovná a svědomitá a velmi slušná. Mám pocit, že už je dneska jen málo takových. Tisíckrát děkuji❤️

23.října 2019

Moc chvalím kliniku v čele s prim Blankou Vraspirovou, kterà je profesionàl, umí, poradí a vše 100%provede!!! Velké díky

23.října 2019

Vážená paní primářko, moc Vám děkuji za skvěle odvedenou práci, lidský přístup a laskavé jednání a úsměvy a trpělivost, kterà se dneska už jen tak nevidí!!! Vaše vděčná pacientka

1.října 2019

I have been cut by Mistress Blanka Vraspirova and i have to admit that she made a real masterpiece of circumcision, high and tight style. Very professional and reliable. 100% satisfied.

14.září 2019

Chtěla bych velmi poděkovat pí. přimářce a celému personálu za příkladnou péči, co se týče první konzultace, operace a konečné kontroly. Dcerka podstoupila operaci odstátých ušních boltců. Při první konzultaci nám bylo vše podrobně vysvětleno a díky citlivému přístupu se dcerka operace téměř nebála. Vše dobře dopadlo a my se můžeme těšit z toho, že dcera nosí vyčesané culíky a může se chlubit "pěknými" oušky.

13.září 2019

Velmi děkuji paní primářce i celému týmu za operaci spodních víček a odstranění podbradku. Oba zákroky dopadly na výbornou i přesto, že mě od operace spodních víček jiný lékař zrazoval... Paní primářka má mou velkou důvěru. V případě potřeby se na ni i v budoucnu ráda obrátím.... Kliniku vřele doporučuji!

13.září 2019

Dlouho žiji v zahraničí, ale věřím českým doktorům .Dostal jsem doporučení na doktorku Vraspírovou.Opravdu milá dáma a velký profesionál.Rozptýlila moje obavy v první chvíli u konzultace, jak řekla, tek udělala a já jsem více než spokojený.Moc děkuji celému týmu!!!!

13.září 2019

Velice děkuji paní primářce za profesionalní a milý lidský přístup a 100 % práci, obešla jsem mnoho pražských klinik až zde v Ústi jsem našla tu správnou osobu, kterou jsem léta hledala.Velké díky!

7.září 2019

Musím pochválit paní doktorku Vraspírovou, která je velmi příjemná a milá. Poradila a vysvětlila vše potřebné a jsem s její prací velmi spokojena. Moc děkuji za nová prsa a kliniku můžu jen doporučit.

6.září 2019

Personál je úžasný! Moc jsem si sestřičky oblíbila,jejich péče byla vynikající.Komunikace super. Primářka je šikovná.Prsa jsme chtěly přirozená a to taky splňují. Velké díky :)

31.července 2019

Naprostá spokojenost s výsledkem,personál velmi příjemný,paní doktorka taktéž .Mohu jen doporučit !

26.července 2019

Musím znovu poděkovat a pochválit tým opravdových profesionálů z kliniky Esteticusti v Ústí nad Labem. Příjemné jednání, lidský přístup a odborně odvedená práce. Moc děkuji!

23.července 2019

Chci znovu po skvělé zkušenosti s prvním zákrokem poděkovat týmu kliniky za perfektní přístup a sestřičce Kateřině za odborně provedenou laserovou depilaci. A také za lidské a velmi příjemné jednání. Prostě MOC díky!

22.července 2019

Žiju dlouho v zahraničí, ale věřím českým doktorům.Potřeboval jsem trochu omladit a dostal doporučení na doktorku Vraspírovou.Opravdu milý člověk a profesionál se zlatýma rukama.Moc děkuji a vřele doporučuji!!!!

1.července 2019

Jsme nejlepší! Na portále Estheticon získala naše paní primářka MUDr. Blanka Vraspírová ohodnocení TOP 5 za toto čtvrtletí. Co to znamená? Za provedené zákroky augmentace, operace očních víček a plastická operace stydkých pysků patří paní primářka mezi 5 nejlépe ohodnocených lékařů v Ústí nad Labem. Děkujeme

1.července 2019

Abdominoplastika, liposukce břicha, pupeční kýla, diastázy - to vše jsem absolvovala na této klinice. Chtěla bych vyzdvihnout profesionalitu celé této kliniky, jejich zdravotnímu týmu. Na operaci jsem šla po dvou císařských řezech, kdy jsem měla "zlomené sebevědomí", nosila jsem vytahaná trika a nemohla jsem se na sebe podívat do zrcadla. Po třech měsících od operace se na sebe a tu "placku" místo hory vytahané kůže a sádla konečně mohu podívat a dokážu říct: " Jó, paní primářka má prostě zlaté ruce, nebojí se říznout a uříznout maximum, co jde a břicho mám ultra mega hustě luxusní :))) ". O ostatním personálu netřeba hovořit - sestřičky milé, příjemné. Trochu mě zaskočilo, že celý proces běží rychle jak na "pásu", občas jsem se nestihla zeptat, na co jsem potřebovala, ale asi je to tak lepší :) Člověk pak nemá čas hledat zbytečné bolístky :))) Ať se vám všem práce daří a máte spoustu klientů. Já se k vám zase vrátím :) Velice děkuji já i moje placaté bříško :)

24.června 2019

Krásna práce paní primářko.Jste nejlepší.

24.června 2019

Super práce děkuji paní primářce

24.června 2019

Já také musím poděkovat paní primářce Blance Vraspírové za mé omládnutí díky její super práci

19.června 2019

Dobrý den chci se pochlubit stále krásnýma prsama po 3 letech, jsou úžasný Děkuji

12.června 2019

Naprostá spokojenost, paní primářka Blanka Vraspírová má zlaté ručičky a jedinečný přístup. Velké poděkování jí i celému personálu kliniky Esteticusti.

12.června 2019

Byla jsem u paní doktorky v minulosti na zákroku. Vše bylo na 1 a mohu jedině doporučit.

11.června 2019

Musím pochválit - kamarádka u vás byla a suprová práce, klobouk dolů

6.června 2019

Velký dík paní primářce Blance Vraspírové i celému kolektivu za perfektně odvedenou práci. Vše na příkladné a velmi profesionální úrovni. Poděkování také sestřičce Renatě za skvělou péči při hospitalizaci.

1.června 2019

Přicházela jsem s intimním problémem a hodně jsem se styděla, sama bych nešla, objednala mě kamarádka.Při konzultaci všechny obavy opadly, paní primářka je moc milý a otevřený člověk, ze kterého cítíte pozitivní energii.Už se těším na zákrok a už se vůbec nebojím.

1.června 2019

Jsem muž a měl jsem neobvyklé přání.Styděl jsem se jít na konzultaci, ale paní primářka mi obavy v první minutě konzultace rozmluvila a já se cítil opravdu dobře a beze studu.Všechno se mnou otevřeně probrala, doporučila a poradila, je to opravdu velký profesionál!!! Byl jsem nadšený!

25.května 2019

Paní primářko, moooooc děkuji za prsa, všichni mi je chválí!!!!

25.května 2019

Byla jsem nešťastná ze svých labií, styděla jsem se s tím někam jít.Můj gynekolog mě odbyl, že mám zbytečné starosti...až jsem se odhodlala jít na konzultaci k paní primářce Vraspírové, úplně mě zbavila při konzultaci strachu a obav.Mluvila se mnou úplně otevřeně , všechno vysvětlila a to ještě s úsměvem.Dnes už jsem po operaci, zahojená a nadšená!!!!! Moc děkuji

24.května 2019

Jsem velice spokojená paní primářka je příjemný člověk ,umí poradit.Určitě jsem tu nebyla naposledy

22.května 2019

Zvětšení rtů - dnes jsem podstoupila bezbolestné zvětšení rtů u paní prim. Vraspírové. Její odvedená práce je dechberoucí. Žádná umělá, kačeří pusa, ale přirozené plné rty. A nemohu opomenout milé sestřičky. Děkuji

22.května 2019

Vynikající přístup a práce paní primářky Vraspírové i celého týmu.

22.května 2019

Koncem září jsem na klinice Estetic Ústí podstoupila augumentaci a modelaci prsou. S výsledkem jsem velice spokojená a kliniku mohu jedině doporučit. Paní primářka je naprostý profesionál a celý její tým je velice milý a vztřícný. Cítila jsem se tam opravdu dobře. Pokud uvažujete nad zvětšením prsou nebo modelací, tuto kliniku jedině doporučuji.

20.května 2019

Podstoupil jsem zde operaci uší(přišití),.Byl jsem velice spokojený,cítil jsem se tu opravdu dobře.Celý tým je příjemný,usměvavý a vždy jsem měl 100%informace o všem.Mohu jen doporučit!!!Veliké díky Vám všem

13.května 2019

U paní doktorky v minulosti na 2 zákrocích maximální spokojenost

1.května 2019

Vynikající přístup a práce paní primářky Vraspírové i celého týmu.

29.dubna 2019

Velice spokojená, p.primářka má zlaté ručičky změnila mi život a celý kolektiv super.Veliká spokojenost. Mohu jen doporučit, děkuji ještě jednou.

14.dubna 2019

Dobrý den,již 2x jsem podstoupila plastické operace u MUDr.Vraspírové, facelift+zmenšení prsou.Jelikož šlo o dosti veliké zákroky,samozřejmě strach byl veliký.Při konzultaci s lékařkou mi Mudr.Vraspírová sdělila toto "a bude z vás holčička".Vyplnilo se.Věřila jsem jí a strach jsem překonala.Tato věta padla i při poslední kontrole.Tímto bych chtěla moc a moc poděkovat jak Mudr.Vraspírové,tak i celému kolektivu.Děkuji moc a věřte mi,že se jako ta holčička i cítím.Chci tím povzbudit každou ženu i každého človíčka...JDĚTE DO TOHO.

11.dubna 2019

Byla jsem na botoxu a výplni vrásek a jsem vždy moc spokojená, precisní a profesionální práce, moc šikovná a milá paní primářka i ostatní personál. Cítila jsem se jako celebrita!

11.dubna 2019

Jsem sice starší , ale trápila mě hodně spadlá víčka.Trochu jsem měla obavy z konzultace, ale paní primářka je tak milá a pozitivní a dodala mi energii, že jsem se k zákroku hned rozhodla. Konečně jsem si splnila svůj sen!!!Na klinice jsem se cítila moc dobře, jsou tady moc milé a usměvavé a cítím tady hodně pozitivní energie,více než kdekoli. Moc Vám všem děkuji.

6.dubna 2019

Na klinice jsem podstoupila jen drobnější zákrok,ale to nemění nic na skvěle odvedené práci, na skvělém přístupu jak personálu na recepci,tak všech na sále,kteří vás svým lidským přistupem zklidní. Děkuji moc za skvělou práci a mohu jen a jen doporučit

1.dubna 2019

Dobrý den, chtěla bych s nadšením a obrovskou spokojeností poděkovat celé klinice a hlavně pí. primářce za úžasně odvedenou práci a péči. Celý život jsem přemýšlela nad zvětšením prsou ,ale strach to pořád nějak oddaloval. Po dítěti a kojení to samozřejmě bylo ještě méně estetičtější a loni koncem roku 2018 jsem se rozhodla svůj sen uskutečnit právě na klinice pí. primářky Blanky Vraspírové. Už z první konzultace jsem odjížděla v lednu tak nadšená a rozhodnutá pro zákrok. V únoru jsem zákrok podstoupila a dnes jsem skoro dva měsíce po zákroku - spokojenost s výsledkem je obrovská. Na kliniku a celý proces budu vždy vzpomínat jako na obr krásný zážitek. Moc děkuji celé klinice!

29.března 2019

Jsem sice starší, ale přesto mě dlouho vadila moje spadlá víčka, na zákrok jsem se pripravovala 5 let, protože jsem se bála... Dneska uz jsem po operaci, bylo to uplně báječné, rychlé a bezbolestné a jestě k romu v tak milém prostředí! Paní primářko, moc děkuji!

27.března 2019

děkuji celému kolektivu děvčat která jsou milá♥vstřícná,ochotná a člověka zbaví veškerých obav :-) odcházela jsem z kliniky doslova ŠŤASTNÁ ♥...ten pocit ve mně stále přetrvává ani necítím žádnou bolest ! Blanuš jsi nejlepší ANDĚL ♥ mám Tě ráda ♥ vážím si tě♥ a smekám před tvým uměním♥ ♥ ♥ ♥

27.března 2019

Paní primařku a zdravotní tým můžu vřele doporučit.Moc všem děkuji za skvělý přístup.Jsem po augmentaci a operaci horních víček a výsledek je nad mè očekávání-skvělá práce.

27.března 2019

Jedno velké DĚKUJI dnes patří prim.Blance Vraspírové♥ za profesionální ,bezbolestný zákrok z kterého jsem měla obavy že nezvládnu :-).....zvládla jsem !

25.března 2019

Hezké a přehledné webové stránky i facebook.

25.března 2019

krásná práce jsem v úžasu krásneej dekolt mám a další věci děkuji paní primářce a i sestřičky super přístup

22.března 2019

Děkuji celému týmu v čele s paní primářkou za velice milé a profesionální zacházení.Cítila jsem se u Vás, jako doma!!! Mooooc děkuji.

22.března 2019

Dobrý den, moc děkuji za dnešní konzultaci, už jsem ani nedoufala, že se dočkám.Řeším svoje povislá prsa po těhotenstvích.Prošla jsem několik” vyhlášených “ pražských klinik, kde jsem byla vyřízená za 5 minut a moc mě přístup zklamal.Řekla jsem si, že tohle je můj poslední pokus.Paní primářka je úžasná, všechno vysvětlí, zkusí velikost, promluví s Vámi, probere vše pro a proti. Teď teprve věřím , že jsem v nejlepších rukách.Díky

11.března 2019

Všem vám tam děkuji za paninku (září nadšením vic než kdykoliv jindy) a všem ženám ještě navíc k dnešnímu dni :-) Děkuji J.S.

8.března 2019

Dobrý den, ráda bych poděkovala p. primářce i sestřičkám za milý a profesionální přístup. Před třemi dny jsem podstoupila lifting pomocí nití. Efekt je k mému překvapení vidět již nyní. P. primářka má skvělé ruce, v různých recenzích je psáno, že to nebolí, pravda je taková, že bolí, ale v té rychlosti, v jaké to p. primářka provádí se to zvládne v pohodě. Nemám žádné modřinky , jen mírný otok. Přeji mnoho spokojených klientek. Díky, díky, díky.

