Laserová rejuvenace

Neinvazivní omlazení pleti obličeje, krku a dekoltu pomocí laseru.

Princip rejuvenace pleti

Princip této moderní metody spočívá v prohřátí kolagenních a elastických vláken v podkoží laserovým paprskem, vypnutí pleti a zlepšení textury pleti. Tato metoda se provádí jak na ženské, tak na mužské pokožce, nejčastěji mezi 30 - 50 lety. Má navíc velmi positivní účinky na odstranění rozšířených žilek.

Základem této moderní metody je přísun kontrolovaného množství tepla do podkoží,kde laserový paprsek prohřeje velké množství kolagenních a elastických vláken.Dojde k jejich regeneraci a zároveň vznikají vlákna nová. To je pak příčinou vypnutí ,omlazení,regenerace,oživení a celkové zlepšení kvality ošetřené pleti.

Ošetření

Ošetření může proběhnout v průběhu půl hodiny, laser je vybaven dynamickým chlazením, takže po ošetření nedochází k viditelné reakci na pleti obličeje. U některých pacientů může dojít k mírnému zarudnutí nebo lehkému otoku obličeje, který během několika hodin vymizí.Rejuvenace je časově nenáročné ošetření,za půl hodiny je tato procedůra hotová,pleť po rejuvenaci může být začervenalá a druhý den u malého množství klientů dojde k lehkému otoku. Je to metoda bez věkového omezení a dokonce i pro citlivou pleťa alergiky,neboť je bez chemických přípravků. Po zákroku je vždy doporučena solární ochrana.

Zákrok nevyžaduje žádnou anestezii.

Rejuvenace je ošetření téměř nebolestivé,pleť laserový paprsek pouze poštipkává a proto je možné ošetřit i citlivé pacienty-muže i ženy.Rejuvenaci lze provést na celém obličeji,v dekoltu,ale lze i ošetření rozdělit a omlazovat postupně.Nebo je vhodné jako doplnění k jiným procedůrám-např. tam, kam botulinové injekce nemohou, výplň by byla nepřesná.

Je třeba několikeré opakování. Zákrok se provádí jednou za 4 - 6 týdnů. Jsou vhodné 3 opakování.

Výsledek rejuvenace

Po této kůře nastává výrazné oživení a vypnutí pleti, který působí svěžím dojmem. Ošetření se provádí od podzimu do jara. V letních měsících rejuvenace není vhodná, nedoporučuje se vystavování ošetřené pleti slunečnímu záření. Ceny za rejuvenaci se domluví při konzultaci dle velikosti ošetřené plochy. Je stanovena za jedno sezení a dle stavu pokožky se určí počet ošetření a termíny (3-4).