Představení kliniky plastické chirurgie

ESTETICUSTI s.r.o. (dříve Klinika plastické chirurgie v Ústí nad Labem) byla založena v roce 1993 původně v jiném objektu, nyní od roku 2001 sídlí v nové budově v centru města, kde bylo celé podlaží komponováno a vybudováno jako originální zdravotnické pracoviště dle nejmodernějších světových trendů.


Zařízení má tři části. V pvní části je moderně vybavená recepce, odborné a laserové ambulance.

EsteticUsti

Ve druhé části je operační trakt se superaseptickým operačním sálem, sálovými prostory a dva nadstandartně vybavené pokoje s vlastní koupelnou, WC, plazmovou TV a klimatizací, sloužící k jednodennímu dospávání klientů po menších výkonech, ale i k delšímu pobytu po rozsáhlejších a náročných operacích nebo na na přání klienta zůstat na klinice v péči delší čas. K tomuto účelu byly zřízeny ve druhém patře kliniky 2 plně vybavené hotelové pokoje (vlastní koupelna, WC, TV a klimatizace).

Ve třetí části kliniky plastické chirurgie je Beauty centrum a kancelářské prostory. Zde se nachází kosmetický salon, kde pracuje vyškolený personál . Vlastníme nejmodernější přístrojové vybavení pro radiofrekvenci a kavitaci, Starvac SP2 - obličejová a celotělová žehlička, diamantová mikrodermabraze, ScarLet (mikrojehličková radiofrekvence), laserová gelová maska (hydratace a rozzáření pleti), Opera Mask (ošetření akné, hojení po operacích, regenerace ...).

Esteticusti - recepce

Samozřejmostí je kvalitní ošetřovatelská péče, jež je zajištěna vyškolenými zdravotními sestrami – asistentkami.

V současné době můžeme klientům nabídnout široký sortiment služeb.

Z chirurgické oblasti je to odstraňování esteticky vadících projevů kůže, estetické operace obličeje a krku, očních víček, nosu, odstávajících boltců, veškeré operace prsů, zvětšení, zmenšení, modelace, převis břicha (abdominoplastika, miniabdominoplastika, liposukce s excisí ), operace křečových žil progresivní metodou, liposukce velkých i malých partií nejmodernějším oscilačně vibračním přístrojem, operace ženských i mužských intimních partií, gynekomastie, plastická operace stehen nebo modelace zadečku.

Dále byla na klinice zavedena nechirurgická léčba vrásek a projevů stárnutí výplňovými materiály pod vrásky a injekční vyhlazování vrásek mimických preparátem botulotoxin. Dále pak plazmaterapie, mezoterapie, nefertiti lifting a níťový lifting.

Laser centrum kliniky má k dispozici dnes nejmodernější a nejšetrnější lasery k řešení problematiky pigmentací, nadměrného ochlupení, žilek, bradavic, akné, angiomů, haemangiomů u udětí i dospělých, jizev a také v neposlední řadě i omlazení pleti.

Na klinice je k dispozici biostimulační laser poslední generace se skenerem k regeneraci, myorelaxaci a imunomodulaci, využíván především k vyhlazování povrchových vrásek pomocí laser gel masky, léčení akné, k podpoře hojení a další kosmetické problematiky.

Gentle peel je další přístroj k mikrodermabrazi pleti obličeje, dekoltu krku a rukou, zlepšující kvalitu a eleminaci drobných vrásek a jizev.

BlueBeam je přístroj k léčbě akné.

Vbeam laser - velmi účinný laser řešící problematiku žilek a všech cévních projevů

CO2 frakční laser - chirurgický laser, který odstraňuje vrásky, povadlou pleť i pigmentové skvrny, jizvičky po akné nebo rozšířené póry a lze s ním provést rejuvenaci pleti.

EsteticUsti - pokoj

Pro pohodlí našich klientů provádíme interní předoperační vyšetření přímo na klinice, včetně odběrů krve, laboratoře a EKG.

ESTETICUSTI s.r.o. (Klinika plastické chirurgie Ústí nad Labem s.r.o.) je největší zařízení svého druhu na severu Čech s největším rozsahem operační péče v oblasti plastické a estetické chirurgie s největšími zkušenostmi. Klinika je vybavena nejmodernějšími přístroji a nejlépe vybaveným laserovým centrem se širokou škálou nejkvalitnějších laserů.

Navštivte nás! Budete spokojeni a poznáte změnu!

MUDr. Blanka Vraspírová
primář a zdravotní ředitel kliniky plastické chirurgie