3.března 2019

S penisem jedině za prim Blankou, má zkušenosti, poradí, nemusíte se stydět a výsledek předčil očekávání!!! Paní primářko moooc děkuji a všem děvčatům na klinice také,.Jste super tým!!!’

3.března 2019

Mám úžasná prsa, konečně!!!! Po dvou špatných pokusech na jiných pracovištích se nedá výsledek a celková péče vůbec srovnat!!!! Holky vybírejte si chirurga podle zkuseností a neváhejte si za ním zajet, vyplatí se Vám to !!!! A nevěřte na drahé reklamy!!!

3.března 2019

Jsem moc spokojená po níťovém liftingu, trochu jsem se bála, ale výsledek je bomba!!!!! Dekuji Blanko!!!!

4.února 2019

Krásná práce,též jsem byla u Vás operována.Sice už to je devět let(prsní implantáty )Ale moc jsem spokojená. P. primářka má šikovné ručičky a odvede vždy krásnou práci.

2.února 2019

Ráda bych poděkovala paní primařce a celému týmu za úžasnou práci a přístup. Podstoupila jsem operaci zvětšení prsou a s výsledkem jsem naprosto spokojená. Všem doporučuji kliniku Esteticusti! Ještě jednou děkuji

23.ledna 2019

Dobrý den, včera jsem podstoupila labioplastiku v celkové narkóze. Pro ty z vás, které ještě váhají, rozhodně se nemáte čeho bát. Na pokoji čekáte zhruba 1,5 hodinky, přijde se vám představit moc milý pan anesteziolog, který nanese znecitlivující krém, potom osprchovat a šup na sál. Po probuzení jsem cítila jen únavu, ale nebylo mi vůbec špatně a bolesti žádné, opravdu zlaté ručičky a už teď mohu říct, ze perfektně odvedená práce. Na lůžku jsem setrvala do dalšího rána, personál chodil kontrolovat každé dvě hodiny, opravdu moc milý přístup a vše na 1*. Už se strašně těším na finální podobu ❤️ Opravdu holky nebojte se a jděte do toho, nebudete litovat!

16.ledna 2019

Po zvětšení jsou prsa po 4 měsících velká, krásná, měkká a citlivá. Perfektní práce paní doktorky. Moc děkuji. Iveta

11.ledna 2019

Jedním slovem k práci, kterou provedla paní doktorka Blanka Vraspírová: perfektní. Prsa jsou velká, krásná, měkká, citlivá. Jizvy jsou stále vidět, cca 3-4 měs. po zákroku, ale každým dnem ustupují. Je důležité je masírovat. Ale uznejte sami. Je to krása.

3.ledna 2019

Koncem září jsem na klinice Estetic Ústí podstoupila augumentaci a modelaci prsou. S výsledkem jsem velice spokojená a kliniku mohu jedině doporučit. Paní primářka je naprostý profesionál a celý její tým je velice milý a vstřícný. Cítila jsem se tam opravdu dobře. Pokud uvažujete nad zvětšením prsou nebo modelací, tuto kliniku jedině doporučuji.

14.prosince 2018

Úžasná paní Primářka a celý tým EsteticUsti! Splnila jsem si svůj sen s jsem naprosto spokojená. Jak z výsledku tak z přístupu celého týmu na klinice. Pokud uvažujete o zvětšení prsou nebo modelaci, určitě jděte k paní Primářce Vraspírové! :)

30.října 2018

velmi doporučuji kliniku :-) D.

28.října 2018

Paní primářko, máte nejenom zlaté ruce, ale i zlaté srdce!!! Prošla jsem několik klinik, prestižních, kde jsem se cítila jako “kus”, bylo to tam jako v továrně a na bežícím pásu.U Vás je úplně něco jiného.Milé osobní jednání, milé rodinné prostředí, pořádek a obrovská profesionalita! Cítila jsem se jako celebrita.Jsem nadšená a všem Vás doporučuji!

28.října 2018

Všem kliniku Esteticusti doporučuji!!! Skvělý osobní přístup, úsmevy, porozumnení, dobrá nálada, profesionalita.Přes všechny počáteční obavy jsem se cítila jako doma a můj výsledek předčil očekávání.Moc Vám děkuji!!!!!

28.října 2018

Mockrat děkuji úžasné paní primářce Vraspírové a jejímu kolektivu za operaci břicha! Cítím se úžasně a všichni mi výsledek chválí!!!!!

19.října 2018

Dnes jsem mela konzultaci s p.primarkou,moc prijemna pani,mam z toho dobry pocit v prosinci se ji odevzdam do jejich zlatych rucicek a ze bude mit hoodne prace

4.října 2018

Dobrý den paní primářko, moc vám děkuji za krásná prsa. Jsem moc spokojená Miluju je :-) Zhubla jsem 10 kg zatím a krásně už vynikají Přeji hezký den

24.září 2018

Jsem nadšena, přála jsem si rty přirozeně zvětšit. Sestřičky mi doporučily metodu vyplnění, která vydrží cca 1 rok. Paní prim. Vraspírová mi rty vyplnila (netuším přesně jak se metoda nazývá) a výsledek? Perfektní plné rty během pár minut. Děkuji.

13.září 2018

Dobrý večer paní primářko Vraspírová, tato prsa jsou dokonalá, přirozená, velká a mohu říci, že jsme se s přítelem shodli, že jsme hezčí snad nikdy neviděli.

7.září 2018

Dobrý den v první řadě bych chtěla pochválit paní primářku za tak krásné výsledky ale i celému týmu.... klobouk dolů velmi dobrá práce... Moc děkuji.. Hezky den

31.srpna 2018

Moc Vám děkuji za dnešní den, udělaly jste mi ji hned hezčí;) Byla jsem v Praze na “věhlasné klinice” na konzultaci a byla plná očekávání...na místo toho jsem čekala asi 2 hodiny, pak si spletli moje jméno, potom můj operační výkon, byl tam chaos a nakonec jsem odešla velmi zklamaná.Paní primářku mi doporučila kamarádka, a tak jsem si řekla, že to zkusím.Jaké bylo moje překvapení.V recepci děvčata samý úsměv, hned o mě věděly, konzultace s paní primářkou byla přesně na minutu, je to velmi sympatická a krásná žena a odborník, vše mi vysvětlila a já věděla, ze jedině tady se dám operovat. Sestřičky také zlaté, milé a ochotné. p Proste úplne neco jiného než v Praze.Děvčata dekuji a moc se už na Vás těším a dekuji za dnešní den!❤️

31.srpna 2018

Celé to začalo úbytkem váhy a najednou moje mladistvá Dčka byla fuč :-/ styděla jsem si sundat i podprsenku na dovolené, kde mě nikdo neznal. Zžíral mě hrozný stud, jelikož má prsa vypadala, jak kdybych odkojila trojčata. Zatím matkou nejsem. Rok jsem přemýšlela a nakonec se rozhodla s tím něco dělat. Ačkoliv jsem byla na konzultaci i na pražské prestižní klinice, tak paní primářka to u mě vyhrála na plné čáře. Neměla jsem z ní pocit, že jsem jen další maso pod kudlu. Paní primářka má zlaté ruce a ví přesně, co chcete. Předčila mé očekávání. Jsem 9 dní po OP a musím říct, že prsa jsou krásná. Sice jsou nateklá, ale už teď jsem s výsledkem spokojená. Prsa vypadají přesně tak, jak vypadala před úbytkem váhy. Samozřejmě nesmím opomenout ani personál na klinice a pooperační péči. Jak sestřičky při příjmu na OP,sestřičku na noční a i pana anesteziologa, tak všichni byli moc milí a hodní. Člověk si tam připadal jako doma :-) Rozhodně paní primářku mohu jen a jen doporučit a patří jí VELKÉ díky, i celému personálu za to, že mi vrátily zpět mojí ženskost.

31.srpna 2018

Vážená paní primářko, moje žena byla v květnu u Vás na augmentační operaci prsů. Chtěl bych Vám, a samozřejmě celému Vašemu týmu, moc poděkovat za perfektní práci. Estetický výsledek je vynikající. Na Vaší klinice jsem byl sice jen třikrát, při doprovodu své ženy a to po krátký čas, ale z toho, co jsem viděl, jsem měl ten nejlepší pocit. Vše klapalo výborně. Přeji Vám, ať se vše jen a jen daří. S úctou a pozdravem LP

6.srpna 2018

Tuto kliniku mohu všem vřele doporučit, úsměvy, ochota, milé jednání, profesionalita a perfektní práce.

6.srpna 2018

Velice děkuji všem na klinice a hlavně profesionální a velmi šikovné a lidské paní primářce.Dlouho jsem se styděl přijít, ale mám teď vše za sebou a jsem konečně šťastný❤️Moc děkuji❤️

16.července 2018

Mám úžasný nos!O operaci jsem přemýšlela několik let až do doby, než jsem narazila na Kliniku Dr. Vraspírové. Po konzultaci mi bylo hned jasné, že Paní primářka je ten správný člověk, od kterého se nechám operovat. Vše mi dopodrobna vysvětlila, nakreslila, řekla všechno pro a proti . Byla to nejlepší konzultace, kterou jsem kdy podstoupila. Operace proběhla přesně tak, jak paní primářka řekla a rovněž pooperační péče. S výsledkem jsem nadšená a předčil moje očekávání. Paní primářka je charismatická žena s velkým srdcem a laskavostí a velký odborník a profesionál a její personál také. Moc děkuji, změnili jste mi život!❤️

16.července 2018

11.6.2018 jsem podstoupila zvětšení prsou u paní primářka Blanky Vraspirove na klinice v Ústí nad labem.Je úžasná a má zlaté ruce.Moc mi pomohla a hlavně mi zvedla sebevědomí je to úžasný člověk.A nesmím zapomenout na personál jsou super boží úžasný holky.Všem moc moc moc děkuji

16.července 2018

Podstoupila jsem nejen tento zákrok u paní prim. B.Vraspírové v Ústí nad Labem. Byla jsem velice spokojená nejen s milým a profesionálním přístupem celého personálu i paní primářky a hlavně s výsledkem operace. Mám břicho opět, jako před dětmi. Konzultace pooperační péče ... Vše za mě na jedničku. Mohu jen doporučit . Jana

16.července 2018

Milá paní primářko a milá děvčata, moc Vám za vše děkuji , jsem moc spokojená a šťastná, že Vás mám!!!

9.července 2018

Dnes je tomu 3 týdny kdy jsem na této klinice prodělala kombinaci 3 estetických zákrokú a to úpravu pochvy,niťový lifting a reoperaci prsou po jiné plastické chirurgii. Chtěla bych tímto moc moc poděkovat paní primářce Blance Vraspírové a celému kolektivu této kliniky za obdivuhodnou péči a odvedenou práci. V minulosti jsem navštívila také jiná pracoviště plastické chirurgie ale s takovým úžasným přístupem jsem se jinde nesetkala❤

9.července 2018

Vážená paní primářko, děkuji velmi za operaci, kterou jste mi provedla u Vás na klinice, výsledek je opravdu perfektní a vypadám lépe než v mládí. Nemám slov jak jste šikovná. Už za 2 týdny jsem šla do práce. Ráda k Vám přijdu znovu. Děkuji. N.

20.června 2018

Paní primářka Blanka Vraspírová je nejenom obdivuhodný zkušený chirurg, ale i milý a pokorný člověk s obrovským srdcem,,!

20.června 2018

Paní primářko, moc a moc Vám děkuji, vrátila jste mi zase do života, už jsem nedoufala, po těch všechno zkažených operacích, že nějdy konečně budú mít tak krásná a přirozená prsa. Budú Vám vděčná celý život!!!!Lenka

20.června 2018

Děkuji všem děvčatům na klinice a paní primařce za krásné odpoledne s Letní botox party. Byly jste báječné a moc děkuji za ošetření. Příště zase přijdu. Eva

23.května 2018

Děkuji ... MUDr. Vraspírové a celému kolektivu za příjemné jednání a skvělou práci. Jsem moc spokojená. Určitě budu doporučovat Vaší kliniku. Jste skvělí, moc DĚKUJI.

4.května 2018

Tímto bych velice chtěla poděkovat paní primářce Blance Vraspírové za nádherné, přirozené a naprosto úžasnééé poprsí!! Hrozně jsem se bála, chtěla jsem už několik let a stále jen odkládala. Měla jsem jedničky a paní primářka doporučila 375 ml, takže mám teď 3 .Prsa krásně změkla,jizvičky už jsou jen málo vidět. Konečně vypadám jako ženská, jsem tak naprosto spokojená a tomu vděčím jen Vám a sestřičkám.

4.dubna 2018

PaníPrimářka je bezvadna....byla sem u ni na nitich v obličeji...neumíte si představit ten rozdíl!!! Naaadhera..ihned jdete!! Fakt pecka...pani Primářka mi to doporučila...tak si říkám, tak jo:-) a fakt uuuzasny - Děkuji

26.března 2018

20.2.jsem podstoupila operaci prsou v Ústí nad Labem u primářky MUDr. Blanky Vraspírové. Po konzultaci mi doporučila implantáty zn. Motiva 425 ml. Byla jsem velice překvapená,jelikož jsem očekávala velké bolesti a první tři dny bych přirovnala bolest jako namožení svalů po cvičení , takže jsem si nebrala v domácí péči žádné prášky. Jsem nadmíru spokojená, prsa se krásně hojí, jizvičky jsou minimalni v prsní rýze, tudíž nejsou vůbec vidět. Prsa vypadají velice přirozeně, z velikosti 75B na velikost 75E. Vůbec zákroku nelituji, lituji jen toho, že jsem nešla dřív. A tímto, bych právě chtěla poděkovat celému personálu hlavně sestřičkám, které byly vždy ochotné a příjemné. Paní primáře MUDr. Vraspírové patří velké díky za splnění mého snu a plného dekoltu, všem doporučuji.

