Máme pro Vás novinku, díky které dochází ke kombinaci tepla a aktivitě svalů k intenzivní redukci podkožního i viscerálního tuku. Představte si, že za 30 minut uděláte 20 000 sklapovaček nebo dřepů, a to vše bez dřiny a propocených hodin v posilovně.

Co je EMSzero Plus?

  • jediný zdravotnický přístroj na světě, který je schopný pálit jak podkožní, tak i viscerální tuk
  • přístrojové ošetření které podporuje zrychlení metabolismu
  • spouští rapidní metabolickou aktivitu tukových buněk, která vede k jejich zániku
  • působí na svaly způsobem, který nelze dosáhnout běžným cvičením
  • kombinuje dvě terapie v jedné
  • 4 ošetření = 12 - 16 týdnů ve fitness centru

Jak ošetření probíhá?

Ošetření je jednoduché a snadné. Pro toto ošetření není nutná žádná předběžná příprava. Budete ležet, zatímco nástavce budou aplikovány na ošetřovanou oblast po dobu 30 minut. Během ošetření můžete pocítit intenzivní, ale snesitelné svalové kontrakce spolu s pocitem zahřívání, který je srovnatelný s masáží horkými kameny.

Pro koho je ošetření vhodné?

Ženám pomáhá redukovat váhu a bojovat s celulitidou. Je vhodné také pro aktivní sportovce, kteří chtějí efektivně zvýšit svůj výkon a sílu a zároveň vyrýsovat svaly. Pro všechny, kteří chtějí zlepšit svou postavu za co nejkratší čas nebo pokud chcete překonat začátečnické obtíže při cvičení. Je vhodné také pro maminky po porodu s dodrženým odstupem šestinedělí, kterým se objevila diastáza a chtěly by zpevnit střed těla.

Kdy můžete očekávat výsledky?

Obvykle doporučujeme čtyři 30minutové procedury, naplánované s odstupem 5-10 dnů pro ideální výsledky. Dosažitelné výsledky jsou ovšem individuální - vše záleží na konzultaci se specialistou a momentální kondici vašeho těla.

Jaké oblasti lze ošetřit?

Lze aplikovat na břicho, hýždě, stehna, paže a lýtka. Díky aplikátorům Edge lze aplikovat také na boční břišní svaly.

Jaké jsou doporučení po ošetření?

Ihned po ošetření se můžete vrátit ke svému běžnému životnímu stylu. Pro dosažení nejlepších výsledků se doporučuje dodržovat zdravý životní styl, vyváženou stravu a správnou hydrataci.

Co se děje s tukem, který je odstraněn?

Po ošetření jsou odumřelé tukové buňky z těla vyplavovány metabolickými procesy.