Mezolift (Mezoterapie)

Novinka v mezoterapii!

Omlazující metoda vhodná pro obličej, krk, dekolt a hřbety rukou aplikační perem!!! Kdy po nanesení znecitlivujícího krému, který necháme 40 minut působit, poté drobnými vpichy vpravujeme do kůže koktejl výživných látek. Metoda je ambulantní, zcela bezbolestná! 3 dny musíte počítat s drobnými nerovnostmi na pleti a 24 hodin nedoporučujeme používat make-up. Výsledkem je pružná, rozjasněná, hydratovaná a mladě vyhlížející pleť. Pro dobrý efekt doporučujeme zopakovat 2 - 3 x po 14 dnech, poté za 0,5 - 1 rok.

Touto metodou docílíme omlazení pokožky obličeje, krku a dekoltu.

Mezolift je nechirurgický, minimálně invazivní medicínská technika, při které se mikroinjekcemi aplikují do střední vrstvy pokožky (mezodermu) speciální léčivé roztoky, obsahující vysoké koncentrace vitamínů, aminokyselin a hormonů, které jsou nezbytné pro regeneraci pokožky.

Pokud je pokožku nutné intenzivně hydratovat nebo pokud chceme dosáhnout vypnutí drobných vrásek a nerovností, kombinuje se tento speciální roztok ještě s kyselinou hyaluronovou, která je přirozeným základním stavebním kamenem pokožky. (Zajišťuje její intenzivní hydrataci, vyhlazuje a zpevňuje reliéf pokožky).

První dvě aplikace následují měsíc po sobě. Třetí se aplikuje za 3 měsíce. Četnost aplikací určí ošetřující lékař.

Bolestivost

Obvykle se provádí ošetření bez lokální anestezie.

Rekonvalescence

Je velmi individuální. Standartně může klient normálně fungovat za 2 hodiny po ošetření, ev. druhý den. Bezprostředně po zákroku a následné dva dny se vyvarovat intenzivního slunění a nutno používat vysoké ochranné faktory.

Efekt

Pro udržení efektu je vhodné léčbu opakovat 1- 2x ročně a to 3-4x za sebou ve 3-týdenních intervalech. Je vhodné a velmi efektní kombinovat mezolift s mikrodermabrazí (gentle peel) nebo laserovou rejuvenací.

Mezoterapie je určena pro stárnoucí, unavenou, nedostatečně hydratovanou kůži se sníženou elasticitou či jako prevence stárnutí kůže.

Cena

Cena za ošetření dle typu aplikované látky

Mezolift