23.února 2018

Milá paní primářko a milé sestřičky, moc Vám všem děkuji za profesionální přístup ve všech ohledech a neuvěřitelně lidský přístup k člověku. Je tu: úžasně klidné prostředí, čisto, žádné nejasnosti, zbytečné prodlevy a čekání - vše transparentní!; voní krásně aviváž z prádla :-) Co napsat na závěr? Paní primářko jste kouzelník! Mám úžasné megrakrásné super poprsí! Děkuji mockrát Jana

21.února 2018

Chtela bych moc podekovat pani prim. Vraspirove za uzasne odvedenou praci v oblasti inj.vyplni. Byly mi aplikovany do nosoretnich vrasek a nad horni ret , s vysledkem jsem maximalne spokojena. Pani primarka je uzasny clovicek se zlatyma rucickama ve vsech smerech. Urcite se k ni budu moc rada vracet. Pani primarko, moc moc moc dekuji a preji Vam co nejvice takovych spokojenych klientu, jako jsem ja :)

29.ledna 2018

Byla jsem velice spokojena s odvedenou práci p.primářky Vraspírové a s celým jejím týmem,už při sundání stehu velké nadšení moc děkuji ......všem doporučuji

10.ledna 2018

Na augmentaci u prim. MUDr. Vraspíové jsem byla 23. Října 2017, dostala jsem 425ml Motiva kulatý pod sval. První tři dny jsem trpěla, ale pak už to bylo jen lepší a lepší. 8. Den mi vyndali dreny a 10. den sundali obvazy a já jsem dostala podprsenku. Prsa mi paní doktorka udělala krásná úplně podle mych představ. Má super přístup ke svému pacientovi je milá, ochotná a odpoví na každou otázku, to samé i sestry na klinice. Pooperační péče ze strany kliniky skvělá, časté kontroly jestli je všechno tak jak má být, převazy a lasery. Jsem naprosto spokojená a každý kdo se mě ptá na EsteticUsti, tak kliniku vychvaluju do nebe. Děkuji za vše

10.ledna 2018

Byla jsem v červenci na augmentaci prsou v Ústí nad Labem u paní mudr. Vraspírové. Určitě doporučuji, mám krásná prsa a jsem maximálně spokojená.

10.ledna 2018

Mohu dodat pouze jediné, naprostá profesionální práce a porozumění! Paní doktorka je úžasný člověk se zlatýma ručičkama a její personál je naprosto profesionální a citlivý ve vstahu k pacientovy. Pooperační péče bezchybná v krásném prostředí. Mohu jen doporučit.

10.ledna 2018

S přístupem kliniky, personálu a paní primářky Vraspírové jsem velmi spokojená, věřím, že za pár měsíců si na své nové oči zvyknu a budu ještě více spokojená, než jsem teď.

18.prosince 2017

Zdravím všechny, v říjnu jsem absolvovala abdominoplastiku s liposukcí břicha a boků. Minulý týden proběhla poslední kontrola po zákroku. Výsledek ???? Úžasný. Děkuji paní primářce Vraspírové a celému kolektivu za úžasnou péči před při i po operaci. Jsem nad míru spokojená a lituji jen toho, že jsem poměrně dlouho váhala. Děkuji E.Č.

10.listopadu 2017

Jsem mesic po augmentaci Motiva ergonomics 525ml pod sval a jsem nadmiru spokojena. Bolesti jsem nemela absolutne zadne, i kdyz jsem s nimi pocitala na zaklade zdejsich komentaru , jak jsou v prvnich dnech bolesti silne. Vzpominam si, jak kdysi v televizi nejaka modelka prirovnavala bolest k lezicimu kamionu na hrudi :), tak na to jsem si po vykonu vzpomnela a stale jsem cekala, kdy to prijde....v matnych vzpominkach, kdy jeste doznivala narkoza, si vybavuji, ze mi sestricka podala injekci do svalu proti bolesti ( asi automaticky a preventivne jak jsou zvykle) a opravdu po probuzeni zhruba za 2 a pul hodiny jsem zadne bolesti necitila ani v prubehu dalsich dni. Spani na zadech, jak zde mnoho zen uvadi, ze je nejhorsi, tak toho jsem se vubec nebala pred vykonem, nebot jsem tak zvykla spat cely zivot. Nekdy tedy i s chvilemi na boku, coz nebylo a stale neni mozne, ale jak jsem jiz psala, to mi vubec nevadi. Chapu, ze pro ty, co jsou zvykle spat na brise a na boku, to musi byt utrpeni, nebot moje jen predstava, ze bych musela spat treba jen tyden na brise, je HROZNA. Kliniku Esteticusti a pani prim. Vraspirovou mohu jen a jen doporucit, nebot odvedla uzasnou praci . Jsem nadmiru spokojena a ted uz jen doufat, ze nenastanou zadne komplikace .

8.listopadu 2017

Na kliniku jsem přišla na doporučení mé kamarádky. odstoupila jsem zmenšení a modelaci prsou. Výsledek je skvělý. Místo psích uší mám krásná prsa:-) Jsem velice spokojena.Vše proběhlo bezbolestně. Děkuji všem za profesionální a milý přístup.Až budu zase někdy potřebovat, určitě se k vám vrátím.

30.října 2017

Začnu velkým poděkováním úplně všem na tomto oddělení. Sestřičky rozdávající úsměvy na všechny strany, pochopení a vstřícnost a pozitivní přístup dělají s námi pacientkami divy! Něž jsem sem šla, moc jsem se bála, ale opravdu díky přístupu ze mě vše spadlo. Děkuji - paní doktorka je lidská a má profesionální přístup. Vše ukázala a vysvětlila. Jsem nadmíru spokojená

30.října 2017

Milá děvčata, tak jsem tu po 14 letech znovu a bezva práce Dr. Vraspírové a kolegů! Sestřičky na 1*!Děkuji a všem doporučuji

30.října 2017

Děkuji všem za milý přístup ke mě, celému oddělení i paní primářce Vraspírové za pochopení. Musím se pochlubit, že jsem žádnou bolest necítila a by mi fajn. A to jsem čekala, že v mém případě to psychicky nedám, ale dala jsem a jsem Vám všem vděčná. Děkuji

30.října 2017

Operace horních víček a plazmaterapie. Profesionální přístup, příjemný personál a hlavně vše bezbolestné a rychlé. Vše mi bylo předem vysvětleno a na sále už vše běželo jako po másle, krásně sehraný kolektiv. Takto by to mělo vypadat všude. Děkuji Vám všem

30.října 2017

Velmi děkuji za příkladnou péči a přístup. Děkuji lékařům za profesionalitu a sestřičkám za úsměvy, vstřícnost, pochopení!Jste úžasné! A jelikož pracuji ve škole dávám 1 s * ! Děkuji

27.října 2017

Znáte to, několik let na sebe ráno při malování koukáte do zrcátka a říkáte si, "Přijmi svůj věk, je ti 56, 58, 60?". A téměř v 62 letech... TAK TEDA NE!!! JSEM NEKOUKATELNÁ!!! A rozhodnutí je tady! Pokud Vás ještě podpoří manžel, není co řešit. Jsem 5 týdnů po operaci - FACE LIFT obličeje a krku, dolní víčka, CO2 kolem úst a výplň rýh kolem úst. ANO, to vše najednou! Po probuzení mi nebylo příjemně, ale v podtatě mě nic nebolelo. Když se o Vás totiž pečlivě stará tým primářky Vraspírové, zvládne to skoro každý. Jsem šťastná a koukatelná! Děkuji Vám!

26.října 2017

Všem vřelé díky, konečne jsem uplne spokojen!Paní primářka Blanka V. mě dala dohromady po zkažené obřízce.

26.října 2017

Jela jsem do Prahy na základe velké reklamy na jednu kliniku s vráskami. Všechno probehlo tak rychle, neco mi napichali, sup zaplatit a ven....Az doma jsem se ze všeho vzpamatovsla, byla jsemmo 30 tis chudsi a vysledek nic moc a ta 2 mesice uz vubec nic.Volala jsem na kliniku, ale pripadala jdem si, ze obtezuji, nikgo se uz mic se mnou nechtrl bavit.Kamaradka mi rekla o pi primarce Vraspirové. Jake bylo moje velké překvapení, uplne jiné chováni, vysvetlení všejo vo by se dalo udelat, co by to stálo, co by pi prim doporučila, aby bxl dobry efekt.Nikdo me do niceho nenutil.Rekla jsem si, že to tedy ješte jednou zkudím a super!!! Precisni prace, bezbolestnost, super jednaní a velmi slušná cena! Ale hlavne úplne jiný vysledek nez v Praze!!! Mooooc Vám všem dekuji a už jinam nebudu chodit;)

26.října 2017

Bylajsem v Praze na jedne renomovane klinice u jednoho velmi znameho plastickeho chirurga na operaci nosu.Jaké však bylo moje velké zklamání po operaci, můj nos vůbec nevypadal dobře a já byla dost zklamaná. Nejen ale z nosu, ale i z chování pana doktora, který me odbyl, jakože co bych chtela a že je to dobré a že zo mám přes hlavu a že s tim už nic delat nejde a nebude.Jedna moje známá mi řekla ompí primářce Vraspírové, že slyšela, že provádí mnoho oprav zkažených nosů a tak jsem si řekla, že to půjdu zkusit.Pani doktorka mě vyslechla, vyšetřila a řekla mi, že reoperace by byla možná a vše vysvetlila.Teď už mám svůj nový vysneny nos!!! Jsem šťastná.Operace a péče a zachazení v Údtí úplne jiné než v Praze!!!!Moc Vám paní primářko dekuji!!! Jste třída!!!!

27.září 2017

Můj příběh a nejvíce precizní primářka? Jednoznačně Prim. Mudr. Blanka Vraspírová! Začalo to na střední (před 12lety), kdy jsem poprvé zaslechla, že bych byla krásná holka, kdybych neměla velký nos. Za posledních 10 let jsem hodně cestovala a pracovala v zahraničí, až jsem se dostala na Maledivy, kde když jste dostatečně daleko od domova, rozhodnete se pro věci, které by vás normálně ani nenapadly... a tak jsem si řekla, že na sobě chci změnit spoustu věcí, dostat ze sebe to nejlepší a být šťastná. Protože žijeme jen jednou :) v květnu 2017 jsem z Malediv kontaktovala kliniku Esthetic Ústí, nafotila se ze všech stran a obratem jsem dostala odpověď s potvrzením, průběhem operace, návrhem termínu a finální ceny. Wow. Netušila jsem, jak moc mi ta operace změní život! Primářka Vraspírová a její tým vytváří profesionalní atmosféru, kam se normálně těšíte na další návštěvu! :) jsem nadšená a šťastná, že jsem se pro rhinoplastiku rozhodla, i když to s mojí maminou málem seklo, když jsem jí to poprvé oznámila :D To nejlepší rozhodnutí ale bylo, když jsem si vybrala kliniku Esthetic Ústí. Nejen, že už po 2 měsících od operace mám nádherný nos, který stále ještě není finální díky otokům, ale celý můj obličej je takový jiný! Šťastný! Já jsem šťastná, těším se i ráno vstávat :), a když se vidím v zrcadle, můj obličej je perfektně vyvážený! A nejlepší je, že nemám žádné viditelné jizvy :) Těším se na celý Esthetic tým a další zdokonalovací zákroky u primářky Vraspírové, protože ona sama je nádherná, a protože jí věřím.

27.září 2017

Personál velmi příjemný a milý! Ikdyž jsme se ani pořádně nedomluvily jak a co upravíme,mohu říci ,že to ani není zapotřebí. Paní doktorka má šikovné ručičky. Jsem zatím 3.den po labioplastice a velmi nadšená. Mockrát Vám děkuji!

20.září 2017

Dámy a Pánové...ted jsem se vrátila z kliniky kde jsem podstoupila aplikací nití do obličeje a plazmu :-) ihned musím napsat recenzi :-) bylo to úžasne a HLAVNĚ už ted je vidět výsledek a jsem nad míru spokojena!!! Trochu bolesti za super efekt....pani primářka má zlaté ručičky a i jako člověk je baaaajecna a personál pecka

6.září 2017

Dobrý den, přesně před rokem jsem se rozhodla pro zmenšení nosu. Paní primářka je opravdu skvělá. Udělala mi nosánek přesně takový, jaký jsem si vysnila. Všichni co se rozhodujete zda do toho jít nebo nejít... Jděte určitě do toho. Opravdu Vám to doslova změní život :))

5.srpna 2017

Dobrý den,velmi doporučuji návštěvu kliniky.Sama jsem byla na zvětšení prsou a nemůžu si personál a paní primářku vynachválit.Jsou skvělý.Přístup,operace a pooperační jednání je na jedničku.Moc Vám tímto děkuji.

1.srpna 2017

Chtěla bych poděkovat a moc pochválit personál Estetic Ústí. Byla jsem mile překvapena citlivým, lidským a neuvěřitelně příjemným přístupem sestřiček i paní primářky před operací, během a hlavně po ní, kdy se o mě personál staral ukázkově, trpělivě a vždy s úsměvem. Opravdu velké díky celému týmu včele se sestřičkou Kačkou.

22.července 2017

Vrlmi koc drkuji pani primarce za reoperaci po jinem pracovidti, strasne jsem se bsla, ze to zase nedopadne, ale vysledek je duper!!!! Ani to jsem neceksla. Moooc dekuji, jsem stastna a Vy ohromne šikovná!!!! Zlate rucivky❤️

22.července 2017

Pani primarka je skvely odbornik, ale i clovek! Poradi, vyslechne,provede s velkym citem, je starostliva a precisni!!! To jen tsk nikde nenajdete!mooooc dekuji za vse

22.července 2017

Chlapi, mate pronlemy s gynekomastii nebo s penisem??? Klidne se obtatte na tuto kliniku, delaji to dlouho,maji zkusenostia skvele vydledky! Osobne doporucuji, jsem nadmiru spokojen.primVraspirova je trida!!!

22.července 2017

Uz jsem trochu ve veku a oblicekj mi vadil, jak vsechno pada a necitils jsem se dobre, kdyz jsem uvidela svoje psledni fotky, rozjofla jsem se s tim neco delat. Pani primarka me vyslechla a potom poradila, vo by se melo udelat nejdrive( nite a dolni vicka) a potom jeste ambulantne dodelavky...ypo 14 dnech jsem nadsena, znivorzozrne, okoli na me kouka, vo se stslo, jskoze vypadam nejsk dobre! Mam z toho vseho radost a dobry pocit.Pani primarko, moc amoc dekuji, vratila jse mi mladi a chut do zivota. Jste jednicka

19.července 2017

Dobrý den jste úžasný lidičky a moc příjemný a Vaše primarka je jednicka ve všech operacích moc vám držím palce

29.června 2017

Kliniku plastické chirurgie v Ústí nad Labem doporučuji všem, kteří vyžadují profesionální a přátelský přístup. Podstoupil jsem zde estetický zákrok na intimních partiích a i když jsem stydlivý muž a tým kliniky tvoří převážně ženy v čele s milou paní primářkou, tak po první schůzce ze mne veškerý stud spadl a zákrok dopadl opravdu výborně, za což celému personálu i touto cestou děkuji. Jiří

16.června 2017

Dobrý den, 27.3.2017 jsem podstoupila zmenšení prsou u paní doktorky Blanky Vraspírové v Ústí nad Labem na klinice esteticusti.eu, z výsledkem jsem velice spokojená z velikosti 85 J mám nádherná pevná prsa 85 D Celý personál včetně paní doktorky jsou naprosto super, paní doktorka mi pomohla zbavit se strachu z narkózy a celé operace svým lidským přístupem a vtipem, a strach jsem měla opravdu veliký, lituji jen toho, že jsem se nerozhodla dříve. Mé velké díky paní doktorce a sestřičkám. Přeji mnoho dalších spokojených klientů a za sebe vřele doporučuji.

27.května 2017

Dobrý den, chtěla bych poděkovat paní primářce Blance Vraspírové za nádherná prsa, profesionální a zárověň lidský přístup. I když jsme se předem nedomlouvaly na velikosti, přesně paní primářka odhadla velikost vzhledem k postavě. Jsem velice spokojena s výsledkem i bezproblémovým průběhem zákroku. Také bych ráda poděkovala všem sestřičkám, hlavně sestřička Katka a Jana jsou úžasné. Ještě jednou moc děkuji za vrácené sebevědomí a určitě Vaši kliniku doporučuji všem! Přeji hodně spokojených klientů.

18.května 2017

18.5.2017 Děkuji pani primářce za luxusní prsa (525 cc) , jsem velice spokojená! Paní primářka i sestřičky jsou super ! Chválím a doporučuji !!!

13.dubna 2017

Děkuji za milé jednání a profesionální péči všem a hlavně paní Prim. MUDr.Blance Vraspírové. Hezké jarní dny přeje velice spokojená Anna

16.března 2017

Minuly tyden jsem podstoupila konzultaci u pani primarky a musim se podelit o uzasny pocit z teto navstevy. Klinika je nadherna , cista a hlavne celkovy pristup predcil me ocekavani, nebot jsem vyuzila akci teto kliniky, kdy meli konzultace zdarma, tudiz jsem necekala buhvi jake zazraky. Ale opak byl pravdou, venovali se mi na 100% a dlouho jsem se nesetkala s tak vlidnym, usmevavym, prijemnym a mimo jine i krasnym personalem(pani prim.a sestricka). Chtela bych jim moc podekovat a pokud nekdo premyslite nad touto klinikou, tak nevahejte, urcite nebudete litovat. Budu se tesit na dalsi navstevu a snad i vysneny vykon( vzhledem k me nemoci)

24.února 2017

Pani primářka je mistryně v nitich umí je nejlépe a také jim nejvíce rozumi!!!Holky, fakt doporučuji! Téměř to nebolí a efekt úžasný! Diiiiky všem devcatum Jana

24.února 2017

Dobry den. strašně mě trápilykruhy pod očima! Nikdo mi s tím nedokázal nic udelat, až paní primářka Blanka, je moc sikovna a jemna a kruhy mam pryč a skoro nic nebolelo!!!! Dekuji Dana

24.února 2017

Dekuji za milou a věcnou konzultaci paní primarko;) moc jste mi pomohla, byla jsem už zoufalá....můj příběh: jela jsem si nechat"udělat prsa do Prahy" na tu nejlepsi kliniku s největší Chválou a reklamami a chtěla jsem k tomu nejpovolanejsimu. Jaké bylo pro mě rozčarování, ze po první operaci prsa vypadala naprosto hrozne(((( následovaly postupně ještě 3 reoperace....pan doktor se mnou téměř nekomunikoval, mluvila jsem jenom já, nic nevysvetloval, jen Koukal , připadala jsem si, jakoze ho obtěžuji. Výsledný efekt po těch všem operacích jsou asymetrická prsa- spis brambory, jedno vysoké jedno šikoké, hrůza.Pan doktor k tomu vůbec nic neříká..... tak nevim. Proto jsem si začala hledat pomoc jinde. Paní primářka se mnou vše probrala, vysvětlila a poradila, co dal! Tomu říkám profesionální jednání

17.února 2017

Dobrý den chtěla bych se podělit o velmi příjemnou zkušenost na klinice Esteticusti v Ústí nad labem❤.Podstoupila jsem zde dvě plasticke operace,které mi opravdu zvedly sebevědomí..Paní primářka je žena s velkými zkušenostmi a perfektním přístupem, které se můžete svěřit. Je obrovsky šikovná!!!Sestřičky okolo vás polétávaji jako motýlci, jsou to velmi příjemná a šikovná děvčata. Děkuji Vám a zase na viděnou❤☺.

10.února 2017

Dobry den všem! Chtěla bych poděkovat paní primarce za vše, co pro mě udělala. Absolvovala jsem na jedné pražské klinice za nemalé peníze liposukci břicha a prsní implantaty. Výsledek byl velmi špatný atak jsem ještě absolvovala na stejném pracovišti opravu. Výsledek byl hrozny. Už jsem neměla odvahu zákrok znovu opakovat a hlavně chování lékaře už bylo dosti nepříjemné. Potom mě znama řekla o paní primarce Vraspirove. Šla jsem se poradit, paní primářka na ne zapůsobila velmi mile a profesionálně, nic neslibovala, byla velmi racionalni, řekla, ze práce bude obtížná, ale že se mi bude snažit pomoci. Dneska už jsem po všech opravných zákrocích a jsem nadšena! Úplně jiný přístup a dokonalá práce!!!!! Jsem Fakt šťastná! Budu- Li ještě něco potřebovat, tak jediné na ústeckou kliniku. Moc zdravi spokojena Ilona

9.února 2017

Dobry den. Jsem z Ústecka, ale na konzultaci s prsy jsem jela až na Moravu, kam jsem dostala doporučení na jednoho pana doktora. Byl sice milý, jen na mě kouknul, řekl číslo implantátů , které by mě dal, řekl cenu a bylo to.... ještě štěstí, ze jsem onemocněla a na operaci nejela. Pátrala jsem po dalších klinikach. Moje zmama mi řekla o Vaši klinice. Byla jsem v šoku, jak tady probíhala konzultace. Paní primářka mě vyměrila, nakreslila mi nákres na moje prsa, vsechno podrobné vysvětlila a navrhla řešení, zkusila různé velikosti implantátů a nechala mi vybrat. Proste úplně jiný a profesionální přístup. Dneska už mam svoje vysněná prsa a jsem rada, té osud mě zavedl se k Vám. Mooooc Dekuji a všem doporučuji vaše vděčná Alena

9.února 2017

Dobry den. Chtěla bych poděkovat celému personálu kliniky. Milým děvčatum v recepci, usměvavým a šikovným asistentkam a hlavně paní primárce Blance za krasna prsa, které všichni obdivuji. Velké diky DanaS.

9.února 2017

Chtěl bych moc poděkovat paní doktorce Vraspirove za vyřešení mého intimního problému, konečně jsem šťastný a spokojený! Před několika lety jsem podstoupil zákrok v nemocnici, ale výsledek byl katastrofální a nemohl jsem najít někoho, kdo by mi pomohl. Až náhodou jsem dostal v recenzích na paní primárku, která se těmto ntimnim zákrokům věnuje již mnoho let osmelil jsem se přijít na konzultaci. Paní doktorka na mě zapůsobila mile, vsechno vysvětlila a navrhla řešení. Dnes už jsem zahájeny a šťastný, ze konečně je vsechno podle mých představ. Paní primarko, moc a moc Dekuji, zase jste mě udělala šťastným a spokojeným.Martin

6.února 2017

Na ústeckou kliniku jsem přijela na doporučení mé známé. Mám to z Prahy sice 100 km, ale jsem ráda, že jsem si tuto kliniku vybrala! Přístup naprosto profesionální, péče báječná a člověk se tu cítí jako doma. Prsa vypadají skvěle a přirozeně, což jsem si přála! Mockrát děkuji a příště nashledanou

6.února 2017

Ráda bych poděkovala paní primářce Blance Vraspírové za perfektně odvedenou práci! Celý život mě trápila asymetrická prsa a styděla jsem se kdekoli svlékat! Po osobní konzultaci mě paní primářka naprosto uklidnila, že výsledný efekt bude krásný a přirozený a opravu to tak dopadlo! Jsem se svými novými ňadry (která jsme zvětšili prsními implantáty) maximálně spokojená a celému týmu patří velké děkuji!!!! Ráda se k Vám budu vracet

6.února 2017

Good morning mistress Vraspirova,this little message just to say that about 2 years later the circumcision made by your hands, everything is well and working. So i would like to thank you once again. You made a real masterpiece. Gabriele from Italy.

23.ledna 2017

Ráda bych poděkovala celému personálu ze skvěle odvedenou práci a skvělý přístup ke klientům! Podstoupila jsem augmentaci, která se obešla bez bolestí a stresu a výsledek je více než perfektní! Vaši kliniku budu doporučovat všem a určitě se sem znovu vrátím. Děkuji a přeji Vám jen to nejlepší!

16.ledna 2017

Velice děkuji paní primářce a celému kolektivu. Postoupila jsem korekci prsou za použití implantátů a jsem opravdu 2 měsíce od zákroku absolutně spokojená. Paní primářka je úžasná a plně jsem jí věřila. Moc děkuji celému kolektivu za úžasnou péči.

30.listopadu 2016

Chtěla bych moc poděkovat paní primářce za perfektně provedený minilifting,o kterém jsem delší dobu přemýšlela.Při konzultaci ohledně zákroku mi poradila a ihned věděla co je pro mně ,ale hlavně můj povadlý obličej to nejlepší a efektivní řešení.Paní primářka má zlaté ručičky.Již jsem se svěřila do její péče před pár lety a nemohu si to na této klinice vynachválit.Děkuji za vrácené sebevědomí .A v neposlední řadě dík celému personálu.Jste úžasní.

9.listopadu 2016

Chtěla jsem moc poděkovat za skvělou péči.Jsem po operaci dolních víček a aplikací 3D nití.Paní Prim.Vraspírová i sestřičky jsou moc šikovné a sehrané,radost podívat.Mějte se moc pěkně a zase příště.

10.října 2016

jsem po aplikaci 3D niti,vysledek je super.. moc dekuji zlatym rucickam pani primarky, moc dekuji vsem sestrickam za usmevy a mila sluvka..jste proste super!!!Diky,diky,diky

22.září 2016

Podstoupila jsem operaci dolních víček s aplikací 3D liftingových nití. Celý výkon byl naprosto bezbolestný, paní primářka má zlaté ruce! Přístup paní primářky i celého personálu byl perfektní, cítila jsem se jako doma a bylo o mě skvěle postaráno. Efekt byl ihned viditelný :) Na tuto kliniku se jistě budu ráda vracet a budu ji všude doporučovat. Mockrát děkuji - byli jste skvělí!

13.července 2016

Mám kolem místa bydliště několik klinik, přesto dojíždím do Ústí nad Labem.Paní primářka Blanička Vraspírová je milá, krásná ale hlavně chytrá,naprosto věřím nejen paní primářce ale taky sestřičkám a anesteziologovi.Všem doporučuji.

11.července 2016

Děkuji celému personálu za osobní přístup, skvělé zacházení a péči. Před operací jsem měl strach, ale vše zvládl personál nadstandardně!!! Ještě jednou moc díky

11.července 2016

Děkuji mockrát. Musím se pochlubit, že jsem necítila žádné bolesti a bylo mi po operaci fajn. Myslela sem,že to psychicky nedám, ale díky personálu jsem to zvládla. Velké díky všem.

11.července 2016

Děkuji tímto všem - celému oddělení za lidský přístup k pacientům, paní primářce za konzultaci a dobře odvedenou práci, anesteziologovi za milý a citlivý přístup. Pro sestřičky není nic problém a taký personál bych přála každému a všude.

11.července 2016

Děkuji za všechno!!!! Personál a vůbec všichni tu byli moc milí. Vše proběhlo tak, jak mělo. Výsledek výkonu je nad má očekávání.

11.července 2016

Děkujeme celému personálu za péči a přístup. Všude budeme doporučovat dále a rádi se budeme vracet.

11.července 2016

Operace horních víček a plazmaterapie - profesionální přístup a hlavně vše bezbolestné a rychlé. Vše mi bylo předem vysvětleno a na sále už vše běželo jako po másle, velmi dobře sehraný tým. Takto by to mělo vypadat všude.

11.července 2016

Velmi děkuji za příkladnou péči a přístup. Děkuji lékařům za profesionalitu a sestřičkám za úsměvy, vstřícnost, pochopení. Jste úžasné!!!A jelikož pracuji ve škole dávám Vám 1 s *. Děkuji

11.července 2016

Paní primářce a celému personálu moc děkujeme za krásný a milý přístup, hlavně v nočních hodinách. Jsme spokojené a tímto děkujeme a těšíme se opět na Vás.

6.července 2016

Podstoupila jsem zvětšení prsou s plastikou prsních dvorců. Prsa jsem měla nepravidelná a maličká. Nyní mám krásné plné trojky a musím napsat velké DÍKY!! Nejen že celý personál byl neuvěřitelně milý a profesionální, ale hlavně výsledek je úžasný. Prsa vypadají 2 měsíce po operaci jako pravá a já jsem šťastná. Škoda jen, že nemohu k recenzi připojit fotku, ráda bych se pochlubila :-) Za mě určitě doporučuji zlaté ruce paní primářky Vraspírové!!! Děkuji za vše

27.června 2016

Profesionalita, preciznost a zároveň přátelské chování personálu. Jsem ze svých novych prsou nadšená. Děkuji

27.května 2016

Měla jsem obrovská prsa, bolela mě záda a krční páteř, měla jsem otlaky od podprsenky a nemohla jsem si pořádně nic obleknout. Můj manzel mi operaci vymlouval, ale přesto jsem se rozhodla jít na konzultaci. Paní primařka je moc milá, dodala mi odvahu, vše vysvetlila a získala jsem k ní naprostou důveru. Nyni jsem jiz po operaci! Prsa mám krasné pevné trojky a ohromne se mi ulevilo! Měla jsem operaci podstoupit dřiv. Moc Vsm všem na klinice dekuji. pani primářko, máte zlaté ručičky!

20.května 2016

Chtěla bych moc poděkovat paní primářce za krásna prsa.Jsem opravdu moc spokojena. A dik patří celému kolektivu za příjemné zacházeni.Příště jen k vám.

14.května 2016

Moc děkuji celému kolektivu za jejich přístup, zejména paní primářce Vraspírové. K 50tinám jsem jako dárek dostala od manžela krásná pevná prsa. Jsem moc spokojená s průběhem zákroku a s následnou péčí. Výsledek je perfektní! Všem doporučuji tuto kliniku! Děkuji!

5.května 2016

Mám krasny nos a Jsem štastná!!! Dlouho Jsem se rozhodovala,kam jit. Našla Jsem si dr.Vraspirovou a přečetla si na ní výborné reference. A udělala jsem dobře. Trochu jsem se bála, ale po sundání sadry se na svůj nos nemohu vynadívat!!!! Všem kliniku a prim, Vraspirovou doporučuji!!!Monika C

9.dubna 2016

Moc děkuji paní primářce a celému kolektivu za splnění mého snu o krásných větších prsou:-)...Dlouho jsem se rozhodovala a svého rozhodnutí nelituji!Prsa jsou krásná a přirozená....Všem kliniku EsteticUsti doporučuji!S pozdravem Petra D.

2.dubna 2016

5 let jsem se rozhodovala o operaci hornich vicek, ted jsem 14 dni po a jsem fakt stastna.Operace byla provedena velice rychle a bezbolestne,za tyden vyndan steh sikovnou sestrickou a uz ted mam vicka krasna! Mela jsem prijit drive. Moc Vam vsen na klinice dekuji!!!! Jana

2.dubna 2016

Mnohokrat dekuji za vyreseni meho intimniho problemu, mela jsem velke obavy k Vsm prijit a sverit se Vam, ale udelala jsem moc dobre! Mela jsem prijit uz drive.!!! Operace byla temer bezbolestna, pece po operaci uzasna diky skvelym sestrickam a vysledek uzasny diky zlatym rucickam pani primarky Vraspirove.dekuji Sabina

30.března 2016

Jsem o 20 let mladsi!!!! Dekuji pani primarce a jejimu kolektivu za uzasne provedenou operaci obliceje a vicek. Jsem moc spokojena. Nosit týden elasticky obvaz se opravdu vyplatilo. Jsem stastna.

9.března 2016

Velmi mě trápily tmavé kruhy pod očima, zkusila jsem několik pracovišť, ale nikde mi můj problém nevyřešili, až na této klinice, kde mi byl doporučen preparát Teosyal Redensity II., který je určen speciálně pod kruhy pod očima. Bylo vidět, že paní primářka má s aplikací velké zkušenosti, vše mi vysvětlila a ihned po aplikaci jsem nemohla uvěřit tomu, jaká to byla obrovská změna. Skoro vůbec nic nebolelo, cítila jsem pouze tlak a výsledný efekt stál opravdu za to! Jsem moc ráda, že jsem navštívila tuto kliniku a mohu ji všem vřele doporučit.

8.března 2016

Mockrát bych chtěla poděkovat paní primářce Vraspírové za úžasná nová prsa a celému personálu za milou péči. Cítím se skvěle. Konečně jsem se odhodlala splnil si svůj sen a mohu tuto plastickou chirurgii jen doporučit. Ještě jednou děkuji.

24.února 2016

24.2.1016 Velice děkuji paní primářce Vraspírové a celému milému porsonálu.Cítím se velice dobře a odezva z mého okolí je úžasná tvář mám vyhlazenou bez vrásek a kruhů pod očima.Skvélá práce.

18.ledna 2016

Překlad z arabštiny - Ve jménu Boha milosrdného, ctihodného, mé pozdravy všem pracovníkům, kteří zde pracují a odvádějí svoji práci důsledně a perfektně. Přeji všem ještě více úspěchů a prosperity a doufám, že se Váš věhlas dostane až na světovou úroveň. S dovolením božím.

14.ledna 2016

Byli jsme u Vás s dcerou kvůli odstranění hemangiomu na obličeji. Naše státní zdravotnictví nepomohlo. Přijít k Vám bylo jako vejít do jiného světa, skvělý přístup, milé prostředí, paní doktrka, sestřičky . . . . Díky moc

25.prosince 2015

Chtěla bych Vám moc poděkovat za splnění svého tajného snu

24.listopadu 2015

Plastika nosu, se sestrou moc děkujeme celému personálu za skvělou péči! Hlavně Ilonce - skvělá sestřička :) a samozřejmě paní primářce Blance Vraspírové, určitě se rády kdykoli na tuto kliniku vrátíme a budeme ji všem doporučovat.

29.října 2015

Plazmaterapie - úžasná metoda hydratace a omlazení pleti. Velice milý personál a úžasná paní primářka Blanka Vraspírová, která rychle a přesně aplikuje plazmu na místa potřebná. Výsledek super. Děkuji personálu, který se pacientovi věnuje na 100%. Děkuji

1.října 2015

Dobrý den, velmi chválím Vaši novou plachtu, bílá verze je mnohem hezčí, je čistá a více sedí k plastické chirurgii. Hezký den

24.září 2015

Krásný, dobrý den....Kdo v životě měl nějaký problém,mindrák atd...,ať rozhodně navštíví plastickou kliniku Esteticusti a paní doktorku Vraspírovou.Je to moc šikovná a hezká žena.Obličej je nejviditelnější místo na těle a ona umí i krásné nosy,vím to, já takový mám.Ještě jednou paní doktorce moc děkuji i celému milému personálu.Ať se daří a vy kdo máte strach ,nebojte se a jděte,stojí to za to.Andrea Most.

11.září 2015

Jsem naprosto spokojená a nemohu nic jiného než doporučit. Přišití ušních boltců úžasné, jsem konečně šťastná na 100% a mohu se cítit sebevědomě a to jen díky paní primářce a jejímu skvělému výkonu. Personál samozřejmě také super. Ještě jednou moc děkuju. Budu jen všude chválit.

8.května 2015

Dnes je to 1 mesic,co jsem podstoupila aplikaci 3 D niti.Uzas.Velke diky pani primarce Mudr.Vraspirove a celemu personalu za proff.pristup.Citila jse se tu opravdu skvele a co vic,vrele doporucuji a uz tady u nas v NL rozdavam kontakty na vasi kliniku.Urcite se vratim ale uz ted jsem zase KRASNA.DEKUJI VAM

8.května 2015

Dnes je to 1 mesic,co jsem podstoupila aplikaci 3 D niti.Uzas.Velke diky pani primarce Mudr.Vraspirove a celemu personalu za proff.pristup.Citila jse se tu opravdu skvele a co vic,vrele doporucuji a uz tady u nas v NL rozdavam kontakty na vasi kliniku.Urcite se vratim ale uz ted jsem zase KRASNA.DEKUJI VAM

8.května 2015

Dnes je to 1 mesic,co jsem podstoupila aplikaci 3 D niti.Uzas.Velke diky pani primarce Mudr.Vraspirove a celemu personalu za proff.pristup.Citila jse se tu opravdu skvele a co vic,vrele doporucuji a uz tady u nas v NL rozdavam kontakty na vasi kliniku.Urcite se vratim ale uz ted jsem zase KRASNA.DEKUJI VAM

17.dubna 2015

Jako vždy srdečné přijetí, laskavost a ochota tu je znatelná. Veškerý personál je OK. Velká spokojenost, vrátila jsem se sem na další zákrok a vracet se budu. Mají mou plnou důvěru na této kliniky. Paní primářka Blanka je skvěle!!

17.dubna 2015

Myslím, že ani slovy nelze vyjádřit ten veliký dík, který patří p.primářce Vraspírové, panu anesteziologovi a všem sestřičkám. V jejich péči si člověk připadal jak na wellnesu- ochota, legrace - prostě všechno jak má být, aby se pacient cítil dobře, co dobře - skvěle. Opravdu ještě jednou velké díky za splnění mého snu.

17.dubna 2015

Chtěl bych touto cestou vyjádřit své pocity a především poděkovat paní primářce MUDr. Vraspírové a sestřičkám Janičce a Kátě za velmi milý, profesionální přístup a laskavé jednání. Cítil jsem se tu opravdu skvěle a byl jsem se vším 100% spokojen! Všem Vám z celého srdce přeji jen to nejlepší. Bude mi ctí být i nadále Vaším klientem. Mé doporučení dám všem mým přátelům, kteří budou Vaši pomoc potřebovat.

17.dubna 2015

Moc, moc děkuji celému personálu a paní primářce Vraspírové za nádhernou práci a můj krásný pocit, že sem konečně cítím jako krásná žena!!Všem doporučím a moc budu chválit!

16.dubna 2015

Podstoupila jsem aplikaci 3D niti a vypln kyselinou hyaluronovou v oblicejove casti.Vse probehlo rychle a kvalitne.Chci podekovat vsem sestrickam za mile jednani a pristup k nam pacientum.A velky dik pani primarce,ze je tu pro nas,ze nam umi pomoci.

14.dubna 2015

byla jsem na aplikaci kyseliny hyaluronové do nasolabiálních rýh, mohu jen doporučit, bezbolestné a okamžitý výsledek! Moc děkuji paní primářce a sestřičkám Janě a Kačce :)

2.dubna 2015

Řekli vám NE?! NEjde, NEděláme, NEmožné a podobné pro vás zdrcující verdikty, se kterými jste nuceni se smířit? Kdo to nevzdává a i tak hledá další možnosti řešení dělá správně! Nedejte na názor jednoho doktora! Mě potkalo štěstí v neštěstí ve formě Paní Primářky Blanky Vraspírové! Tady je můj příběh... Před rokem jsem podstoupil operaci provedenou Doc. MUDr. Ladislavem Jarolímem, šlo o mastektomii prsou ve FN v Motole na doporučení svého sexuologa MUDr. Miroslava Zoubka s tím, že tam posílá všechny své pacienty. Je urolog a dělá i tyto operace a že budu ležet na jeho oddělení. Žádné jiné možnosti a info mi nebyli sděleny a to co mi MUDr. Zoubek sdělil, jsem mu jako mému ošetřujícímu lékaři věřil. Protože šlo o změnu pohlaví, vše hradila pojišťovna. Přístup, jednání a postupy šílené, taktéž výsledek operace. Po operaci, která měla být šetrná vzhledem k původní velikosti poprsí, vznikly keloidní jizvy pod dvorcem, ale řezy byly i několik centimetrů do okolní kůže. Ani prsní žlázy nebyly všechny vyjmuty a hrudník vypadal zdeformovaně (vpáčená bradavka, hrboly, propadliny, apod.) I řezníci by odvedli lepší práci. Hrudník byl zohyzděný a jako muž jsem nemohl chodit bez trička. Po návštěvách několika plastických chirurgů jsem byl bezradný, že takto nebudu moct žít normální život. Něco ve mě stále bylo a nesmířil jsem se s tím! Jak se říká...Člověk hledá štěstí ´´po celém světě´´ přitom celou dobu je blízko nás. Navštívil jsem Kliniku plastické chirurgie v Ústí nad Labem - Esteticusti s.r.o. a tam našel řešení. Paní Primářka si vyslechla co mě trápí, podívala se na můj problém, hned mě uklidnila, že se s tím dá něco dělat, že mi pomůže. Po pravdě...už jsem ani nevěřil, že někoho takového najdu. Paní Blanka mi byla sympatická hned! Od začátku byla zdravě sebevědomá a příjemná, nadchl jsem se pro ní! Věřil jsem, nevzdal to a našel svého´´anděla´´. A nyní jsem 2 měsíce po operaci naprosto spokojený! Jizvy jsou nyní miniaturní, hrudník konečně vypadá, tak, jak má. Po domluvě s Paní Primářkou chci v nejbližší době vše doladit laserem, aby výsledek byl ještě lepší. Paní Blanka je velmi šikovná, předělávat totiž něco tak pokaženého není nic jednoduchého. Má zlaté ručičky a úžasný přístup i jako člověk, je velmi chápavá a lidská. Také bych velmi rád poděkoval celému personálu, který je také výjimečný. O své pacienty se dobře postarají, člověk se cítí jako doma. Připadal jsem si, že tam jsou jen pro mě. Cítil jsem se velmi dobře a všem doporučuji tuto kliniku.

1.dubna 2015

Pred dvema dny jsem podstoupila upravu hornich vicek a omlazeni plazmou (oba tyto zakroky najednou) moc jsem si cely proces uzila ...klinika je moc krasna, personal prijemny a zdravotni personal uzasny!! Pani primarka je bajecna, je videt, ze je profesional a tim padem jsem byla v uplnem klidu ...bez stresu a vysledek je fantasticky!!! Muzu jen doporucit ... :-) :-) proc si nedoprat a kdyz ...tak opravdu zde :-)

30.března 2015

Dnes jsem podstoupila Plazmaterapii. Ošetřovanou oblast mi před zákrokem sestřička znecitlivěla anestetickým krémem. Celá metoda se skládá ze dvou částí. V první mi byla odebrána krev a v centrifuze oddělena plazma od červených a bílých krvinek. Ve druhé fázi mi paní primářka plazmu aplikovala pomocí mikrojehličky do obličeje. Vše pak krásně doladila maska napuštěná plazmou. Aplikace plazmy nebolí a efekt je okamžitě znát. Výborná práce. Děkuji moc. Paní primářka umí.

2.března 2015

Podstoupila jsem aplikaci novinky 3D niti,bezbolestne,druhy den v praci,pristup personalu vynikající,pani primarka Vraspirová velice příjemna,vse mi vysvětlila a jak řekla tak to bylo.Velke diky celé klinice.

2.března 2015

Jsem po aplikaci 3D nití, velké díky paní primářce a kolektivu sester. Doporučuji..výsledek překvapující

15.února 2015

Jsou to 4 dny kdy jsem byla poprve na odstraneni vrasek botoxem Jsem nadmiru spokojena s vysledkem a chystam se na dalsi zakrok .Dekuji za profesni rady .

6.února 2015

Za pár dní to bude měsíc, co jsem byla na zvětšení prsou. Už teď jsem s výsledkem spokojená. Byla jsem na konzultaci v Praze, ale jejich přístup a chování se mi nelíbilo, tak jsem šla ještě na konzultaci k paní primářce Vraspírové. Paní primářka je úžasná, vstřícná a stoprocentně jsem jí věřila. Udělala ze mě konečně ženskou a za to jí moc děkuji. Sestřičkám, které se o mě vzorně starali a byli milé při pokaždé mé návštěvě, bych také ráda poděkovala. Budu Vás všude doporučovat, jste užasní. Děkuji Martina

28.ledna 2015

Jsem nadšena celým personálem kliniky.Už dlouho jsem nepotkala tolik vstřícných, milých lidiček. Ruce panī primářky by měli pozlatit. Úžasná práce, škoda, že mne to nenapadlo dříve nechat si prsa vylepšit. Teď již najisto vždycky jen sem na kliniku za panī primářkou Blankou Vraspīrovou.

27.ledna 2015

Chtěly bychom vyjádřit velké díky klinice ESTETICUSTI s.r.o. a především paní primářce MUDr. Blance Vraspírové za provedenou modelaci prsou, kterou jsme s kamarádkou absolvovaly v listopadu 2014. Prsa máme krásná a pevná (taková jsme neměly ani ve dvaceti), opět se nám navrátilo ztracené sebevědomí. Poděkování patří také celému personálu kliniky, sestřičky jsou velmi milé, ochotné a je s nimi při každé kontrole zábava. Jsme z výsledku operace velice nadšeny a pokud budeme v budoucnu uvažovat o dalším zákroku, zcela jistě se vrátíme k Vám, do ESTETICUSTI s.r.o. Doporučujeme všem ženám, které se rozhodují a ještě si nevybraly kliniku !!! Klientky Mar. + Zd.

16.ledna 2015

Dnes je to přesně měsíc od argumentace prsou, na které jsme byla 16.12. Vše proběhlo bez komplikací a podle domluvy s paní primářkou. Díky paní primářce a celému týmu kliniky se konečně cítím jako žena... Moc všem děkuji a tuto kliniku všem vřele doporučuji:-)

15.prosince 2014

Dne 8.12. jsem na klinice podstoupila augmentaci prsou. Dala jsem na radu pani primarky a nechala na ni jakou velikost. Co slibila, to dodrzela. Mam krasna prirozena prsa. Ma zlate ruce. Zatim jsem ve stadiu hojeni, ale vysedek je uz ted perfektni. Personal kliniky je k nezaplaceni. Vstricny pristup a ochota. Byla jsem vystrasena, ale co sestry dokazaly s mou psychikou..jsou skvele.Doporucuji tuto kliniku vsemi deseti:-)

5.prosince 2014

Na klinice jsem prodělala modelaci prsou.Výsledek je úžasný ,to co provedla paní primářkaBlanka Vraspírová na mých prsou je přímo mistrovské dílo .Chtěla bych poděkovat jak paní primářce, tak i celému týmu kliniky všichni jste úžasní a vaše vstřícnost je obdivuhodná. Všem doporučuji! Klientka Jarka

4.prosince 2014

Dne 29.9.jsem podstoupila augmentaci a výsledek předčí moje nejlepší očekávání. Proto bych ráda poděkovala paní primářce Blance Vraspírové za úžasně odvedenou práci a profesionalitu a personálu za ochotu, vstřícnost a milé jednání. Na klinice jsem se cítila neustále jako VIP klient :-). Pokud bych se v budoucnu rozhodla pro estetický zákrok, tak jedině k Vám a vřele Vás tímto doporučuji !!! S pozdravem spokojená klientka Jitka

4.prosince 2014

Slečny,dámy,maminky i seniorky..neváhejte!!..Byla jsem na permanentní make-up..u Barbora Černá..nadmíru spokojená,nemusím se malovat!!..Jsem nadmíru spokojená za obočí+linky..bezbolestné,že jsem ani nevěřila...tak děkuji moooooc Barunko!!!♥

1.prosince 2014

Chtěla bych tímto poděkovatcelému kolektivu kliniky a velký dík paní primářce.Dlouho jsem si vybírala kliniku na modelaci prsou a tuto mohu jen a jen doporučit.Paní primářka je opravdu šikovná a velice ochotná,stejně jako celý personál kliniky.Operace se povedla,vše bylo bez komplikací a s výsledkem jsem spokojena.Tak ještě jednou děkuji vám všem.

19.listopadu 2014

Dneska jsem byla na operaci horních víček.Vse proběhlo velmi rychle, zcela bezbolestne , po krátkém odpočinku a lemování jsem v uplne pohodě odešla domu. Nic neboli, lemují oci a tesim se na výsledek. Pani primarko a děvčata, mate zlaté ruce, dekuji!

29.října 2014

Dne 20.10.2014, jsem byl na operaci gynekomastie, chtel bych timto podekovat pani primarce a veskeremu personalu a obzvlaste asistentkam Jane a Kate, ktere byli vzdy velmi mile a vstricne. Tuto kliniku mohu vrele doporucit!!!

28.října 2014

Upřímně moc bych chtěla poděkovat celému úžasnému personálu této kliniky! Neuvěřitelná ochota,lidský přívětivý přístup ke každému pacientovi,stálý úsměv na tvářích....opravdu není vůbec nic,co by mohl člověk vyčíst.A to je v dnešní době opravdový zázrak!!! Samozřejmně obrovský dík patří paní primářce Blance Vraspírové,za její dokonale odvedenou práci....opravdu žena na svém místě a nesmírně si ji vážím,za její přístup.Moc děkuji a všem budu vaši kliniku doporučovat!!! Jste prostě skvělí♥!!!! Ať se Vám daří a přeji spousty spokojených klientů! S pozdravem spokojená klientka Iva

14.října 2014

3Dnite jsou uzasne, zakrok bez bolesti a ihned pak vykonu viditelny efekt. Dekuji pani primarko,mate zlate rucicky,

6.října 2014

Mnohokrat dekuji pi prim.MUDr.Blance Vraspirove, ktera po mnoha letech vyresila muj intimni problem...dekuji a jsem Moc vdecen.

4.října 2014

30.9.Jsem byla na modelaci prsou a jsem nadšena krásna práce super přistup ještě jednou děkuji budu doporučovat

30.září 2014

Mam krasny nos a Moc Dekuji pi dr.vraspirove a jeji u celemu kolekcu u za super provedenou operaci a veskerou peci. Budu Vas moc doporucovat. Diky)

24.září 2014

Byla jsem na nitich a jsem nadšena! Témeř nic neboli a hned vidíte efekt mam zase krasny mladý oblicej hurá!!! A moc dekuji pani primarce Vraspirove:)

17.září 2014

Diky za Prima náladu na " botox party" , šampaňské a jeste k tomu vyhlazeni vrásek. Super!!! Příště zase rada prijdu:) dekuji

3.září 2014

Chtěla bych moc poděkovat za profesionální, milý a lidský přístup, celému kolektivu této kliniky. Dlouho jsem se rozmýšlela na kterou kliniku jít, ale vybrala jsem dobře a všem můžu jen doporučit! Děkuji

2.září 2014

Rozmyslela jsem se dlouho, kam na modelacni prsu. A rozhodla jsem se správně. Nikde jinde jsem nezažila tolik úsměvu, laskavosti, dobre nálady spojených s naprostou profesionalitu. Vřele doporučuji vsem. Mockrát dekuji

23.července 2014

Chci tímto poděkovat vynikajícímu personálu ( především sestričce Kátě) a profesionální přístup, se kterým jsem se ještě nesetkal! MOhu Vás jen doporučit. Tímto děkuji a moc mě těšilo

9.července 2014

Everything gas been perfect an this clinic. My thoughts fly oven the fantastic team, Lenka is friends. Keep up the good work. Thanks

8.července 2014

Podařilo se mi zhubnout 23 kg, načeš mi zmizela prsa, na obličeji zůstaly převisy kůže a zapadly oči.. Stačily 2 pobyty na operačním sále a jsem zase kočka s céčkama, krásná vypnutá pleť a velká kukadla. Moc děkuji paní primářce i celému kolektivu a všem co váhají DOPORUČUJI!!

22.června 2014

V lednu 2014 jsem u paní primářky podstoupila operaci horních víček. Už předtím - na podzim, jsem byla velice příjemně potěšena vstřícností při domlouvání první konzultace. A také při výběru termínu operace. Na zákrok jsem se velice těšila (už jen proto, že jsem se po pár letech uvažování konečně rozhodla) a s výsledkem jsem velice spokojena. Samotný zákrok trval cca 20 minut, byl absolutně bezbolestný a i období po zákroku probíhalo absolutně v pohodě (téměř žádné modřiny, otoky minimální. Po deseti dnech jsem šla do práce. Mnohokrát děkuji paní primářce i veškerému personálu za milý, ochotný přístup a nové, krásnější oči.

17.června 2014

Děkujeme za profesionální přístup a pozornou péči na operačním sále i po operaci!!!

17.června 2014

Je zde milá a příjemná paní primářka a hlavně i celý kolektiv! Mám trochu strach, ale věřím že to bude OK. Příště na další zákrok jen na tuto kliniku!!!

17.června 2014

Děkuji celému personálu za skvělý a usměvavý přístup!

17.června 2014

Byl jsem zde na operaci prodloužení penisu, velmi lidský přístup, pan anesteziolog super, paní primářka také příjemná! Přístup ostatního personálu luxusní - dávám za 1*, sestřičky velmi milé, ochotné a komunikativní. Ještě jednou děkuji všem

17.června 2014

Velké díky celému personálu za milý přístup a hlavně paní primářce Vraspírové za úžasně odvedenou práci! Díky všem

17.června 2014

Děkuji za profesionální a milý přístup celého týmu kliniky. Jsem maximálně spokojená!!!

17.června 2014

Super team, perfektní servis, hlavně sestra Terezka- fakt prima! už se těším na příště! Děkuji

10.června 2014

Vřelé poděkování pí.prim. Vraspírové a celému týmu na klinice.Dne 29.4.2014 jsem podstoupila zvětšení prsou a paní primářka odvedla naprosto luxusní práci.Velké poděkování také sestřičkám které jsou milé,usměvavé a ochotné vždy poradit.Za mě naprostá spokojenost,jak s přístupem,rychlostí,pooperační péčí a v neposlední řadě s výsledkem operace.VŠEM VŘELE DOPORUČUJI a Vám všem na klinice velice děkuji.

10.června 2014

Navštívila jsem Beaty centrum... Byla to uzasna relaxace a pohoda, jsem jako znovozrozena) diky šikovne Veronice... Zase prijdu)

10.června 2014

Již několik let chodím na botox a výplně a jsem maximálně spokojena. Dekuji pani primarce ze je tak Míla a sikovna a vsem usměvavý děvčatum na klinice. Moc Vas vsechny zdravim a tesim se , ze zase prijdu. AP

3.června 2014

Mockrat dekuji pani primarce Blance Vraspirove. Pred rokem a pul jsem byl na obrizce s hroznych vysledkem v Praze.potom jsem byl na oprave! Ktera se take nepovedla. Obesel jsem nekolik pracovist v Praze a nikdo mi nechtel pomoci.... Az pani primarka se me ujala. A provedla reoperaci,konecne jsem Stastny a spokojeny.Tisicere diky,jsem rad , ze jsem Vas nasel!!!jJste opravdovy odbornik,!

28.května 2014

Velké diky:) Nechala jsem si odsat bříško v lokální abestezii, nic nebolelo a ja jsem nadšena, zítra jdu do práce..... A na léto budu hubena:) Dekuji moc paní primárce Blance Vraspirove a vsem sestrickam:)

27.května 2014

Dneska jsem byl na horních a dolních vickach. Tak jak mi bylo při konzultaci řečeno.... Bylo to rychle, profesionálně, bezbolestne a jeste jsme si na sale pokecali....paráda......uz se tesim na vysledek. Vy,co mate podobne problemy ,jdete do toho, opravdu to nic neni. Jarda

27.května 2014

Jsem chlap a vyrostly mi prsa, za ktera jsem se styděl, nechodil jsem se koupat, styděl jsem se v tričku..., obešel jsem několik doktoru, ale ti mi nic neporazili nez prášky..... Az jsem si přečetl recenze na pi prim vraspirovou jako odborníka na gynekomastii a tak jsem se ta No jo no. vydal a nelituji!!!! Výkon proběhl hladce, bezbolestne a se skvělým efektemy. Chlapi, doporucuju vsem, co mate podobně problémy, jeďte foto Usti.perfektni zkušená doktorka, skvěle sestřičky, skvěle recepční. Doporučuji!!!!!

27.května 2014

Měla jsem obrovsky nos a take obrovsky mindrak, obešla jsem několik pracovišť, ale az pani primářka Vraspirova mi dodala odvahu k operaci, všechno me trpělivě vysvětlila, byla pozitivni a usmevava a ja k ni získala důvěru ... A nelituji! Operace proběhla hladce, presne rak, jak pi primářka řekla, peci od sestřiček jsem měla jralovskou, jsou vsechny take moc mile a profesionalni a kdyz jsem za [14 dni odložila sadru, byla jsem nadšena. Z výsledku. Moc a moc vsem dekuji, jste zlatí a uz nikam jinam chodit nebudu,

17.dubna 2014

Chtěla bych poděkovat celemu kolektivu kliniky....kliniku doporučuji všem.Vysledek z operace dolnich viček je luxusni.Dekuji Vám děvčata za vše

16.dubna 2014

Moc děkuji krásné paní primářce za citlivý přístup k ženské dušičce a velkolepý výsledek, který předčil má očekávání! Sestřičkám ,,zlatíčkám" děkuji za obětavou starostlivost, přátelskou péči, vřelost a srdečnost! Díky Vám jsem se tu cítila jako doma :) A panu anesteziologovi za jeho bezmeznou trpělivost, nestihla jsem se ani bát! Byl jste báječný!

16.dubna 2014

Vážená paní primářko a celý zdravotní personále, prodělala jsem s mojí kamarádkou velmi náročnou operaci obličeje. Děkujeme velmi moc za vysoce odborné provedení zákroku, milé péče sestřiček, vstřícného chování a ohleduplnosti. Jsme velmi rády, že jsme se rozhodly pro Vaši kliniku. Další případné kroky povedou právě k Vám.

16.dubna 2014

Paní primářko, jste nejenom odborník, ale máte i talent, jste umělec! Děkuji Vám! Děkuji i sestřičkám na sále a v recepci, odbornost se předpokládá, ale díky Vám za vlídnost, přívětivost, za to, jak jste hodné a milé!

16.dubna 2014

Ráda bych poděkovala za vzornou péči a ošetření při gelové masce a následně masáži. Takovou péči a provedení masáže se mi u předchozích masáží nedostalo. Personál kosmetiky má příkladný vztah k pacientům a jejich jednání je tou nejlepší reklamou pro tuto kliniku. Doufám, že se s personálem kosmetického centra zase příště setkám na další příjemné masáži. Díky

16.dubna 2014

Chtěla by jsem touto cestou poděkovat celému kolektivu včetně paní primářky, za velice lidský a příjemný přístup po operaci faceliftu, byl to veliký zákrok, přesto jsem ráda, že jsem ho podstoupila! Věřím, že mě pomůže změnit život k lepšímu, opět jsem získala sebevědomí, což jsem po rozvodu potřebovala. Vaše oddaná klientka

16.dubna 2014

Friendly staff, excellent care and professional service. Thanks

16.dubna 2014

Musím psát pouze pozitivní konstatování. Dala jsem si vylepšit ret a horní víčka a jsem nadmíru spokojená! Profesionální přístup celého personálu mě příjemně překvapil! Cítila jsem se zde jako v peřince, milá slova , opečovávání - jako u svých nejbližších. Chce všem poděkovat - hlavně paní primářce Blance Vraspírové - má zlaté ručičky, sestřičky jakbysmet :) Můj obličej začíná stárnout, ale já už vím, že mi pomůžou se s tím vyrovnat i v budoucnu. Děkuji Vám

14.dubna 2014

Chtela bych poděkovat pani primarce Blance Vraspirove za profesionální přístup a moc šikovne ručičky , nosik ktery mi delala je krásný. Neváhejte a sverte se do rukou Blanky :-) samozrejme me diky patří i sestrickam, anesteziologovi, holkam z recepce, zkratka všem :-)

8.dubna 2014

Super team, perfektní servis, hlavně sestra Terezka, fakt prima!!! Už se na těším na příště. Děkuji

2.dubna 2014

Děkujeme za profesionální přístup a pozornou péči před i po výkonu!!

2.dubna 2014

Je zde milá, příjemná a velmi šikovná paní primářka a hlavně i její celý kolektiv! Mám trochu strach, ale věřím, že vše bude v nejlepším pořádku.

2.dubna 2014

Děkuji za skvěle odvedenou práci s prsama jsem velmi spokojená, splnila jsem si svůj sen. Personál úžasný, velmi vstřícný a starostlivý, také ochotný. Všem doporučuji!!

2.dubna 2014

Dobrý den, byli jste mi doporučeni a já váhala. Po dnešním přijetí, servisu a péči Vás budu doporučovat vřele dál. Jsem teprve před zákrokem, ale Váš profesionální a milý přístup mě ubezpečuje o tom, že výkon bude kvalitní..

2.dubna 2014

Milé dámy, paní primářko a pane doktore Svobodo, velice Vám všem děkuji za příjemné a milé přijetí, s perfektní abdominoplastikou břicha a jeho celkem rychlého zotavování. Nečekala jsem, že již v den operace budu poklusávat po pokoji ! :) Jsem velmi překvapená a z Vás všech nadšená, perfektní servis. Budu Vás všude chválit.

2.dubna 2014

Naprostá spokojenost, personál úžasný. Neustále se chodí ptát, zda je vše v pořádku a jsou opravdu velmi milé. Zatím netuším, jak zákrok dopadl, ale už teď patřím mezi spokojené klienty. Díky

2.dubna 2014

Dobrý den, moc musím poděkovat celému personálu i paní primářce B. Vraspírové, anesteziologovi a moc příjemným sestřičkám. Veškerý strach a obava před i po operaci je pryč, když se k Vám personál chová tak skvěle jako na této klinice. Brzy se vrátím a budu doporučovat všude! Moc děkuji

2.dubna 2014

Vracím se sem ráda na menší i větší úkony. Jsou tu velmi milé sestřičky a zejména prim. MUDr. Vraspírová!!Všem patří velký dík!!

11.března 2014

V Praze mi před lety operovali nos, čekal jsem, že nos bude vypadat lépe, jenže se po operaci nos celý zbortil, bylo mi sděleno, že mám vyčkat, efekt bude viditelný po zhojení. Nos ale vypadal ještě hůř než před operací, nemohl jsem jít mezi lidi, aniž by se za mnou každý kolemjdoucí neotočil. Rozhodl jsem se i přes obavy vyhledat odborníka, který mi nos upraví. Vybral jsem si paní primářku Blanku Vraspírovou, na kterou jsem slyšel dobré recenze. Za zkoušku přeci nic nedám. Objednal jsem se k osobní konzultaci, kde mi bylo vše vysvětleno a objednal jsem se k operaci. I přes modřiny a otoky, které k operaci patří jsem po sundání sádry byl nadšený!! Nos vypadal podle mých vysněných představ a mohl jsem vyjít na ulici, aniž by se za mnou každý otočil! Děkuji paní primářce za skvěle odvedenou práci, má zlaté ruce a každému ji mohu jen doporučit!!

2.března 2014

19.2.2014 JSEM PODSTOUPILA PLASTIKU HORNÍCH VÍČEK,STÁLE JEŠTĚ VE FÁZI HOJENÍ,ALE UŽ TED JSEM SPOKOJENÁ:DĚKUJI

24.února 2014

Velký dík paní primářce a celému jejímu týmu.Profesionálně odvedená práce/operace dolních a horních víček/,skvělý přístup,super prostředí i atmosféra.Cestování z Pardubic za to jistě stálo.

19.února 2014

Děkuji za vstřícnost děvčat v recepci, vždy mě někam vsunou, i když je uplně plno!! Jsou to zlatíčka, která člověku vždy vyhoví!! Díky rychlosti objednání jsem spokojenou klientkou ;)

13.února 2014

Tak včera na horních víčkách + žilky. Paráda, nic nevolí,vše ok,lilý přístup paní doktorky i sester. Všem doporučuju. Šárka

31.ledna 2014

Dobrý den všem.Dne 21.1.14 jsem podstoupila zvětšení prsou,dlouho jsem váhala ale teď nelituji,vše jsem nechala na paní primářce i výběr velikosti,musím říci,ještě že jsem to udělala.Jsem moc spokojená,všichni jsou skvělí a ochotní,tak že čert vem nějakou Prahu.Ústí je super.Paní primářce a všem lidičkám kolem ní moc děkuju.

14.ledna 2014

Dobrý den, kliniku navštěvuji již několik let a jsem nadmíru spokojena.. Převážně navštěvuji Beauty salon, veškeré procedury u asistentky Veroniky. Je velmi pečlivá, vstřícná, šikovná a vždy mi velmi dobře poradí, ona ví, co je pro mě nejlepší... Cením si její povah, dělá vše pro to, aby se cítil klient dobře. Jsem ráda, že na klinice pracuje... Děkuji a vřele všem doporučuji

12.ledna 2014

Děkuji paní prim. Vraspírové za skvěle odvedenou práci a její profesionální přístup před i po operaci. A celému týmu asistentek za přátelské jednání, ochotu a vstřícnost a vždy dobrou náladu a pozitivní přístup ke klientům. Kliniku všem potenciálním klientům a klientkám může jen a jen doporučit.

29.prosince 2013

Mnohokrát děkuji paní doktorce i celému týmu za skvělou péči :)) Do Nového roku přeji další stejně nadšené "pacientky". Paní doktorka mi vyčarovala naprosto luxusní dekolt, kterého se já, ani manžel nemůžeme nabažit :o) Všem ženám, které váhají, můžu zlaté ručičky paní doktorky doporučit! Moc děkuji :)

22.prosince 2013

Touto cestou bych chtěla poděkovat paní primářce za krásná prsa.Asistentkám Janě a Kateřině za milou trpělivost a Dr Svobodovi za péči při a po operaci.Mockrát děkuji

18.prosince 2013

Před měsícem jsem podstoupila augmentaci.Jsem maximálně spokojená a nadšená..Lituji jen, že jsem tak dlouho váhala. Celý tým paní primářky je skvělý, asistentky milé a ochotné, i obyčejná žena se zde cítí jako celebrita. Všem děkuji a přeji krásné vánoce a v novém roce hodně spokojených zákaznic.

12.prosince 2013

Jsem chvilku po augmentaci a jsem nadšená. Paní primářka je hotová kouzelnice když z úplného nic vytvoří svůdný dekolt. Moc děkuji celému týmu a také sympatickému anesteziologovi. Vaši kliniku vřele doporučuji.

25.listopadu 2013

Chtěla bych moc poděkovat paní primářce i celému kolektivu. Profesionální přístup příjemné jednání a velká trpělivost.Podstoupila jsem zvětšení prsou,velikost jsem nechala na paní primářce a vůbec nelituji jsem nad míru spokojená.Určitě budu ráda doporučovat a moc děkuji:)

22.listopadu 2013

Děkuji tímto prim.Blance Vraspírové a celému kolektivu sestřiček,za profesionální přístup,velkou trpělivost a vstřícnost ke klientovi!!!..Taktéž za 100% odvedený zákrok liposukce+obličejová výplň!!!v neposlední řadě za krásné a příjemné prostředí,kde se cítíte jako doma!!!...VŘELE DOPORUČUJI VŠEM...paní primářko máte můj obdiv!!!...MOOOC DĚKUJI!!!

6.listopadu 2013

PODSTOUPILA JSEM ZVĚTŠENÍ PRSOU U P.DOKTORKY MUDR.VRASPÍROVÉ,A JSEM NADŠENÁ,ÚŽASNÝ PŘÍSTUP,VÍ JAK ŽENÁM ZVEDNOUT SEBEVĚDOMÍ,JSEM VELICE SPOKOJENÁ,MOC JÍ VŠEM DOPORUČUJI,A TAKTÉŽ DĚKUJI ZA TRPĚLIVOST JEJÍMU TÝMU,A ZVLÁŠŤ SLEČNĚ VERONICE,A PANÍ JANINĚ,I OSTATNÍM,BYLA JSEM VELMI SPOKOJENÁ,MOC DĚKUJI.

7.října 2013

Podstoupila jsem zvětšení prsou u MUDr. Vraspírové jsem z výsledku maximálně nadšená. Plně jsem paní primářce důvěřovala a výsledek úžasný. Na klinice má svůj úžasný tým. Skvělá péče a značně viditelný zájem o pacienta jako o člověka. Všichni jste skvělí a máte zlaté ruce a dobré srdce. Opravdu upřímně tuto kliniku DOPORUČUJI. A mnohokrát děkuji :)

3.října 2013

Nedokážu ani popsat jak moc děkuji paní primářce Blance Vraspírové a celému jejímu kolektivu.Paní primářka má kouzelné ruce.Vymodelovala mi nádherný zadek,vrátila mi sebevědomí,...Mám hodně špatný zkušenosti z kliniky v Teplicích.Paní primářku B.Vraspírovou a její kliniku Esteticusti v Ustí nad Labem bych doporučila všem.Přístup paní primářky,vysoká odbornost,Je neuvěřitelně šikovná.Kolektiv úžasný.Ještě jednou moc děkuji.

18.srpna 2013

Vsechny vas srdecne zdravim,brzy se ozvu, uz budu potrebovat botox.po operaci je to bajecny, vse se krasne zahojilo.jsem stastna a moc pokojena.pani primarko jste uzasna a vzdy jsem s vasi praci moc spokojena.pozdravuji Katku a Janu jste moje zlaty sestricky.tady posilam muj konakt...galerie-miluska.cz brzy nashledanou vase verna zakaznice.

26.července 2013

Velice děkuji paní doktorce Vraspírové a celému jejímu kolektivu za velmi profesonální přístup, velkou odbornost a tím i velmi příjemný pocit po operaci horních víček a po ochotném přístupu při aplikaci gelové masky, ještě jednou veliký dík, mám neskonalou radost

18.července 2013

Děkuji za milý , přívětivý a hlavně profesionální přístup paní primařky Blanky Vraspírové a celého kolektivu starostlivých odborných asistentek. Jsem velmi spokojená . Hodně úspěchů do další práce.

28.června 2013

Měsíc po operaci....krásný pocit.Kolektiv úžasný a péče také.Skvělá práce paní primařko. Děkuji,děkuji.

24.května 2013

Byla jsem na operaci nosu a prsou, celý kolektiv který je naprosto úžasný spolu s primářkou B.Vraspírouvou mi doslova změnil život, odvedly výbornou práci DĚKUJI

24.května 2013

Krasny den!uz je to pres rok ,co mam po faceliftu,jsem nadsena.pani primarko Vraspirova moc moc dekuji.brzy se objednam na botox .tesim se na vas i na sestricky.jsem rada ,ze jste.brzy nashledanou

18.května 2013

Jsem vždycky opravdu strastna a spokojena kdyz vidím šťastného a spokojenoho klienta po operaci , kdyz se lepe cítí, je spokojen a ma větší sebevědomí. Díky Vám mám radost a chut do další prace!!!! Díky Vaše drvraspirova

3.května 2013

chtěla bych poděkovat paní primářce za úžasně odvedenou práci.v únoru jsem podstoupila zvětšení prsou a díky pani primářce mám opět své sebevědomí.díky patří i asistenkám za jejich ochotu a vřelost.ještě jednou moc děkuji.kliniku všem doporučuji.lepší nemůže být.

18.dubna 2013

Velké poděkování paní primářce a celému pracovnímu kolektivu. Konzultace, operace, péče po operaci - vše 1 s hvězdičkou. Díky p. doktorce mám ty nejluxusnější prsa :) A konečně se nemusím stydět svléknout. DĚKUJI

12.dubna 2013

Byla jsem na nitich do obliceje a jsem nadšena!!!! Vůbec to nebolelo a jsem super vypnuta:))) Blanicko, diky, jste nejlepší!

8.dubna 2013

Nejezdete do Prahy, jdete do Ústí k prim. Vraspirove ... Je to královna luxusních prsu!!!!!Doporucuji!!!

23.března 2013

Chtěla bych moc poděkovat p primářce a celému kolektivu ,protože jsou všichni supr moc jsem se bála t nití, ale strach byl opravdu zbytečný všechno mi bylo vysvětleno kolem mě se všichni usmívaly nakonec i já nic nebolelo a jsem moc spokojená ještě jednou moc děkuji paní Blaničce

20.března 2013

Ráda bych poděkovala celému týmu asistentek i paní primářce - je skvělé vědět, že existují zařízení, kde se člověk cítí dobře a všichni se k němu chovají jako k vlastnímu. Operaci jsem si vyřizovala po emailu, dostala jsem veškeré informace a na každou mou ,, stupidní otázku" mi mile a okamžitě odpověděla asistentka Veronika a vše se mnou domluvila - vyšla mi naprosto vstříc. Při přijetí k zákroku jsem si připadala jak princezna, pečovalo se o mě nadstandartně od odvedení na pokoj až po propuštění druhý den. Asistentky Katka a Jana jsou veselá kopa, vše mi vysvětlily a byly velmi ochotné. Paní primářka má zlaté ruce a jsem ráda, že jsem se svěřila do rukou právě k ní :-) Když budu cokoli potřebovat, svěřím se do rukou ESTETICUSTI...Děkuji

19.března 2013

Kez by české zdravotnictví bylo jako u Vas na klinice!!!! Paráda.

19.března 2013

Mila paní primarko, byli jsme u Vas s manželem na operaci očních víček, výkon byl bezbolestny, báli jsme se úplne zbytečně,. Vse proběhlo rychle. Pece o nas byla královská, asistentky mile. Dneska vidíme krasne na svět. !!! Budeme Vas všem doporučovat!

19.března 2013

Jsem strašně rada, ze jsem Vas našla a ze Vas mam ;) Jste pro me guru v oblast estetické mediciny , s obličejem budu chodit jen k Vám:)))díky a brzy nashledanou

18.března 2013

Chtěla bych poděkovat pani primařce za skvěle odvedenou práci,za její šikovné ručičky.Nechala jsem si v prosinci 2012 zvětšit prsa+ modelace a jsem maximálně spokojená s jejím výkonem.Kliniku všem doporučuji, díky i příjemným asistentkám a celému personálu.Budu se vracet vždy jen na tuto kliniku,má mou plnou důvěru,všem určitě doporučuji a děkuji.

12.března 2013

Super prace pani primarko, jsem nadšena.!!!moc děkuji a zase přijdu...... Jen za Vami.

12.března 2013

Děkuji za ochotu a milou povahu veškerého personálu, především díky všem sestrám. Pokud bych se opět rozhodlo pro jakýkoli zákrok s důvěrou se svěřím do Vašich šikovných rukou. Děkuji

12.března 2013

Chtěla bych moc poděkovat paní primářce a celému týmu sester za 100% přístup. Můj přítel mi splnil můj sen a zaplatil mi zvětšení prsou implantáty a paní primářce děkuji za skvělý výkon a panu anesteziologovi za skvělé uspání. Bolest poté se dala vydržet. Děkuji

12.března 2013

Chtěla bych Vám také napsat pár řádků, hlavně poděkovat celému týmu, zvláště paní primářce pí. Blance Vraspírové za odvedenou práci. Nastoupila jsem na operaci horních a dolních víček. Strach jsem měla, ale přijetím na sál vše opadlo - paní primářka mne svým podáním ruky a vřelým přijetím veškerých obav zbavila, na operační stůl jsem již ulehla s plnou důvěrou. Dnes jsem šťastná, že jsem svůj slib splnila. Každému tento zákrok doporučím a byla bych ráda, kdyby měl každý možnost využít práci takových specialistů, jako jste Vy.

12.března 2013

Děkuji za úžasný výkon p. MUDr. Vraspírové. A dále děkuji všem sestřičkám a asistentkám za ochotu a perfektní jednání.

12.března 2013

Byla jsem odrazována jít na tento zákrok do ústecké kliniky plastické chirurgie k paní primářce Vraspírové. Vážení, až budete mít opravdu své zkušenosti, tak teprve potom můžete vyslovit kritiku. Rozhodla jsem se p. Vraspírové věřit a vyplatilo se. Mám úžasná, pevná, nádherná, roztomilá prsa :-) Fakt perfektní práce. Moc hezké prostředí, velice příjemný personál a úžasné ručičky a smysl pro estetično p. Vraspírové. Ještě jednou velice děkuji a všem doporučuji. A nedejte vždy na :,, jedna paní povídala"....

12.března 2013

Kliniku plastické chirurgie v Ústí nad Labem doporučuji všem, kteří vyžadují profesionální a přátelský přístup. Podstoupil jsem zde estetický zákrok na intimních partiích a i když jsem stydlivý muž a tým kliniky tvoří jen samé ženy v čele s paní primářkou, tak po první schůzce ze mne veškerý stud spadl a zákrok dopadl opravdu výborně, za což celému personálu i touto cestou děkuji.

12.března 2013

Touto cestu děkuji a doporučuji paní primářku MUDr. Blanku Vraspírovou z Ústí nad Labem, u které jsem si nechávala v březnu 2012 zvětšit poprsí (360 ml, řez v podprsní rýze, částečně pod sval, po 2 dětech). S poprsím jsem maximálně spokojená a vypadá přirozeně. Okolí reaguje velmi pozitivně a i paní prodavačka, kde jsem si kupovala konečně větší podprsenku mi prsa moc chválila. Zákrok jsem absolvovala na klinika v Ústí nad Labem, vše bez komplikací a profesionálním přístupem paní doktorky a jejího celého týmu. Ještě jednou moc děkuji za maxi sebevědomí.

12.března 2013

Tak jsem si konečně splnila sen. budu ženská s ,, prsama". Jsem moc ráda, že jsem zvolila tuto kliniku. Paní primářce Vraspírové se podařilo udělat si okolo sebe tým neuvěřitelně milých a hodných lidí. Starají se tu o mě jako princeznu :-) Dnes jdu na převaz tak je poprvé uvidím. Už se těším. Jsou úžasné. Pokud bude někdo potřebovat poradit s klinikou určitě doporučím právě Vás.

11.března 2013

Před 5 lety jsem byla na operaci horních víček u Dr. zikmunda -ocniho doktora , operace trvala asi 2 hodiny, pekelne to bolelo, všechno jsem cítila, hotové oko me sestra tlačíla, aby nekrvacelo...modřiny jsem měla po operaci přes cele tváře.... Tenkrát jsem si řekla, ze uz na nic nikdy nepujdu.Potom jsem mluvila s kamarádkou,ktera byla u Vas a vypadala po tydnu od operace jako ja po 2 mesicich. Pani primárko, zákrok u Vas byl úžasný, rychly, bezbolestny .... Mate zlaté rucicky. Moooc děkuji Alena

28.února 2013

Vše kladné tu již bylo řečeno a já musím jen opakovat. Celému týmu tisíceré díky za podporu, profesionalitu, péči a lidský přístup. Nikdy není pozdě a paní prim. Vraspírová mi svou skvělou prací zvedla sebevědomí a opravdu ten pocit je k nezaplacení. Ještě jednou velké díky. S úctou Jana z Č.Lípy

13.února 2013

Děkuji celému kolektivu ESTETICUSTI s.r.o. za skvěle provedenou práci a vřelý přístup.

10.února 2013

Kez by to tak bylo vsude.... Usmevy,mile zachazeni,profesionalita,cisto....byli jsme nadseni a nadmiru spokojeni. Vsem vrele doporucujeme!!!! Diky

31.ledna 2013

Děkuji Vám za naprosto skvělý,v dnešní době nevídaný přístup, od konzultace, přes operaci i pooperační péči,byla jsem u Vás již na druhé operaci a jinam nikdy nepůjdu,nemám jediný důvod,jste všechny velmi milé,cítím se u Vás jako v bavlnce. DĚKUJI,jsem šťastná,že jsem Vás všechny mohla poznat. Jste NEJLEPŠÍ !!!

26.prosince 2012

I já se přidávám abych poděkovala za milý a profesionální přístup pani primářky a celému kolektivu.Na klinice jsem podstoupila tři různé operace a jsem nad miru spokojená všem kliniku doporučuji.Díky všem.

29.listopadu 2012

Děkujeme celému kolektivu za vzorný přístup k nám pacientům. Paní primářko byli jsme velmi spokojeni. Díky.

24.listopadu 2012

Já jsem podstoupila zvětšení prsů v roce 2008...tímto paní Doktorce moc děkuji..jsem stále moc spokojená, vše je v pořádku a určitě doporučuji kliniku paní Primářky Doktorky Vraspírové.

6.listopadu 2012

V červnu 2012 jsem podstoupila operaci zvětšení prsou. Několik let jsem se odhodlávala, zvažovala zdravotní i finanční možnosti, ale dnes zpětně půl roku po operaci mohu konstatovat jen, že rozhodnutí jít na operaci bylo to jediné správné. Operovala mne paní primářka Vraspírová a tímto bych jí ještě jednou upřímně chtěla poděkovat za skvěle odvedenou operaci s perfektním výsledkem. Konečně jsem jako žena naprosto spokojená. Jako správná ženská, ale nebudu nikdy 100% spokojená se vším, tak zvažuji nechat si vylepšit třeba drobné žilky na nohou, apod. Určitě se opět obrátím na kliniku paní primářky Vraspírové. Mimochodem nesmím opomenout veškerý personál na klinice, všechna děvčata jsou vžy usměvavá, milá a ochotná. Tímto tedy vám všem ještě jednu děkuji za Váš milý přístup a přeji mnoho úspěchů do dalších let :-)

28.září 2012

Děkuji za profesionální a milý přístup MUDr. Vraspírové a celému týmu kliniky. Obzvlášť péči paní Liškové. Úžasné! Jsem spokojená a nemám jedinou připomínku.

12.září 2012

Dobrý den, v únoru jsem podstoupila zvětšení prsou. Výsledek je úplně úžasný. Jsem půl roku po operaci a lituji že jsem do toho nešla dřív. Děkuji celému personálu za perfektní přístup a ochotu a chci moc poděkovat Paní Vraspírove za krásná prsa,úžasný a lidský přístup. Všem kdo na sobě chtějí něco změnit bych doporučila aby se nebáli a šli do toho, protože tady na té klinice jsou opravdu všichni moc hodní, ochotní a opravdu velcí profesionálové. Moc, moc děkuji za všechno

4.září 2012

Paní primářka, personál - vše vynikající!!! Moc děkuji, bála jsem se, ale nestálo to za to. Všem přeji jen to nejlepší!

5.srpna 2012

Velké poděkování paní primářce a celému kolektivu sestřiček. Bezvadné lidské jednání. Ještě jednou moc děkuji.

23.července 2012

Hodnotím vysoce profesionalitu celého týmu a děkuji všem za milou péči.

11.července 2012

Paní primářka i sestřičky super. Všem děkuji za skvělou péči.

5.července 2012

Děkuji paní primářce a celému kolektivu asistentek a sestřiček za péči, milé přijetí a profesionální přístup.

9.června 2012

Děkuji za profesionální a hlavně za lidský přístup všech tady - ať už jde o paní primářku Vraspírovou, tak další milé osoby, které mi zpříjemnily zdejší pobyt. Ochota, vstřícnost, dobrá nálada, úsměvy naprosto všech. Doporučuji vřele všem, kteří sem chtějí zavítat. Přeji Vám spoustu spokojených klientů. Díky.

21.května 2012

Myslím, že budu velice spokojená s operaci horních víček! Veškerý personál je velice hodný má k pacientovi hezký přístup. Vše důsledně vysvětlí. Moc děkuji.

4.května 2012

Dnes nastupuji na operaci horních a dolních víček. Zatím nevím, jaký bude efekt, ale při vybírání kliniky jsem dala na doporučení a hlavně posledním rozhodnutím mě oslovily jejich milé a přehlédné webové stránky. Prostředí a personál je tu opravu skvělý! Předem děkuji.

1.května 2012

Dnes jsem u Vás podstoupila operaci horních víček. Nemohu posoudit, jaký bude efekt, ale již Vám mohu poděkovat za velmi hezký přístup všech asistentek. Paní primářka je skvělá. Děkuji.

20.dubna 2012

Vážená paní primářko, byla jsem moc spokojená s přístupem a profesionalitou . Séstřičky jsou moc milé a pečlivé! Děkuji. Asi se vrátím na další zákrok. p.s. - Všem veselé Velikonoce a hodně sluníčka :) Rozdáváte ho tu vrchovatě.

1.dubna 2012

Všichni jsou tady zlatíčka a usměvavá sluníčka!

30.března 2012

Vřelé a upřímné díky za skvěle vykonanou práci všem zde pracujícím sestřičkám, lékařům, zejména MUDr. Vraspírové. Díky milému a profesionálnímu přístupu se to tu dá vše s úsměvem zvládnout a pak už jen čekáte na ten dokonalý výsledek po zákroku. Ještě jednou moc díky.

10.února 2012

Jsem velmi šťastná a spokojená, splnil se mi můj sen. Děkuji tímto paní primářce Vraspírové a celému kolektivu, který se o mě staral. Ještě jednou mooc díky.

7.února 2012

Ráda bych touto cestou poděkovala paní primářce Prim. MUDr. Blance Vraspírové, panu anesteziologovi a kolektivu sestřiček a asistentek, které jsou nedílnou součástí tohoto pracoviště. Všecky byly velmi vstřícné a milé. Mockrát děkuji.

25.ledna 2012

Jsem šťastná , děkuji moc paní primářce Blance Vraspírové a celému kolektivu, jsou moc hodné a příjemné. Jen doporučuji!!